Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

hey süper demek ki gec kalmamissin :) insallah tutmustur :)
biz de 14-15-16 yi degerledirdik.. benim de kasik agrim vardi bugün yok nedense gecti :26: sende de böyle bir noktaya batma seklinde mi? igne batiyo gibi oldu bende. ama bunlar psikolojik de olabiliyor.
test icin erken ya, ben öylesine bugün bi tane yaptim negatif cikti. elimde baya test var internetten siparis etmistim birsürü göndermisler, ben de egleniyom iste :)

Yok geç kAlmamışız😃umuyorumkı psikolojik değildir. Bende az önce yaptım negatif cıktı kaldı 5 gün görcez bakalım😜kasıklarda batma şeklinde amA alt karın bölgesinde inceden sürekli ağrı var

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Allahım bak işte ne güzelmiş annesi değeri ....o kadar evham yaptım son günlerde en güzel aldığım haberlerdendi rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bir daha beni üzme bebişinide taaaaammmmııııı:))))))

Tamam:))) aminnn allahim herkeze bu duyguyu tattirsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sanırım oyle canım ya hala kasıklarımda agrı var hafıf hafıf vuruo agrılar fln pembemsılıkte var bakalım bugun olacak mı pembemsılık,ıns bebıslerımız gelırde hayırlısı ıle

Canım haberleşelim, inşallah bu ay bebişlerimiz olur, adet bitiminde hemen gün aşırı ilişkiye başladık. Eşimde keçiboynuzu özü kullanıyor bu ay, şifa olur inşallah. Bi de ovulasyon testi kullanacağım bakalım

Sanırım oyle canım ya hala kasıklarımda agrı var hafıf hafıf vuruo agrılar fln pembemsılıkte var bakalım bugun olacak mı pembemsılık,ıns bebıslerımız gelırde hayırlısı ıle

Canım haberleşelim, inşallah bu ay bebişlerimiz olur, adet bitiminde hemen gün aşırı ilişkiye başladık. Eşimde keçiboynuzu özü kullanıyor bu ay, şifa olur inşallah. Bi de ovulasyon testi kullanacağım bakalım

Berenayyyyyy tatlimmmmmmm cok.sevindim adinaaaa az gulmedik sana.bal.ne guzel.hamis kaldinnnn...ohhh cok.mutlu oldum.hayirlisiula.kucagina alirsin tatlimmmmm :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

cooook tesekkur ederım canımm valla az gulmedıkk ne dalgalar gectık kız:KK9::KK9::KK1::KK1: allahım sanada tez zamanafa nasıp etsın gonlu kalbi guzelll..bende tereddutluydum mıde bulantılar sayaesınde ogrendım.

yeppaaa çok sevindim beranay tebrik ederim tatlımm :KK52:

canımm cok tesekkkurlerrr:)): ama degerı gormeden rahatlıyamıcam boyle beklemekte cok zormus. carsamba gunu tekrar test yapılıcam ınss artmıstırr. ılk degerım 4.00 cıkmıstı 3 gun sonra 52 oldu hasta olmama 3 gun var bakalım nekadar artmıss.

Yeminle aklimdaydin hemen soyleyim dedim giremedim mide bulantisindan cok sagol canım benim Çarşamba gidicem doktora ins bir problem yoktur

Yoktur içini rahat tut, şöyle düşün gerçekten nasibi varsa bu dünyada geliyorr bebek :) sn dua et ve rahat ol stres yapma hiç tmmmı?

Gunaydiiiiiiiiiinnnnn leylosuuummm... nasilsin ne var ne yok sende ve sitede takip edemedim. Benim herifin iptal olan isi tam yum.gunumde yeniden hortladi. Gitti:KK43:(( bende bos bos yumurtladim. :KK43: sen naaptin. Cnm
ay çok güzel espriydi boş boş yumurtlamamışsındır stok yapsaydın keşke bebişim bu işler hiç belli olmaz ümitsizlik yok:))))

X