Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

en ıyısını yapmıssın canım :) hıc hamıle olamıcakmsım gıbı gelıyor benımde ıkıdebır morelım bozuluyor.. Bu ayda ümidim var ama pek belırtı yok arada kasıkta batmalar dışında. Hayırlısı herkes ıcın. Bırde vajınısmus var tabi Ya Rabbi sen yardım et..[/QUOTE

İnşllh canım Rabbim isteyen herkese de banada nasip etsin bu mutluluğu
zor bir süreç çok yıpranmadan atlatırız umarım

valla kuum adet olana kadar gün aşırı gibi devam ettik. arada 3 günde bir olduğu oldu sadece bazen. onun dışında gün aşırı ne olur ne olmaz diye bazen kasıklarım ağrıyordu ama yine de geç yumurtlarım belki diye devam ettim hep. Kısmet adete 3 gün kala oğrendiğimden beri 2-3 kere oldu :):KK53:
Tsk ederim tatlim yani durmak yok cok caliscas:)

Eczanede varmı ovu testi acaba internetten gelmesi uzun sürer.yumurtlama yaklaştı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Kis geliyo hemen ben gecen ay yum. Gunume 5 gun vardi . Tereddut ettim ama geldi iki gun sonra.

Canım ovulasyon testi hangisinden aldın surelab düşünüyorum ama hangisi iyi bilemedim

gg den labopuick alxim ben memnun kaldim altida gebelik testi vardi yaninda. Gayet guzel o gebelik testleri hic yaniltici degil mesela

hoşbuldum bacımm yok mu tüüüü beceriksizlerrr :))))) ahahaaaa şimdi hepsi bana sayacaklar :))) olsuunn canımız sağolsun bu ay olmazsa bir daha ki aya inşşş hepimiz hamiş olcak inşşş

inş kuzucuk inş :) dün ben ne yaptım biliyor musun test krizim tuttu test yaptım ikinci çizgi çıktı :KK70: kocaya diyorum bak hamileyim diyor o iğnenin etkisi çakal benim koca benim söylediklerimi anlattıklarımı bana koz olarak kullanıyor :KK1::KK1: çok kızdı bana ama test yaptım diye düşüncesiz adamlar:KK36:

oy üzülme canım yaa inşallah olacak sabredelim. Sivilce adet belirtisi değil aynı zamanda gebeliğinde belirtisi bence bende hiç sivilce olmazdı yüzüm sıvılce doldu. Hakkında hayırlısı olsun inşallah hamişlesindir bebeğim. Güzel haberlerini alalım hep birlikte...

cok sevındım senın adına sağlıkla büyütürsün inşllah sen klomen kullandın mı ve belirtilerin nelerdi...
benımde adetıme 2 gun var sivilcendım ve mıdem bunalıyor test yapmaya korkuyorum

Son düzenleme:
inş kuzucuk inş :) dün ben ne yaptım biliyor musun test krizim tuttu test yaptım ikinci çizgi çıktı :KK70: kocaya diyorum bak hamileyim diyor o iğnenin etkisi çakal benim koca benim söylediklerimi anlattıklarımı bana koz olarak kullanıyor :KK1::KK1: çok kızdı bana ama test yaptım diye düşüncesiz adamlar:KK36:

vayyy çakalll :))) yok kızzz sen heveslenme diye kızmıştır :) ne testi yaptın ovü mü ama inşşş şakan gerçek olur inşşşş

cok sevındım senın adına sağlıkla büyütürsün inşllah sen klomen kullandın mı ve belirtilerin nelerdi...
benımde adetıme 2 gun var sivilcendım ve mıdem bunalıyor test yapmaya korkuyorum

canım benim yumurtlamadan sonra hep ara ara ağrılarım oldu kasıkta belde. adete bir hafta kala batmalar başladı hatta erkek kardeşimin yemin törenine gitmiştim orda tansiyonum düştü otobuste 8 saat yolculukta hep kasıklarım battı. adete 3-4 gün kala koca bi sivilce çıktı aşnımda 3 gün kala sabah test yaptım amann olsa da daha çıkmaz dedim ama erken yumurtladım. 10 dk sonra bi gittim baktım bariz silik bi çizgi vardı sorna kan verdim ve herşey normalde 122 çıkmıtı. c.tesi kesemizi görücez inşallah.. darısı hepinizin başına inşallah..

X