Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Inşallah canım benim daha erken senin icin.. Inşallah yuksek degerler görür sağlıklı gebelikler geçiririz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Insallah senin de yavru kusun sikica yerlesir yuvasina da degerlerin artar.. bunlar dogmadan panik atak yapicak bizleri.. tum planli gebelik bekleyenler topluca nevrozlu haldeler(:-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

saat kaçta yapıldı iğneniz

akşam 6 gibi yaptırdım ben. Öyle dedi doktor. 5 buçuk 6 gibi yaptır ertesi gece de (yani bu gece) ilişki dedi.
Garanti olsun diye ctesi öğlen de dedi. Ama ben forumlara baktığımda hep iğneden 36 saat sonra diyolar.
O şekilde hesaplayınca yarın sabah saat 6 ya denk geliyo. o yuzden kafam karışık biraz:KK50:

Bu aksam suslenip pusleneyim eve gecince. 2.cizgi 1.cizgiden bile koyu. Hizlica yukseldi koyuluk. Hormonlarim tavan yapmisken canim yumurtami yanliz birakmamaliyim. 3 gun oncekiler coktan bitkisel hayata girmistir. Hey guzel allahim bu mubarek gunde mucizeni goster bize de.

Insallah senin de yavru kusun sikica yerlesir yuvasina da degerlerin artar.. bunlar dogmadan panik atak yapicak bizleri.. tum planli gebelik bekleyenler topluca nevrozlu haldeler(:-)

Aslında planlı degildi canım ilk defa bu ay .. Esimin israriyla test yaptım cift cizgi sonra kan testi.. Ne yalan söyleyim daha yuksek bir deger bekliyordum

Bu aksam suslenip pusleneyim eve gecince. 2.cizgi 1.cizgiden bile koyu. Hizlica yukseldi koyuluk. Hormonlarim tavan yapmisken canim yumurtami yanliz birakmamaliyim. 3 gun oncekiler coktan bitkisel hayata girmistir. Hey guzel allahim bu mubarek gunde mucizeni goster bize de.

Buna bayıldım :)

akşam 6 gibi yaptırdım ben. Öyle dedi doktor. 5 buçuk 6 gibi yaptır ertesi gece de (yani bu gece) ilişki dedi.
Garanti olsun diye ctesi öğlen de dedi. Ama ben forumlara baktığımda hep iğneden 36 saat sonra diyolar.
O şekilde hesaplayınca yarın sabah saat 6 ya denk geliyo. o yuzden kafam karışık biraz:KK50:

bende geçen hafta cumartesi yaptırdım dr hiç 36 saatten falan bahsetmedi 14-15-17-18-20 haziran dedi

Buna bayıldım :)

Bende sana bayildim hahaha :KK1:
Ya insallah yorgun degildir bizimki yarin dogum gunu ziyaeetindeyiz pazara kadar hayatta yanliz kalamayiz. Bu gece insallah firsat olur be. Ilk deneme bu ay. Gunasiri da yapamadik sans kucuk ama Allah buyuk. Hadi insallah. Hepimize kismet olsun saglikla.

Kızlar bu arada pazartesi sabah kan testi yaptıracağım (regl olmazsam tabi) benim için dua edin :KK43:

Iste bunlar hep takinti.. ozel sektorun arizalari.. bisey olacaksa hemen bugun olacak ve planli olacak.. bebekte oyle olur sandik ama onun keyfine goreymis(:-)
Insallah senin de boy boy yavrularin olur yine dertlesiriz(:-)

inşallah canım :) Allahım isteyen tüm kullarına nasip etsin

X