Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Asilama 2 kez yapildi tutmadi malesef.. doktor sebebi yok strese bagli diyor.. tekstil firmasinda dis ticaret yapiyorum stres yapma ne demek sabahtan aksama kadar kamyoncularla tircilarla kufurlesiyorum( ben bebek olsam ben de durmam bu vucutta

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hahaha çatlak :)
Tırcı gibi hisset kendini ve gerilme. Bende çok yoruluyorum geriliyorum canım. Özel firmalar böyle maalesef. Aşırı sinir krizi bile geçiriyorum ben. Regle 10 gün kala test yapmaya başlıyorum düşün artık ne kadar kafaya takıyorum. Aynı teste saatlerce bakmaktan gözlerim şaşı olacak neredeyse..
Bende tüp bebek denemiştim tutmadı. Bu yıl içinde aşılama deneyeceğim ama zaman konusunda kafam net değil maalesef.

Kızlar adetim 3 gun gecikti bhcg 31cikti ama doktor hamilesın demedi.. Cok dusuk bir deger mı ??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar adetim 3 gun gecikti bhcg 31cikti ama doktor hamilesın demedi.. Cok dusuk bir deger mı ??

yılbaşında gebelik geçirdim düşükle sonuçlandı benimde 3 gün geçmişti ikiz gebelikti 10200 çıkmıştı değer dr değere bakarak ikiz demişti muayene etmeden.dr neden bir sonuç söylemedi ki

yılbaşında gebelik geçirdim düşükle sonuçlandı benimde 3 gün geçmişti ikiz gebelikti 10200 çıkmıştı değer dr değere bakarak ikiz demişti muayene etmeden.dr neden bir sonuç söylemedi ki

Ne bileyim 5 gun sonra tekrar olctur dedi.. Senin icin üzüldüm canım benim.. Degerin de gayet güzel yükselmiş aslında ( benim de bir düşüğüm var

Iste bunlar hep takinti.. ozel sektorun arizalari.. bisey olacaksa hemen bugun olacak ve planli olacak.. bebekte oyle olur sandik ama onun keyfine goreymis(
Insallah senin de boy boy yavrularin olur yine dertlesiriz(

Ya degerin yuksek degil mi benim 1 hafta var 1,20 cikti 31 gorsem sarsilarak anneme kosarim heralde;p

Ya degerin yuksek degil mi benim 1 hafta var 1,20 cikti 31 gorsem sarsilarak anneme kosarim heralde;p

Inşallah canım benim daha erken senin icin.. Inşallah yuksek degerler görür sağlıklı gebelikler geçiririz

kızlar ben de geleyim o zmn :) 21 aylık evliyim neredeyse hiç korunmadık. Yumurtlama tembelliği var bende de.
Bu ay 2. klomenimi kullandım ve dün ilk kez çatlatma iğnesi oldum. Bu gece ve yarın öğlen atraksiyon var Bakalım ne olacak?
Pek umutlu değilim ama bekleyip görücez

saat kaçta yapıldı iğneniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…