Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

geliyo bebiş inşallah canım hadi bakalım bak göreceksin sen hamilesinnnn yanılmaaaammmmm

Insallah canm ya insallah eger hamileysem adete 1 gun kala hamile kaldigim icin doktorun sat i ileri cekmesi lazim yoksa normal hesaplamaya gore 2 hafta geriden gelir bebis

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ayyyy cnm insss yaa haber vere bna ins hamisizdrr yaa

Onu Dr ayarliyo cnm merak etme inşallah gelmiştir minnagin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnşallah cnm benim yapıştım zaten şimdi ayaklar yukarda yazıyorum cnm sen naptın yiyenimiz nasıl göre bildinmi ulrasyonda ay ne heyecanlı olur ya allah nazardan korusun kuzum

cokkk komıgız yaaa benımde ayaklar havada yazıyorum koptum yanlız:):)) ıns tutar bızımde:):)

Olun cnm oda merak etmiştir inşallah sağlıklı bir şekilde görürsünüz cnm haberlerini bekliyoruz

Cnm ben birbuçuk saat durdum o şekilde biraz daha bekle bence sabret bebiş için herşey fazlada gelmiyo ozaman

gercektenmıııı ayakların uyusmadımı ayaklarımı hıssetmıuyorum acaba ayaklarımı ındırsemde belımde yastık var oyle yatsam hersey bebeısler ıcın dogru dıyosun

Sen nezamandır istiyosun cnm klomen kullanıyormusun

3. ayımız bu ay.yok canım kullanmıyorum. bu ay ovulasyon testı kullanıyorum dun koyuydu bugun cok daha koyulasmıs 3 gun ust uste ılıskı olacak. hastalıgım bıter bıtmezde 1 gun arayla calısıyoruz ıns bu ay tutar. 6. aya kadar denıyecegız allah korusunda olmazsa ozaman ılaclara ıgnelere gecıcem. sen kullanıyormusun canım klomen yumurtanın catlaması ıcındı degılmı. ınss tutar bu ay hamıs haberlerımızı verırızz canımm

Aminnnn cnm benim inşallah tutarda bizde mutluluktan uçarız benim üçüncü ayım cnm bu ay verdi çarşamba günü gidecem ama bugün beyaz akıntı geldi acaba erkenmi catladı klomen yumurta olmasını sağlar mış cnm

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa morelım cok bozulduuu off yaa offffffff 1 saat tuttum zar zor artık dayanamadım kasıklarıma agrı vurdu ıdrara cıkmak zorunda kaldım. sımdı hersey gıtttımıııı aglıcammmm yaaa

Gitmez canım onlar zaten 1 saate baya yukarı ulaşıyorlar. En hızlılar 15 dk da gidiyormuş

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Gitmez canım onlar zaten 1 saate baya yukarı ulaşıyorlar. En hızlılar 15 dk da gidiyormuş

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

gercektenmıııı canımm agzından bal damlıyor ayy ıns oyledır yaa morelım bozulduu agladım esımde uzulme 3 gun ust uste yapıcaz zaten dıyor cok uzuldum cokk

(

Arkadaşlar Rabbime şükürler olsun hamileyim sanırım..Allah isteyen herkese sağlıklı ömürlü hayrlı evlatlar nasip etsin inşallah..nolur dualarınızı eksik etmeyin .ilk yavrumu kaybettim inş. Bu sağlıklı ve ömürlü olur..

Tebrıkler tatlım hamılesın masallah. Saglıkla kucagına al ınsallah kotu dusunme.

Gel bebeğim göbüşüne gel :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…