Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

sen koyu çizgi gördün burda işin ne bacım hadi koş koşş çalışmaya unutma

AYAKLAR FORAAAAA

hahahaha kızz adam gelmedı daha bırazdan gelır gelsınnn hemen kosacam dururmuyum hııcccc:):)): dunde koyu cıktı ama hafıf azdı koyulugu bugun ıyıce koyulasmıs 14. gun calısma oldu dıye dun yapmadık 15. gun. bugun 16. gun calısma yapıcaz:):):) 1 gun arayla yapıyoruz bakalım ama aklımda su var acaba yarında yapsakmıkı ust uste yapınca spermler kalıtesız olur dıyorlar ne yapacagımı bende sasırdım:):)

yok canim kan vermedm daha bat gecerse veririm ancak hayirlisi artik sizde iyi calisin bugun guzel haberlerini alalim artik

canımm ınss dularımız kabul olur hamıs oluruz.ıns guzel haberler verırsın canım. bu ay umutluyum ama ıns benımde bosa cıkmaz:S:S yok yok kotuyu cagırmak yokk:):)

valla canım ben yumurtlama zamanı hergün yaptım eşime de keiboynuzunu dayadım tavsiye edrim. inşallah hayırlısı olsun cnm..

Kızlar dün hastalanmam lazımdı hala olmadı.Yarın sabah test yapacağım.Dua edin nolur.Sonuç ne olursa ilk sizinle paylaşacağım inşallah

valla canım ben yumurtlama zamanı hergün yaptım eşime de keiboynuzunu dayadım tavsiye edrim. inşallah hayırlısı olsun cnm..

yaaa cıddımı kac gun ust uste oldu. ozaman tamamdır 3 gun ust uste yapsak daha ıyı degılmı :):): adamda sasırıyor yazık:):) hergun bırseyle gıdıyorum 1 gun arayla yapıcaz yok ust uste yapıcaz puhahahaha yazık ya kıyamam tamam dıyor herseye:):):):

ne demek canimmm yaratilisimizdan oturu icimizde anne olma hevesimiz var allah kismet ederse zamani gelince oluruz...icine attikcaa dusundukce olmayacagini biliyorsun o zaman rahat ol ve zamanin tadini cikar...kismet hersey..benim babam evlendi ve suan karisi hamile 44 yasinda senin yasin ne ki 28 2 yas buyuuksun sadece allaha kalmis canimm...annem icinde tsk ederim..allah tum anneleri evlatlarinin basindan ayirmasin cok zor bir durum inanki..kiizima annemin ismini verdim...insallah en kisa zamanda sanada meleklerin gelir...olursa zaten sevincten yerinde duramazsin..olmasada zamana birak tatile cik esinle kafa dagit kac senelik evlisin:26::26::26:[/QUOTE]

tatlım3 senelik evliyim..ama daha 4 aydır dusunmeye başladık baktıkki olmuo doktora gittik pko varmış ve fsh yuksek çktı yanı yumurta rezervim azmış senden 2 yaş buyugum galiba önceliklerimizi daha once değişmeliydik ama kısmet artık.. daha once düşünmemiştim bebiş.. kısmet artık.. Annen içinde çok hırpalamakendini inan o seni izliyor ve çok üzülür Melekoldu inşallahhh annenn canım.. Allah sevdiği kullarını erken alırmış yanına.. Sende annesimn güçlü olmak zorundasın.. sadece bol bol duaa et Annene ... dua dan başka ne ulaşırki..

ayy işlerine geliyor boşversene daha iyi yani ben öyle yaptım eşinin spermlerinde sıkıntı yoksa daha iyi tatlım.umarım işe yarar bu ay gelir bebişimiz hadi bakalım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…