Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

canımm cok tesekkkurlerrr:)): ama degerı gormeden rahatlıyamıcam boyle beklemekte cok zormus. carsamba gunu tekrar test yapılıcam ınss artmıstırr. ılk degerım 4.00 cıkmıstı 3 gun sonra 52 oldu hasta olmama 3 gun var bakalım nekadar artmıss.

tebrik ederim canım çalışmaların işe yaradı valla helal olsun sana:KK1: sağlıkla ilerler inşallah canım benim..

Bende hala kusum benimkiyle konusmuyorum catlatma ignesini bosuna oldum 4gundur iliski yok.kendi dusunmuyosa bende dusunmiycem

Nazli bunlar anacim.. mac izlerken motivasyon, takim calismasi diye atip tutuyor, is cocuk yapmaya gelince hep presi hatun yapsin, sonra da benim cocugum diye kupayi kaldirsinlar(:-)

Dunya kupasi yuzunden mart 2015te cocuk dunyaya getiremiycez topluca..
Devlet buna care bulsun :p

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ay çok güzel espriydi boş boş yumurtlamamışsındır stok yapsaydın keşke bebişim bu işler hiç belli olmaz ümitsizlik yok:))))

Umidim varda bidahaki aya :)) klomen isticem doktorumdan . Ikiz ucuz ne varsa dolsun yumurtalar:) senin durumun ne yum gecti sanirim varmi belirti.

Ben adet oldum kizlar catlatma ignesinden hemde bir hafta sonra.demin bir hasta geldi 48 yasinda ve ikiz gebelik aldirmaya gelmis hey Buyuk Allahim ......icim daraldi yeminle
yeni bata umutla beklemede yaz kuzum bana temmuza

Son düzenleme:
geldim tatlım elektrik kesildi sabah sabah:)))

zaten bı suyu kessınler bı elektrıklerı ne olacak halımızz=))

Canım haberleşelim, inşallah bu ay bebişlerimiz olur, adet bitiminde hemen gün aşırı ilişkiye başladık. Eşimde keçiboynuzu özü kullanıyor bu ay, şifa olur inşallah. Bi de ovulasyon testi kullanacağım bakalım

haberleselım canım senın bat ne zaman?bızde adet bıtımınde basladık hemen calısmalara :KK66: aynen esım kecı boynuzu bende corek otu bal tarcın karısımı kullanıyoruz.ovulasyon testı kullanmayacagım ben bu ay cunku daha cok strese sokuyor oyle seyler oluruna bırakıyorum pembe akıntıma flnda kafayı takmıyorum kasıklarımdakı agrıyada ıhmal etmeden gun asırı calısmaya devam edecegız bı aksılık cıkmadıgı surece , o raya odaklanmamaya calısıyorum ınsan dusunuyor heyecanlanıyor amaa=) sabredıcem ve adet gunumden once test yapmıcam inş =)

sabah sabah kahkaha attırdın bana çok yaşa emi benimkide bütün gün izledi o maçları valla gına geldi banada dün:))))))

tatlım inşallah adet olmazsın güzel haberlerini beklicem:))))

Gunaydin arkadasim:-) mac performansini yesil cimlerden yatak odasina alamadim.. ne giydiysem ise yaramadi televizyonun onunden cekil diye anirdi dun gece.. (:-) eger cocuk istemesem ben ona bunu sorarim da her gun altin degerinde malesef:KK43:

Umidim varda bidahaki aya :)) klomen isticem doktorumdan . Ikiz ucuz ne varsa dolsun yumurtalar:) senin durumun ne yum gecti sanirim varmi belirti.
aşkım bu ay hiç dinlemedim kendimi birde çörek otu karışımı geçen ay bende fazlasıyla etki göstermişti biliyon malum bizim iş herifte bitiyo :)))bendebu ay ona bol bol macunla keçiboynuzu özü yedirdim ilkkez de kendim hayıt otlu bir macun kullandım artık rabbim vesile eder inşallah bende bu ay olmazsa klomen başlıcam randevu aldım bat tarihine bakalım hayırlısı benden bu ay bir halt olmaz gibi ama Rabbimin işi yinede belli olmaz:))))

zaten bı suyu kessınler bı elektrıklerı ne olacak halımızz=))

Canım haberleşelim, inşallah bu ay bebişlerimiz olur, adet bitiminde hemen gün aşırı ilişkiye başladık. Eşimde keçiboynuzu özü kullanıyor bu ay, şifa olur inşallah. Bi de ovulasyon testi kullanacağım bakalım

haberleselım canım senın bat ne zaman?bızde adet bıtımınde basladık hemen calısmalara :KK66: aynen esım kecı boynuzu bende corek otu bal tarcın karısımı kullanıyoruz.ovulasyon testı kullanmayacagım ben bu ay cunku daha cok strese sokuyor oyle seyler oluruna bırakıyorum pembe akıntıma flnda kafayı takmıyorum kasıklarımdakı agrıyada ıhmal etmeden gun asırı calısmaya devam edecegız bı aksılık cıkmadıgı surece , o raya odaklanmamaya calısıyorum ınsan dusunuyor heyecanlanıyor amaa=) sabredıcem ve adet gunumden once test yapmıcam inş =)
sorma aynen öyle neyse ki akşamları olmuyo gerçi olsa daha mı iyi olur ne:KK9::KK9::KK9:

Gunaydin arkadasim:-) mac performansini yesil cimlerden yatak odasina alamadim.. ne giydiysem ise yaramadi televizyonun onunden cekil diye anirdi dun gece.. (:-) eger cocuk istemesem ben ona bunu sorarim da her gun altin degerinde malesef:KK43:

onların değil valla tüm performans bizde:)))her işi biz yaparız dediğin gibi kupayı onlar kaldırır:)))bu doğum yaparken kocalarına küfreden kadınlara çok şaşırırdım bilseler adamların kıymetini bari:)))))

bu ay gercekten cok calıstık:KK9::KK9::KK9:artık yapasım yoktu :KK9::KK9: sukur allahıma nasıp ettı. tez zamanda ısteyen herkese nasıp etsın amınnn

Gozunuz aydın Allah saglıkla kucagınıza almayı nasıp etsın :) darısı basımıza bu ay bekleyecegız artık bakalım ne olacak=) Allah ım herkese nasıp etsınnn

Kızlar ben perşembe günü çatlatma iğnesi oldum ama pek yumurtlama belirtisi göstermedim gibi. Bugün adetimin 20. günü
acaba ovulasyon testi için geç mi?:KK50: Öğle arasında almayı düşünüyorum

Gozunuz aydın Allah saglıkla kucagınıza almayı nasıp etsın :) darısı basımıza bu ay bekleyecegız artık bakalım ne olacak=) Allah ım herkese nasıp etsınnn

cok tesekkurler canımmmm amınnn .. sızlere dua edıyorum allahım tez zamanda hemen nasıp etsın bebeıslerı. saglıklı bebeısler olsunlar ıns

hamile olan arkadaşlarımız varmış... hepsini tebrik ediyorum.. Rabbim sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin... darısı başımıza.. amin

X