Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kızlar ben ovu testi hiç kullanmadım yumurtlamam yaklaşıyor eczanede satılıyormu( internetten gelmesi uzun sürer)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım gittigidiyordan al daha uygun ayrıca bugün 4 den önce sipariş verirsen yarın eline geçer benim öle olmuştu...hem netteki paketler daha uygun fiyatı

Evet oyle yap sen bencede. Ben hic ovu testi kullanmadim. Iki gittigimdede birer yumurtam vardi sadece gecen ay olmadi. Bu ayda bugun bat tarihim daha olmadim yarinda olmazsam test yapicam. Insallah bebegim vardir. Allah isteyen herkese saglikli hayirli evlat nasip etsin

Samsung Note 3

inşallah cnm yaptn mı test bnmde buay olmadı yumurta malesef:KK43: adetin son günündeym

Canım eczanede 5 li setler 29 tl sanırım. Ben dogru uygulandıgında aynı sonucu verecegıne emın oldugum ıcın ınternetten 50 adet seti 36 tl ye aldım. sipariş verdiğim günün ertesi gün öğlende elimdeydi, ınşallah vesıle olur :)

Peki geç kaldımmı ovu takvimine göre bugün 10. Gün yumurtlama 14 gösteriyor.teşekkür ederim alakan için 😃

canım gittigidiyordan al daha uygun ayrıca bugün 4 den önce sipariş verirsen yarın eline geçer benim öle olmuştu...hem netteki paketler daha uygun fiyatı

Teşekkür ederim canımmm.geçen ay yumurtlama takviminden sonra ilişki olmamıştı ama kasık ağrılarım vardı sonuç hüsrandı bu sefer gün aşırı kırmızılara kadar devam😄

Son düzenleme:
Peki geç kaldımmı ovu takvimine göre bugün 10. Gün yumurtlama 14 gösteriyor.teşekkür ederim alakan için 😃

Benim mesela bugün 12. Gün hala çıkmadı. 8. Günden beri yapıyorum. Eğer adetlerin düzenliyse bence geç kalmadın

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Benim mesela bugün 12. Gün hala çıkmadı. 8. Günden beri yapıyorum. Eğer adetlerin düzenliyse bence geç kalmadın

Evet tatlım düzenli bugün sipariş vereyim o zaman hepinize teşekkürler 😉

Kızlaaarr napıyorsnuz batı 15 hazıran olan varmı benım gıbı? Pek belırtm yok kasık batması var arada.. Ovu. Testı yapsam cıkarmı acaba kararszım yapmakta..

Canım bugün sipariş versen eğer hızlı kargo ise hazırlanır ve yarın en olmadı 12.gün sabahı elınde olur. Zaten erken yumurtlama gıbı dusuk bır ıhtımal soz konusu degılse 12.gün test yapıp çalışmalara başlasan geç olmaz sanıyorum. Ama hızlı gonderı urun almalısın. N11 laboquıck yazarsan cıkıyor, ben bu hafta aldım öğleden once sipariş verdım, ertesi gün oglende geldi.

Canım bugün sipariş versen eğer hızlı kargo ise hazırlanır ve yarın en olmadı 12.gün sabahı elınde olur. Zaten erken yumurtlama gıbı dusuk bır ıhtımal soz konusu degılse 12.gün test yapıp çalışmalara başlasan geç olmaz sanıyorum. Ama hızlı gonderı urun almalısın. N11 laboquıck yazarsan cıkıyor, ben bu hafta aldım öğleden once sipariş verdım, ertesi gün oglende geldi.

👍👍👍teşekkür ederim tatlımmm

Canım benım 8. günüm, iki çizgi de silik duruyor, ilki daha koyu tabı ama silik gibi, 2. kısım bayagı sılık. Normal mı? Senın kı nasıl

py topiğimin güzelleri ölüyorum bennn dişim çok ağrıyor ya hamile olduğumu bilmiyordum rahdevu almıştım tabi minnak olunca gitmedim ne yapayım şimdi ben yaa allahım duramıyorum yaaa:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

py topiğimin güzelleri ölüyorum bennn dişim çok ağrıyor ya hamile olduğumu bilmiyordum rahdevu almıştım tabi minnak olunca gitmedim ne yapayım şimdi ben yaa allahım duramıyorum yaaa:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
canım sen dişçiye git eğer röntgen çekmiycekse diş çekiminde sorun olmuyo ama 20lik falan çekmiyorlar diye bliyorum

Teşekkür ederim canımmm.geçen ay yumurtlama takviminden sonra ilişki olmamıştı ama kasık ağrılarım vardı sonuç hüsrandı bu sefer gün aşırı kırmızılara kadar devam😄

en güzeli zaten adet bitiminden adet dönemine yakın zamana kadar yapmak çünkü kimimiz geç yumurtlayıp ya da erken yumurtlayabiliyoruz

canım sen dişçiye git eğer röntgen çekmiycekse diş çekiminde sorun olmuyo ama 20lik falan çekmiyorlar diye bliyorum

ay canım 20 lik ağrımıyo zaten öbürü ya ölüyorum yüzüm şişti sanki ya dayanamıyorum kanafil koydum ağrısını alsın diye ama nafile yaaa. oğlanın uyku saati uyusunda uyanınca gidelim bari ya dayanamıyorummm

geçmiş olsun caanım benim ilk aylarda diş tedavisini uygun bulmuyorlar bende aynı durumdan müzdaribim diş tedavisi görmem gerekiyor 2 aydır hamilelik şüphesinden gidemedim dişler felaket durumda adet olursam hemen gidip yaptırıcam hamişsemde 9 ay daha bekliycem yapacak bişey yok:18:

geçmiş olsun caanım benim ilk aylarda diş tedavisini uygun bulmuyorlar bende aynı durumdan müzdaribim diş tedavisi görmem gerekiyor 2 aydır hamilelik şüphesinden gidemedim dişler felaket durumda adet olursam hemen gidip yaptırıcam hamişsemde 9 ay daha bekliycem yapacak bişey yok:18:
kuzuuummm test yaptın mı son durum ne?

X