Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

kuzumm sıgaramıı kahvemiii :44: ama bebik ?

ayy sorma canım yaa malesef ikisini de tüketiyorum... hergün bir türk kahvesi içiyorum artı sigarada bi hamile kalsam ilk yapacağım şey sigarayı bırakmak olucak elimde değil... beceremiyorum hamile kalmadan da bırakamıcam gibi :KK17::KK17:

Slm kızcelerrrr toplum s m kan verdim geldim yarın öğleden sonra çıkıcak sonuç dua edin canlarım

canım inşallah hem senin yüzünü güldürecek hem de bizim yüzümüzü güldürecek bir haberle gelirsin...

kızlarrr lütfen yardımmm edin:KK43: doktor bana bu ay hsg çektirecekmiş... o ne ki ya?? anestezi yapmıycak galibaaa .. çok acıyomu... gebeliğe yararı varmı? hemen o ay gebe kalınıomu?? kafam allak bullakkk çok korkuyprum tecrubelerinizle beni aydınlatın nolurrrr:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

almadım cnm alıcamda peki benim bunu nezaman yapmam gerekiyor

yani yumurtlama genelde 12. gün oluo ama kişiye göre değişebiliyoda tabi sen adetin 10. günü başla canım iki çizgide koyulaşana kadar hergün yapcaksın koyulaştığı zaman yumurtlama olcak demek oluo gün aşırı ilişkiye başlıcaksın sonra.testi yapmadan önce cok fazla su tüketmemiş olman gerekio bide

kızlarrr lütfen yardımmm edin:KK43: doktor bana bu ay hsg çektirecekmiş... o ne ki ya?? anestezi yapmıycak galibaaa .. çok acıyomu... gebeliğe yararı varmı? hemen o ay gebe kalınıomu?? kafam allak bullakkk çok korkuyprum tecrubelerinizle beni aydınlatın nolurrrr:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
tüp yada yumurtalığında tıkanıklık varmı diye alttan yapılan bir jel enjektesi işlemini film gibi alıyorsun tatlım tabi iğneyle değil acı adet sancısı 2 dk sadece evet bu filmden sonra hamile kalan çok inşallah olumlu sonuçlanır...

ne kadar zamandır evlisin canım eğer bir yılı geçmediyse yaptırma

ayy sorma canım yaa malesef ikisini de tüketiyorum... hergün bir türk kahvesi içiyorum artı sigarada bi hamile kalsam ilk yapacağım şey sigarayı bırakmak olucak elimde değil... beceremiyorum hamile kalmadan da bırakamıcam gibi :KK17::KK17:

canım inşallah hem senin yüzünü güldürecek hem de bizim yüzümüzü güldürecek bir haberle gelirsin...

Amin kuzumm çoookk sağol canımm inş öyle olur allahım ne verirse hayırlısını versin inş

üfff ya bir sürü ütü var camları silecem bak bana bakıyolar bütün işler gel yap diye:))))

yani yumurtlama genelde 12. gün oluo ama kişiye göre değişebiliyoda tabi sen adetin 10. günü başla canım iki çizgide koyulaşana kadar hergün yapcaksın koyulaştığı zaman yumurtlama olcak demek oluo gün aşırı ilişkiye başlıcaksın sonra.testi yapmadan önce cok fazla su tüketmemiş olman gerekio bide

koyulaştığında ne yapmam gerekiyo bu konu hakkında hiç bir bilgim yok:)

Cok zorlandın sıgarayı bırakmak ıcın , esımle bu konuda cok karsı karsıya geldık ne zaman ıcsem sakın bebek ısteme derdı bana,ve bebekten 6 ay once bırak lutfen derdı karar vermıstım ondan oncede denemelerım oldu hep bırakmak ıcın.tabı son 6 ay kalmıstı korunmayı bırakacaktık bıraktım bı sure ıcmedım sonra bı tane yakım derken elımde paket devam sıgaraya bırdaha denedım esımde hep destek oluyor bı bırak bı ıc derken artık gunde 2-3 taneye dustu ama artık esım bılmıyordu arada tek tük kaçamaklarımı, ama bebek calısmalarına basladık ve elıme aldım yakamadım sıgarayı bugun bunu yapamazsam hamıle kaldıgımdada kendıme engel olamazsam dıye dusunerek kırdım sıgarayı ve bugun 5. gun agzıma sürmedım..hamıle oldugumuzu ogrenene kadar bebıs ıcımızde olmus olur ve plesanta ıcın cokkk zararlııı çokkk arkadasım gel hadı bırakalım,bende nescafe ıcerdım cok onuda bıraktım..hemen etkısı cıkmıyor sıgaranın vucuttan en kısa zamanda bırakmakta fayda var arkadasım :KK43:

X