Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Iyi aksamlar kizlar benim adet gecti catlatmadan sonra 14 gunum adet sancisi cektinm ama 1 damla kanama olmadi böyle olan var mi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Selam angel bende labioquick var.. 40 tanesi 30 tl internetten aldim surat kargo getiriyor kapida oduyorsun..

Gitti gidiyor dan mı aldın canım? Orada Aras kargo getiriyor. 50 tane 36 lira diyor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet istiyoruz bakalim hayirlisi. Hic böyle olmamıstım daha önce tansiyonum üstüste 1 haftadır düşüyor ve akabinde mide bulantısı oluyor ve tesadüfen hep aynı saatlere denk gelmesi, sabahları hiç bisey yokken hep aksamlari olmasi garip geldi.. hamileluge yormak mantikli degil gibi ama gida zehirlenmesi olsaydi tum gun rahat gezip aksam saati bi hafta boyunca ayni sikayeti yasamazdim diyorum.. neyse yarin bi saglik ocagina gideyim bakalim ne dicek doktor.. cevap icin tesekkur ederim :)

En garantisi arkadasim.. hic belli olmaz bu isler.. insallah gonlune gore olsun:-)

En garantisi arkadasim.. hic belli olmaz bu isler.. insallah gonlune gore olsun:-)

Hepimiz icin hayirlisi olsun :) suan gecti bulanti falan kalmadi bi gelio bi gidio böle bakicaz artik canim..

Gitti gidiyor dan mı aldın canım? Orada Aras kargo getiriyor. 50 tane 36 lira diyor

Belki de kampanya yapmislardir hic hatirlamiyorum sitesini be angel.. seninki daha avantajliymis.. bende hala var, 4 ay oldu alali.. tavsiye ederim.. bozuk cikana denk gelmedim henuz..

Selam kizlar bunalti geldi sizi bi goriyim dedim.. bat 25 haziran yumurtaliklarim degil rahim agzi taraflarinda sizlama var sinirliyim durduk yere.. dunya kupasiymis sabahtan beri izliyor delirmek uzereyim..

Spermleri de kendisi gibi gerizekali yolu bulamiyorlar..

Son bir haftadir tursu suyu acili cips yemekten bagirsaklari bozdum.. yarin da pazartesi zaten sendrom yasiyorum.. ise gitmek istemiyorum bi suru sorunlu proje var.. :KK43: pikenin altina girip 10 gun uyumak istiyorum.. hehh cezair gol atmis benim dangalak seviniyor te allam yaaaaa(:-)

Bende hala kusum benimkiyle konusmuyorum catlatma ignesini bosuna oldum 4gundur iliski yok.kendi dusunmuyosa bende dusunmiycem

Yakaladım canım 13 14 15 i peşpeşe değerlendirdik sonra gün aşırı devam inşallah tutmuştur yaa😃valla yoruldum artık.rabbim isteyen herkese nasip etsin.kasıklarım çok ağrıyor yarın sabah test yapcam erken ama sabırsızlanıyorum

hey süper demek ki gec kalmamissin :) insallah tutmustur :)
biz de 14-15-16 yi degerledirdik.. benim de kasik agrim vardi bugün yok nedense gecti :26: sende de böyle bir noktaya batma seklinde mi? igne batiyo gibi oldu bende. ama bunlar psikolojik de olabiliyor.
test icin erken ya, ben öylesine bugün bi tane yaptim negatif cikti. elimde baya test var internetten siparis etmistim birsürü göndermisler, ben de egleniyom iste :)

Berenayyyyyy tatlimmmmmmm cok.sevindim adinaaaa az gulmedik sana.bal.ne guzel.hamis kaldinnnn...ohhh cok.mutlu oldum.hayirlisiula.kucagina alirsin tatlimmmmm :KK70:

Gunaydin kizlar ben ne kadar sanssizim yaa.Testlerimi duzenli yaptim ovulasyon doneminden once 2 iliski oldu ama yumurtam bu iliskilerden 4 5 gun sonra catladi testlere gore. Koyulastigi 2 gun esimin is peoblemleri yuzunden firsat olmadi dedikki siliklesince deneriz olsun. Sonrada 2gun misafir ziyareti malesef bizi sansimizdan etti. Yani resmen cift cizgiyi ve siliklesme donemini kacirdik. 3 temmuzu bekliycem allah buyuktur umutlar agustosa diycem napayim Off off.

Gunaydin kizlar ben ne kadar sanssizim yaa.Testlerimi duzenli yaptim ovulasyon doneminden once 2 iliski oldu ama yumurtam bu iliskilerden 4 5 gun sonra catladi testlere gore. Koyulastigi 2 gun esimin is peoblemleri yuzunden firsat olmadi dedikki siliklesince deneriz olsun. Sonrada 2gun misafir ziyareti malesef bizi sansimizdan etti. Yani resmen cift cizgiyi ve siliklesme donemini kacirdik. 3 temmuzu bekliycem allah buyuktur umutlar agustosa diycem napayim Off off.

Günaydın cnm her ne kadar moral bozucu olsada üzülme geç olsunda güç olmasın.Bende beklemedeyim bat'a 5 gün kaldı bu ayda olmazsa yumurtlama zamanımda yollarda olacam ağustosa kalır artık.

Canım ben de bal tarçın çörekotuna adetimin 3. Günü başladım. Dün ilişki oldu bu gün pempemsi uzayan bi akıntı oldu. Ayrıca bugün ara ara kasıklarımdan belime doğru vuran , adet ağrısı gibi bi ağrı hissettim. Bunlar kür ün etkileri olsa gerek diye düşünüyorum.

Sanırım oyle canım ya hala kasıklarımda agrı var hafıf hafıf vuruo agrılar fln pembemsılıkte var bakalım bugun olacak mı pembemsılık,ıns bebıslerımız gelırde hayırlısı ıle

247.2 kan sonucum haftaya ultrasondan bakicaz ins. Kan sonucu nasl iyimi :)

Allahım bak işte ne güzelmiş annesi değeri ....o kadar evham yaptım son günlerde en güzel aldığım haberlerdendi rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bir daha beni üzme bebişinide taaaaammmmııııı:))))))

Selam kizlar bunalti geldi sizi bi goriyim dedim.. bat 25 haziran yumurtaliklarim degil rahim agzi taraflarinda sizlama var sinirliyim durduk yere.. dunya kupasiymis sabahtan beri izliyor delirmek uzereyim..

Spermleri de kendisi gibi gerizekali yolu bulamiyorlar..

Son bir haftadir tursu suyu acili cips yemekten bagirsaklari bozdum.. yarin da pazartesi zaten sendrom yasiyorum.. ise gitmek istemiyorum bi suru sorunlu proje var.. :KK43: pikenin altina girip 10 gun uyumak istiyorum.. hehh cezair gol atmis benim dangalak seviniyor te allam yaaaaa(:-)

sabah sabah kahkaha attırdın bana çok yaşa emi benimkide bütün gün izledi o maçları valla gına geldi banada dün:))))))

Iyi aksamlar kizlar benim adet gecti catlatmadan sonra 14 gunum adet sancisi cektinm ama 1 damla kanama olmadi böyle olan var mi

tatlım inşallah adet olmazsın güzel haberlerini beklicem:))))

Günaydın kızlar hamile haberlerine çok sevindim tek tek alıntı yapamadım Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin isteyen herkeside bebeğine kavuştursun inşallah:))))

X