Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

kızlarr adet sonrası 1 gun arayla basladık calısmaya
5 hazıran 14. gun ovu tes. koyulasmanın basladıgı gun
7 hazıran 16.gun ıkı cızgıde aynı koyulukta
8 hazıran 17. gun t cızgısı c den koyu oldugu gun
9 hazıran 18 gun(gece 2 aslında 10 hazıran oluyor) sılıklesmeye basladıgı gun

calısmalara yaptık.... bugun kı testımde resımde var bugunde sılık cıktı .. artık gun asırı devam edeyım degılmı sızce kacırmamısım degılmı $IMG_4809.jpg

ben varımm:KK34::KK34: ama malese3f kırmızıları bekliyorum ve bugün biraz karın ağrım var anlaşılan kırmızılar erken gelecek

öyle düşünme canım daha görmeden.. Benım regl agrısı kadar agrı yok henüz ama beklıyorum. Arada bırden kasıgımda batma oluyor nedense.bebiş göster kendını artık annen senı beklıyor..

Kizlar basim çok agriyorrr egilince kasiklarim aciyo dünden beri hic birşey olmasa da sik sik lavaboya gitme ihtiyacim oluyo test yaptim silik bile değil son 2 günüm var kesiminde bel fitigi tuttu ona bakiyorum bu aralar herşeyi ben kaldırmak ve eğilmek zorundayim bebeğim varsa bisey olmaz ins

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım dün test yaptım akşam 9.30 gibiydi negatifti pek bişey yoktu yani yattım sabah kalktığımda 2. silik çizgi vardı keşke atsaydım kafamı karıştırdı iyice muhtemel bat yarın hayırlısı

sıbelll hadı hayırlısı canımm yarın tekrar yaparsın hasta olmadıkca umıt kesılmez ıns hamıssındırr guzel haberını beklıyorumm:)

canım dün test yaptım akşam 9.30 gibiydi negatifti pek bişey yoktu yani yattım sabah kalktığımda 2. silik çizgi vardı keşke atsaydım kafamı karıştırdı iyice muhtemel bat yarın hayırlısı

hadi ya sabah ilk idrar ile yapsaydın keşke sen bu ay çatlatma falan vuruldun mu yoksa doğal yolla mı denemiştin bugün gelmezse yarın ilk idrarla yap daha sağlıklı olur canım

offf yaaaaaaaaaaaa beklemek çok sıkıcı bat'a 3 gün kaldı ne adet belirtisi var ne hamişlik. Doğum iznini rahat geçirmek için mart-nisan bebişi istiyodum tutturamıcam heralde:KK45:

hadi ya sabah ilk idrar ile yapsaydın keşke sen bu ay çatlatma falan vuruldun mu yoksa doğal yolla mı denemiştin bugün gelmezse yarın ilk idrarla yap daha sağlıklı olur canım

2-3 saatlik idrar ile yaptım canım sabredemedim yine. ben çatlatma iğnesi olmadım doğal yolla deniyorum

öyle düşünme canım daha görmeden.. Benım regl agrısı kadar agrı yok henüz ama beklıyorum. Arada bırden kasıgımda batma oluyor nedense.bebiş göster kendını artık annen senı beklıyor..

valla normalde adet olmadan hiç ağrım olmazdı ama şimdi hem ağrım var hem akıntım var anlamadım galiba iltihap falan var
hadi senin iyi haberlerini bekliyorum batı bizle aynı olan arkadaşın biri bugün çift çizgiyi yakalamış darısı başımıza

Selammmmm kizlar nasilsinuzzz ooo burasi hareketlenmia.yineee var mi hamis aramizda...allahh herkese minik.melekler yollasin..bende beklemedeyim😍😍😍😍

Sibellllll sabah ilk.idrarinla.yap.ya da 4 saat tut idrarini yap ins hamilesindir..

valla normalde adet olmadan hiç ağrım olmazdı ama şimdi hem ağrım var hem akıntım var anlamadım galiba iltihap falan var
hadi senin iyi haberlerini bekliyorum batı bizle aynı olan arkadaşın biri bugün çift çizgiyi yakalamış darısı başımıza

o hayırlı olsun hangı arkadasımızsa :) inş canım okadar mutlu olurumki sımdı hamıle olsam. Benım agrım suan hıc yok gıbı. Normelde agrım olur 2-3 gün kala. 5 gün var bakalım neler hıssedıcez. Bugünlerde morelımde bozuk ümitli morellı olmaya calısıyorum. Hayırlısı hepımz ıcın..

Aminnn insallah adet olmayiz pozitifi goruruz..Ben ovulasyon testi kullandim gerci cok degerlendiremedik ama umut etmek istiyorum iste..Gebelik varsa 1hafta kala cikiyor diyen cok kisi var benim testte cikmadi bugun ama adet gunune kadar bir umut iste..Hayirlisi Allah aratmadan versin

Bebegim guzell dusun INSALLAH pozitif olacak belki adet gecince cikacak ?herkeste adete 1hafta kala cikmazki ben testlere onem vermiyorum cunku yaniltada biliyor insani adet gununu yada bir iki gun onceainde kan testi yaptir kuzum stres yapma guzel olacak ♥♥♥

py topiğimin güzelleri ölüyorum bennn dişim çok ağrıyor ya hamile olduğumu bilmiyordum rahdevu almıştım tabi minnak olunca gitmedim ne yapayım şimdi ben yaa allahım duramıyorum yaaa:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Canim bnm bildigim bi hap var agri kesici hamileler kullanabiliyor onu ben normal zamanda bile onu kullaniyorum dis agrilarima majezik diye hap. Istersen eczaciya yada doktorunu ara sor onaylarsa kullan derim cok iyi

Samsung Note 3

o hayırlı olsun hangı arkadasımızsa :) inş canım okadar mutlu olurumki sımdı hamıle olsam. Benım agrım suan hıc yok gıbı. Normelde agrım olur 2-3 gün kala. 5 gün var bakalım neler hıssedıcez. Bugünlerde morelımde bozuk ümitli morellı olmaya calısıyorum. Hayırlısı hepımz ıcın..

hakkımızda hayırlısı canım ya. inş. biran önce gelir bebişlerimiz artık. bata az kaldı bekleyelim bakalım biraz daha:18::18::18:

py topiğimin güzelleri ölüyorum bennn dişim çok ağrıyor ya hamile olduğumu bilmiyordum rahdevu almıştım tabi minnak olunca gitmedim ne yapayım şimdi ben yaa allahım duramıyorum yaaa:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Gecmis olsun kuzum naneli dis nacunu varsa evde disinin ustune azacik koy.Bide evde kekik varsa onu kaynat gargara yap agzinda biraz tutmaya calis .

X