Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Canim bende de olmazdi hatta bu ay anladim yjmurtladigimi Dr aradim yumurta dollendiyse eğer rahme giderken batma ve agri yapabilir her hamilelik ve her bünye farklı reaksiyon verir demişti. Takip et bakalim beline de geçecek mi agri benim iki uç güne beline geçmişti.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım ilişki esnasında da batma oldu mu sende? Merakla bekleyeceğim , inşallah bende bu topiğin uğurlusu olurum :)

Canim t cizgisi hep silik oluyo yumurtaya kadar. ikisi ayni koyulukta yada t daha koyu oldumu 24-36 saat icerisinde yumurtlayacaksin demektir. Yani onemli olan koyu cift cizgiden sonraki gun.

hmmm anladm cnm cooook sağol yapmak için sabirsizlanıyorm:)

Canim bende ayni markayi kullaniyorum ilk defa kullaniyorum bu ay. Bugun 8.gunum regl sonrasi basladim ben tespit etmek icin yumurtlama zamanimi. Canim bende burdan ogrendim cift cizgi ama soyle. Ikisi de ayni koyulukta. 2.silik benim mesela basladigimdan beri. Ikiside koyulastiginda 24 saate catlar demekmis. Yani ikisi koyu oldugunda degerlendiriyosun. Ve ertesinde yani siliklestiginde catladi demektir o gun en onemli gun iste.

tmm cnm sağolasn bn klomen de kullanıyorm bu ay bakalm neler oluck :) artık bitsn su adet yaa gelsn yumurtalarr:KK9:

olmazdı canım inanma sen idrar testlerine heleki erken olanlara çok yanılanlar olmuş benimde elimde var erken gebelik testi ama ben en azzz 4 gün kalmadan yapmam bence sende bekle dayanamazsanda 2 gün kala yap :KK66:

İnsallah yanilmis olurum guzel haberle donerim buraya.Adet gunune kadar bekleyecegim gelirse gelcek gelmezse test dusunmemeye calisacagim artik...

Bebegim guzell dusun INSALLAH pozitif olacak belki adet gecince cikacak ?herkeste adete 1hafta kala cikmazki ben testlere onem vermiyorum cunku yaniltada biliyor insani adet gununu yada bir iki gun onceainde kan testi yaptir kuzum stres yapma guzel olacak ♥♥♥

Agzindan bal damliyor ne guzel pozitif bakiyorsun:) Artik dusunmemeye calisacagim ve yalnizca adet gununu bekleyecegim..

Agzindan bal damliyor ne guzel pozitif bakiyorsun:) Artik dusunmemeye calisacagim ve yalnizca adet gununu bekleyecegim..

Kuzum 15.gununde kan yaptir bi kafan rahatlasin .bende 15.gun yaptiracagim ama benim durum farkli adet tarihimde Turkiyede olmayacagim en azindan progestan iciyorum ilaci kesip keamemem icin az cok biseyleri ogrenmis olurum :) :)

yokmu birilerine aldır cnm valla bu kadınlık zor Allah yardımcımız olsun ne dersen bizde:)

aynen öyle yaaa erkeklere göre ne var Allah aşkına bi sünnet... küçük yaşta onu da oluyorlar bitit... biz kadınlarda ömür boyu her ay şu ağrıyı çekiyoruz... offf ne diyim valla...

Ya adet agrilarim başladı peki niye 15 gündür kasiklarim agriyor

X