Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

yok kuzucum hamilelik testi çatlatma iğnesinden sonra 5.gnüm ama iğne etkisinden oluyor malesef :KK43:

ayyy gebelik testi mi kızz belki tutunmuştur miniğin ayyyy inşşş tutunmuştur bence tutunmuştur sana bi göz kırpmıştır o iğne yalan sölüyor bebiştir kız ooo :))))

canım benim yumurtlamadan sonra hep ara ara ağrılarım oldu kasıkta belde. adete bir hafta kala batmalar başladı hatta erkek kardeşimin yemin törenine gitmiştim orda tansiyonum düştü otobuste 8 saat yolculukta hep kasıklarım battı. adete 3-4 gün kala koca bi sivilce çıktı aşnımda 3 gün kala sabah test yaptım amann olsa da daha çıkmaz dedim ama erken yumurtladım. 10 dk sonra bi gittim baktım bariz silik bi çizgi vardı sorna kan verdim ve herşey normalde 122 çıkmıtı. c.tesi kesemizi görücez inşallah.. darısı hepinizin başına inşallah..
benımde aynıı seyler var sıvılce cıkıyorrr... ara ara belım ve kasıgımda arı oluyor halsızlık mıde bunaltısı akıntım barız sulu sekılde gelıyor 2 gun kaldı adetıme sımdı yapsam mı yapmasam mı dıye dusunuyormm... inşllah senın gıbı güzel haberler alırız :KK49::KK49:

benımde aynıı seyler var sıvılce cıkıyorrr... ara ara belım ve kasıgımda arı oluyor halsızlık mıde bunaltısı akıntım barız sulu sekılde gelıyor 2 gun kaldı adetıme sımdı yapsam mı yapmasam mı dıye dusunuyormm... inşllah senın gıbı güzel haberler alırız :KK49::KK49:

ben duramaz yapardım walla. benimde BAT 13ünde ama yarın yapıcam dua edin ne olur

Catlatma.igensinin etkisi canim.o ignenin etkisi 12 gun suruyor...pozitif.cikar cunku hormon ignesi..doktorun bahsetmistir
.bende kullandim.ilk cocugma.catlatma.ignesoyle hamile.kaldim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnşallah canım Allah gönlüne göre versin inşallah...:KK49::KK49::KK49:

Canım benım 8. günüm, iki çizgi de silik duruyor, ilki daha koyu tabı ama silik gibi, 2. kısım bayagı sılık. Normal mı? Senın kı nasıl

Evet benim de 8. Günden beri silik. Yani hamilelik testindeki gibi değil ovulasyon. Silik oluyor ama pozitif olmuyor. Pozitif oldugu da oldu bende iki çizgi de kopkoyu oluyor o zaman.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Ben bugun hasta oldum canim 😢 moralim bozuldu off bu ay da buyuk ihtimal esimin yaninda olmuycam halama gitcektim bi haftalina tam yumurtlama gunlerime denk geliyor ne yapsam kafam karisti iyiceee

Samsung Note 3

hadi yaa nedenin, bilmyrm ama gitmen gerekmiyosa gitme halann yanına yumurtlamadan snr gidersn :)

işyerinde olmasam ağlayacağım yaaa belim resmen ikiye ayrılıyo... kasıklarım ağrıyo zaten reglim bu ay bi garip offff klomenden mi acaba herşeyi ona yorar oldum yaaa :KK43::KK43:

ben kendi dr ma gitmedim acile gittim testebakıp bu değer düşebilir dedi bi kaç gün zaten nlacak siye sıyırdım ondan sonra da değerin düşüklüğü beni tam delirtti. bugün kahverengi lekeler geliyor sanırım adet oluyorum ya da şu an adetin birinci günü olarak mı saymalıyım ? sana da çok geçmiş olsun canım bi dahakinde golümüzü atacaz :)

senın degerın kactı pekı ? eger kı degerın 9 dan kucukse 3 4 gun ıcerısınde adet oluyosun. eger kı olmazsan doktora gıdıp sokturucu alman gerekıyo adet olup dusurmen gerekıyo cunkı. eger o dusmeden tekrar hamıle kalırsan fln doktorlar hangısı saglıklı yumurta oldugunu ayırt edemıyolar o da bıraz sorun oluyo

Tsk ederim tatlim yani durmak yok cok caliscas:)

Kis geliyo hemen ben gecen ay yum. Gunume 5 gun vardi . Tereddut ettim ama geldi iki gun sonra.

gg den labopuick alxim ben memnun kaldim altida gebelik testi vardi yaninda. Gayet guzel o gebelik testleri hic yaniltici degil mesela

bnde gg dan labaquick aldm da bgn son günü adetin adettn hemen snr başlasam mı hem çift çizgi görünce mi yoksa onun ertesi gün mü daha önemli

ben kendi dr ma gitmedim acile gittim testebakıp bu değer düşebilir dedi bi kaç gün zaten nlacak siye sıyırdım ondan sonra da değerin düşüklüğü beni tam delirtti. bugün kahverengi lekeler geliyor sanırım adet oluyorum ya da şu an adetin birinci günü olarak mı saymalıyım ? sana da çok geçmiş olsun canım bi dahakinde golümüzü atacaz :)

ay hadı ınsallah gol atarız yaa :) bıldıgın kanlı adetın baslayınca adetın bırıncı gunu olarak sayıyosun. lekeye takılma canım

bnde gg dan labaquick aldm da bgn son günü adetin adettn hemen snr başlasam mı hem çift çizgi görünce mi yoksa onun ertesi gün mü daha önemli

Canim t cizgisi hep silik oluyo yumurtaya kadar. ikisi ayni koyulukta yada t daha koyu oldumu 24-36 saat icerisinde yumurtlayacaksin demektir. Yani onemli olan koyu cift cizgiden sonraki gun.

Catlatma.igensinin etkisi canim.o ignenin etkisi 12 gun suruyor...pozitif.cikar cunku hormon ignesi..doktorun bahsetmistir
.bende kullandim.ilk cocugma.catlatma.ignesoyle hamile.kaldim.

Canim sen kacinci gun hamile oldugunu ogrenmistin catlatma ignesinden?ben 13-14.gunum bugin persembe kan tatlili dusunuyorum

Canim bende ayni markayi kullaniyorum ilk defa kullaniyorum bu ay. Bugun 8.gunum regl sonrasi basladim ben tespit etmek icin yumurtlama zamanimi. Canim bende burdan ogrendim cift cizgi ama soyle. Ikisi de ayni koyulukta. 2.silik benim mesela basladigimdan beri. Ikiside koyulastiginda 24 saate catlar demekmis. Yani ikisi koyu oldugunda degerlendiriyosun. Ve ertesinde yani siliklestiginde catladi demektir o gun en onemli gun iste.

ayyy gebelik testi mi kızz belki tutunmuştur miniğin ayyyy inşşş tutunmuştur bence tutunmuştur sana bi göz kırpmıştır o iğne yalan sölüyor bebiştir kız ooo :))))

hahahahaha benden fazla heyecan yaptın ha :) yok ya herkesde çıkıyor o çift çizgi bende merakımdan işte yapayımda dedim kurtulayım görmeden rahat etmicektim çünkü :KK1::KK1:

X