Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

geliyor inşallah annesi hayırlı sağlıklı olur inşallah .....gebesindir bence çünkü silikte olsa kolay kolay çıkmıyor:)sabırsızlıkla beklicem.....

inş canım inş darısı sana olur gelirken eczaneden laboguick dışında iki farklı gebelik testi aldım çıkıyor canım :))

ayy sorma canım yaa malesef ikisini de tüketiyorum... hergün bir türk kahvesi içiyorum artı sigarada bi hamile kalsam ilk yapacağım şey sigarayı bırakmak olucak elimde değil... beceremiyorum hamile kalmadan da bırakamıcam gibi :KK17::KK17:

Cok zorlandın sıgarayı bırakmak ıcın , esımle bu konuda cok karsı karsıya geldık ne zaman ıcsem sakın bebek ısteme derdı bana,ve bebekten 6 ay once bırak lutfen derdı karar vermıstım ondan oncede denemelerım oldu hep bırakmak ıcın.tabı son 6 ay kalmıstı korunmayı bırakacaktık bıraktım bı sure ıcmedım sonra bı tane yakım derken elımde paket devam sıgaraya bırdaha denedım esımde hep destek oluyor bı bırak bı ıc derken artık gunde 2-3 taneye dustu ama artık esım bılmıyordu arada tek tük kaçamaklarımı, ama bebek calısmalarına basladık ve elıme aldım yakamadım sıgarayı bugun bunu yapamazsam hamıle kaldıgımdada kendıme engel olamazsam dıye dusunerek kırdım sıgarayı ve bugun 5. gun agzıma sürmedım..hamıle oldugumuzu ogrenene kadar bebıs ıcımızde olmus olur ve plesanta ıcın cokkk zararlııı çokkk arkadasım gel hadı bırakalım,bende nescafe ıcerdım cok onuda bıraktım..hemen etkısı cıkmıyor sıgaranın vucuttan en kısa zamanda bırakmakta fayda var arkadasım :KK43:

canım çok güzel söylüyorsunda inşallah birgün bende bırakıcam.. oğluma hamile kaldığımı öğrendiğimde bırakmıştım ve 1.5 yaşına gelene kadar içmemiştim. sonra yeniden başladım... inşallah bi hamile kalayım bir daha tövbeee

tüp yada yumurtalığında tıkanıklık varmı diye alttan yapılan bir jel enjektesi işlemini film gibi alıyorsun tatlım tabi iğneyle değil acı adet sancısı 2 dk sadece evet bu filmden sonra hamile kalan çok inşallah olumlu sonuçlanır...

saol kuzum yaaa:KK43: 2. klomende sonuç vermeyince hsg istedi doktorrr:KK43: inşallahh tatlım

canım sen iğneyi oldukan sonra ovulasyon yaptığında sonuç her halukarda pozitif çıkar çünkü ovulasyon lh hormonundan bakılıo we çatlatma iğnesiyle vücuduna bu hormonu veriyolar senin

anladım canım. çok sağol bilgi için. İğneden sonraki 2 gün üst üste ilişki oldu zaten. Bundan sonra da gün aşırı ilişikiye devam edip bekliyim o zmn en iyisi

saol kuzum yaaa:KK43: 2. klomende sonuç vermeyince hsg istedi doktorrr:KK43: inşallahh tatlım
hiç kafan karışmasın tatlım korkutmasında kısa bir işlem şimdi kanaltürkte bir doktor vardı kesinlikle hanımlara hamilelik öncesi tedaviye başlama süressinde ilk isteyeceğim tetkik hsg dir dedi bu tetkik ilk işlem olmalı yoksa bir sürü soru kafada en azından tıkanıklık varsada onun için tedavi görürsün inşallah yoktur gerek kalmaz cnm

canım 3 yıllık evliyim 5 aydır bebk istiyoruz. 2 kez klomen denedik olmayınca hsg dedi:KK43::KK43: zararlı birşeymi ki:KK43::KK43:

yok canım zararlı bişe olduğundan deilde bende bu ay ikinci klomeni kullandım bu ayda olmazsa hsg istedi ama 1 yıl olmadan çekilmiomş kimsede önermedi o yüzden sordum benim 8 ay oldu ewleneli

X