Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

canim predictor alayim dedim ama benim cevredeki eczanelerde bulamadm ucuz testlrden biriyle yaptim
canim test vardi ama yapmadm yarin tkrar deniycem ama nedense cok umutsuzum yine yokmus gibi geliyo bilmiyorum:KK43::KK43::KK43:

Canım bende de vardı biliyorsun o aman ne de olsa yok işte diyordum hep. Allah içine rahatlık mı veriyor insanın ne bende anlamadım. İnşallah güzel haberler vereceksin tatlım ben inanıyorum.

blacberry34 hayirlisiyla kucagina almani nasip etsin allahim...bu arada bir arkadas iliskiye giriyormusun demisti..sakin girmee 3 ay boyunca...dollenen yumurtanin bozulmasina neden olur...bir yerde okumustum...ve ne kadar dogru oldugunu doktorun daha iyi bilir...yinede dikkatli olmk lazim...ilk bebegin mi tedaviylemi oldu:KK16::KK16::KK16::KK16:

ya canım ben dr uma bu konuda çok güveniyorum çünkü aynı dr a bütün kuzzenler görümcem hatta görümcemin görümcesi dahil doğum yaptı ve hiç sıkıntı yaşamadık. dr bana yasaklamamışt oğlumda da. tbi daha dikkat ediyorum ve çok fazla hareketli olmuyor. bana 36. haftada yasaklamıştı ama ben oğlanda çok kuduruktum valla zorla eşimin kanına girmiştim sonra dr a da soyledim güldü tmm bişey olmaz demişti :):KK30::KK30::KK30:

Blackberry ben 25 mayista yumurtladim 7 haziranda silik cizgi cikti. Sen benden cok once yumhrtladin hatirladin mi? Benim bat 8 haziran. Kan vermeyecegim 7.haftada doktora gidecegim. Cunku cok kurcaladikca sorun cikiyor.ben dusuk yaptigim ay cok kurcalamistim surekli doktordaydim.artik bekleyip kalp atisina gidecegim.Rabbim hayirli etsin benim cok bulantim var

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

:nazar: BU AY GÖBİŞ, DOLSUN BEBİŞ :emir_bebek:
AYAKLAR FORAA :81::87::86:

:nazar:http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=724674:nazar:
:emir_bebek:TEMMUZ TOPİĞİMİZ HAYIRLI OLSUN.:emir_bebek:

Öncelikle bir bakalım en büyük düşmanımız kimmiş? STRES
Peki bu stres bize ne kötülükler edermiş bakalım;
Kortizol, böbrek üstü bezinin kabuk bölgesinde üretilen, vücudun strese gösterdiği tepkiyle ilişkili bir kortikosteroid hormondur. Kan basıncını ve şekerini artırır, *****KADINLARDA KISIRLIĞA NEDEN OLUR***** Ve bağışıklık sistemini baskılar.

Topiğimiz hayırlı olsun öncelikle. Bu toiğin bazı değişmez kuralları vardır arkadaşlar.

* Umutsuzluk yok.
* Karamsarlık yok.
* Şeytan vesveselerine kulak verip can sıkmak yok.
* Kadere isyan etmek yok.
* Rabbimden umudunu kesmek yok.
Bu topikte huzur var,neşe var, sizin gibi yüreği güzel insanlarla hoş paylaşımlar var, birbirimize umut vermek var, sevgi var, en önemlisi bolbol hamiş var olacak inşallah. Biz buna inanıyoruz. Sadece Haziran değil her ay en çok hamişi olan topik bu olacak inşallah.

Bu liste bizim umut listemiz. İnşallah bütün listeyi minik bebeklerine kavuşmuş göreceğiz.

Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla,

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

NICKBATYAŞKAÇINCI BEBEKSONUÇ
Safransarı15 Mayıs1.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
Asibayburtlu25 Mayıs1.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
Elifd8827 Mayıs1.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
EBurcak4427 Mayıs3.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
Asıkalp02 haziran1.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
Ghkat28 Mayıs1.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
Nahidemia27 Mayıs1.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
Yasmin67346 Haziran1.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
Blackberry346 Haziran302.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
09Boncuk4 Haziran1.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
Ankaram?????????1.HAMİLE :nazar: :emir_bebek:
Sedanur198618 Mayıs1.???????
Bebegım25 Mayıs1.????????
Hazan31425 Mayıs1.????????
Kimyager150826 Mayıs1.????????
Polisesi26 Mayıs1.???????
Arzuackgz30 Mayıs1.???????
Skrys1 Haziran1.???????
Ddm_grhn1 Haziran1.?????????
Ada3435391 Haziran1.?????????
Eakgul1 Haziran1.????????
Burcugmsc1 Haziran1.????????
Mmsl1 Haziran1.????????
dincersemra12 Haziran1.????????
Pirelideve2 Haziran191.????????
Asikalp912 Haziran1.???????
Paytipo2 Haziran1.???????
Kaeder3 Haziran1.???????
Ece10263 Haziran1.???????
Bebekıstıyom3 Haziran1.???????
Ays_794 Haziran1.?????????
Folik4 Haziran1.????????
Nur485 Haziran1.?????????
Zeynep_xx????????1.?????????
Hilal1653????????1.Beklemede
Eses766 Haziran1.Beklemede
Zambak846 Haziran1.Beklemede
Naginagi19906 Haziran1.Beklemede
Korkusuzkorkak6 Haziran1.Beklemede
Kardeleeeen6 Haziran1.Beklemede
Dilruba806 Haziran2.Beklemede
Missladybird6 Haziran1.Beklemede
Mutsuz287 Haziran1.Beklemede
Beyazkedi57 Haziran1.Beklemede
Seltol7 Haziran1.Beklemede
Ecetuba848 Haziran2.Beklemede
Curcu_278 Haziran1.Beklemede
Sekernaz8 Haziran1.Beklemede
Askbahcem8 Haziran1.Beklemede
Duam8 Haziran2.Beklemede
Ayshenn8 Haziran1.Beklemede
Hkbinici9 Haziran2.Beklemede
Miyankizu9 Haziran1.Beklemede
Siyah__papatya9 Haziran1.Beklemede
26May10 Haziran1.Beklemede
Prettygnc10 Haziran1.Beklemede
Baderdgn10 Haziran1.Beklemede
Kelebek221111 Haziran1.Beklemede
Catlamısmısır11 Haziran1.Beklemede
Denısee0611 Haziran1.Beklemede
Elalmami11 Haziran1.Beklemede
Kelebek221111 Haziran1.Beklemede
Yasmin673412 HaziranBeklemede
Ortmenim12 Haziran1.Beklemede
Sbl_912 Haziran2.Beklemede
Ayseluzun12 Haziran1.Beklemede
Morumsu12 Haziran1.Beklemede
Mina8712 Haziran1.Beklemede
Ömrüm320813 Haziran1.Beklemede
Gulumse8813 Haziran1.Beklemede
Rhye_8413 Haziran1.Beklemede
KTOZOGUL13 Haziran1.Beklemede
Angel_2613 Haziran1.Beklemede
Senben6014 Haziran1.Beklemede
Acr3414 Haziran1.Beklemede
emrecinar15 Haziran1.Beklemede
İstanbull2215 Haziran?Beklemede
Esra5116 Haziran1.Beklemede
Hanife5516 Haziran1.Beklemede
Angels198716 Haziran1.Beklemede
Sykapusuz16 Haziran1.Beklemede
Nazlıgamzelim16 Haziran1.Beklemede
Delfn17 Haziran1.Beklemede
Berfn18 Haziran1.Beklemede
WaysofMom18 Haziran1.Beklemede
Teolog552518 Haziran1.Beklemede
Ayshe938819 Haziran1.Beklemede
Keser8420 Haziran1.Beklemede
Denizhaziran20 Haziran1.Beklemede
Eylulcicek20 Haziran1.Beklemede
Sirine8220 Haziran1.Beklemede
Arenbulut20 Haziran1.Beklemede
Maral_22 Haziran30 yaş3.Beklemede
Mayıs22 Haziran30 yaş1.Beklemede
Medi6122 Haziran30 yaş1.Beklemede
Elif554123 Haziran1.Beklemede
Ademelmas3323 Haziran1.Beklemede
Berenay0623 Haziran1.Beklemede
Badefne23 Haziran1.Beklemede
Lucystar_3424 Haziran1.Beklemede
Kubra540125 Haziran1.Beklemede
Hanfendi2525 Haziran1.Beklemede
Mrv06_srkn28 Haziran1.Beklemede
Leylaup29 Haziran372.Beklemede
Patriyn29 Haziran1.Beklemede
Esra_the_teacher29 Haziran1.Beklemede
Flower8830 Haziran1.Beklemede
Shimmy30 Haziran1.Beklemede
Haoz30 Haziran1.Beklemede
Megabitli30 Haziran1.Beklemede
MEYRAAAAA30 Haziran1.Beklemede
ACDEFCD????????1.Beklemede

Arkadaşlar listedeki güncellemeler için lütfen özel mesaj atın. Birçok arkadaş durumu hakkında bilgi versin. Aksi halde topiğe katılmadıkları için silineceklerdir. Bilgilerinize....En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Blackberry ben 25 mayista yumurtladim 7 haziranda silik cizgi cikti. Sen benden cok once yumhrtladin hatirladin mi? Benim bat 8 haziran. Kan vermeyecegim 7.haftada doktora gidecegim. Cunku cok kurcaladikca sorun cikiyor.ben dusuk yaptigim ay cok kurcalamistim surekli doktordaydim.artik bekleyip kalp atisina gidecegim.Rabbim hayirli etsin benim cok bulantim var

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım hakkında hayırlısı tabi ki ama 5. haftada git keseyi gör bence. 7. hafta da çok geç be yavrum içini ferah tut kalbini temiz tut sağlıkla jucağına alırsın inşallah. Biliyorum ama bizim bat aynıydı seninle 6 hazirandı diye haırlıyorum ben. hatta bat aynı diye konuşmuştuk yanlış hesaplamıştın o zaman sanırım. ben 20-21 gibi yumurtladım cnm. silik çıkması normal canım. inşallah herşey yolunda devam eder cnm.

ya canım ben dr uma bu konuda çok güveniyorum çünkü aynı dr a bütün kuzzenler görümcem hatta görümcemin görümcesi dahil doğum yaptı ve hiç sıkıntı yaşamadık. dr bana yasaklamamışt oğlumda da. tbi daha dikkat ediyorum ve çok fazla hareketli olmuyor. bana 36. haftada yasaklamıştı ama ben oğlanda çok kuduruktum valla zorla eşimin kanına girmiştim sonra dr a da soyledim güldü tmm bişey olmaz demişti :):KK30::KK30::KK30:[/QUOTE]

canım merhaba , öncelikle Allah bebğini sana bağışlasın sağlıkla kucağına al.. bi sorum olacaktı ama? çatlatma iğnesiyleilgili.. benm 2. çatlatma iğnem ve ilkinden 36 saat sonra kasıklarım çok ağrımıştı ama bu kez hiç ağrım olması acaba yumurtam çatlamadımı diye düşünüorum.. başka topiklere yazdım ama cevap alamadım:KK43::KK43::KK43:

blackberry 34 dedigimgibi bu konuda doktorlar daha iyi bilirr...evett kuduruk oluyoruz sonuctailiskide dogum icin gerekli ve normal dogum icin iyi...iyi kudurmalar :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:bu arada benide listeye eklermisinizzz belkide ugurlu gelir:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ya canım ben dr uma bu konuda çok güveniyorum çünkü aynı dr a bütün kuzzenler görümcem hatta görümcemin görümcesi dahil doğum yaptı ve hiç sıkıntı yaşamadık. dr bana yasaklamamışt oğlumda da. tbi daha dikkat ediyorum ve çok fazla hareketli olmuyor. bana 36. haftada yasaklamıştı ama ben oğlanda çok kuduruktum valla zorla eşimin kanına girmiştim sonra dr a da soyledim güldü tmm bişey olmaz demişti :):KK30::KK30::KK30:

canım merhaba , öncelikle Allah bebğini sana bağışlasın sağlıkla kucağına al.. bi sorum olacaktı ama? çatlatma iğnesiyleilgili.. benm 2. çatlatma iğnem ve ilkinden 36 saat sonra kasıklarım çok ağrımıştı ama bu kez hiç ağrım olması acaba yumurtam çatlamadımı diye düşünüorum.. başka topiklere yazdım ama cevap alamadım:KK43::KK43::KK43:[/QUOTE]
Merhaba canım çatlatma iğnesi olmadım ama benim ovulasyon günümde akıntım ve az ağrım oluyordu. şimdi dr iğne vurduysa çatlamamış olması imkansız sanırım. akıntı varsa yumurta kıvamlı çatlamıştır diye düşünüyorum.

blackberry 34 dedigimgibi bu konuda doktorlar daha iyi bilirr...evett kuduruk oluyoruz sonuctailiskide dogum icin gerekli ve normal dogum icin iyi...iyi kudurmalar :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:bu arada benide listeye eklermisinizzz belkide ugurlu gelir:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bat neydi canım eklerim tabi ki.

ya herkesde farklı oluyor görümcem valla eniştenin kokusundan tiksinirdi ya anlam veremezdim ben yani sevdiği insandan nasıl tiksinir diye insan olabilir tabi ki doğanın yapısı bu da. Rabbim herşeyin hayırlısını versin.

canım merhaba , öncelikle Allah bebğini sana bağışlasın sağlıkla kucağına al.. bi sorum olacaktı ama? çatlatma iğnesiyleilgili.. benm 2. çatlatma iğnem ve ilkinden 36 saat sonra kasıklarım çok ağrımıştı ama bu kez hiç ağrım olması acaba yumurtam çatlamadımı diye düşünüorum.. başka topiklere yazdım ama cevap alamadım:KK43::KK43::KK43:
Merhaba canım çatlatma iğnesi olmadım ama benim ovulasyon günümde akıntım ve az ağrım oluyordu. şimdi dr iğne vurduysa çatlamamış olması imkansız sanırım. akıntı varsa yumurta kıvamlı çatlamıştır diye düşünüyorum.[/QUOTE]

iğneyi vurdukları gu n öğleden sonra yumurta akı kıvamında akıntı ama ilişki ertesi gun (yani bugece) önerildi.. eğer dun öğleden sonra yumurta çatladıysa bugun gece hala duruyormudur yoksa yumurta ölmüşmüdür?????? yaaaaaaa offff çok üzülüyorummm :KK43:

bat neydi canım eklerim tabi ki.

ya herkesde farklı oluyor görümcem valla eniştenin kokusundan tiksinirdi ya anlam veremezdim ben yani sevdiği insandan nasıl tiksinir diye insan olabilir tabi ki doğanın yapısı bu da. Rabbim herşeyin hayırlısını versin.

bat 16 haziran...ikinci bebegimin olmasini istiyorumm...allah hayirlisini versinnn umudugum yok ama iste heyecanliyimda ikisi karisik bir duygu icindeyim.../bende anlam veremioyrum bazilarinin ates seviyesi tavan yapar bazilarinin eksilerde :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Merhaba canım çatlatma iğnesi olmadım ama benim ovulasyon günümde akıntım ve az ağrım oluyordu. şimdi dr iğne vurduysa çatlamamış olması imkansız sanırım. akıntı varsa yumurta kıvamlı çatlamıştır diye düşünüyorum.

iğneyi vurdukları gu n öğleden sonra yumurta akı kıvamında akıntı ama ilişki ertesi gun (yani bugece) önerildi.. eğer dun öğleden sonra yumurta çatladıysa bugun gece hala duruyormudur yoksa yumurta ölmüşmüdür?????? yaaaaaaa offff çok üzülüyorummm :KK43:[/QUOTE]
yumurtan kac buyuklugundeydi caimmmm....catlatma ignesi verdiyse muhakkak caltlamistir ve iliski saatlerini denk getirdin mi..ben ilk cocugumda catlatma ignesi kullandim hemen hamile kaldim...ilk iki gun ilikis onerdi sonar yapmadik...ve ssadece iki kere oldugu icin umitsizlige kapilmistim...oysaki hamile kalmistimm...icini ferah tut aklini kurcalama oluruna birak...insallah en kisa zamanda bebisin gelir canimmm..:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

iğneyi vurdukları gu n öğleden sonra yumurta akı kıvamında akıntı ama ilişki ertesi gun (yani bugece) önerildi.. eğer dun öğleden sonra yumurta çatladıysa bugun gece hala duruyormudur yoksa yumurta ölmüşmüdür?????? yaaaaaaa offff çok üzülüyorummm :KK43:[/QUOTE]

üzülme tatlım bu işi tabi ki dr lar bizden dhaa iyi bilirler. yumurta çatlayında 48 saat föl bekliyor benim bildiğim. inşallah tutmuştır.

iğneyi vurdukları gu n öğleden sonra yumurta akı kıvamında akıntı ama ilişki ertesi gun (yani bugece) önerildi.. eğer dun öğleden sonra yumurta çatladıysa bugun gece hala duruyormudur yoksa yumurta ölmüşmüdür?????? yaaaaaaa offff çok üzülüyorummm :KK43:
yumurtan kac buyuklugundeydi caimmmm....catlatma ignesi verdiyse muhakkak caltlamistir ve iliski saatlerini denk getirdin mi..ben ilk cocugumda catlatma ignesi kullandim hemen hamile kaldim...ilk iki gun ilikis onerdi sonar yapmadik...ve ssadece iki kere oldugu icin umitsizlige kapilmistim...oysaki hamile kalmistimm...icini ferah tut aklini kurcalama oluruna birak...insallah en kisa zamanda bebisin gelir canimmm..:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:[/QUOTE]

klomen 1 haziranda bitince doktor 4 hazireanda gel bakalım dedi gittiğimde 3 yumurta vardı 16-17 mm boylarında ve kendisi 6 haziran gunu gel iğne yapsınlar ben poliklinikte olamıycam dedi.. dolayısyla kaç mm iken iğne vuruldu bilmiyorum ama vuruldugu gunun öğğleden sonrası çok yoğun yumurta akı kıvamında akıntı oldu.. ama 36n saat sonra dedği için i,şilkide bu gece oldu:KK43: bu 2. oldu yaaa.. artık üzülüyorum anne olmak istiyorummm yaşımda 28 küçük değilimki yaaa:KK43::KK43::KK43:

üzülme tatlım bu işi tabi ki dr lar bizden dhaa iyi bilirler. yumurta çatlayında 48 saat föl bekliyor benim bildiğim. inşallah tutmuştır.[/QUOTE]

inşallahh canım yaaaaaaaa:KK43: 48 yaşayabilrse çok iyi.. ilk iğnede çatladığını bile h,ssetmiştimm.. ya bu kez dun çatladı ya da daha çatlamadı.. amannn walla ne zormuş anne olmak.. hamileler çok özel ve şanslı insanlarr:KK49:

yumurtan kac buyuklugundeydi caimmmm....catlatma ignesi verdiyse muhakkak caltlamistir ve iliski saatlerini denk getirdin mi..ben ilk cocugumda catlatma ignesi kullandim hemen hamile kaldim...ilk iki gun ilikis onerdi sonar yapmadik...ve ssadece iki kere oldugu icin umitsizlige kapilmistim...oysaki hamile kalmistimm...icini ferah tut aklini kurcalama oluruna birak...insallah en kisa zamanda bebisin gelir canimmm..:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

klomen 1 haziranda bitince doktor 4 hazireanda gel bakalım dedi gittiğimde 3 yumurta vardı 16-17 mm boylarında ve kendisi 6 haziran gunu gel iğne yapsınlar ben poliklinikte olamıycam dedi.. dolayısyla kaç mm iken iğne vuruldu bilmiyorum ama vuruldugu gunun öğğleden sonrası çok yoğun yumurta akı kıvamında akıntı oldu.. ama 36n saat sonra dedği için i,şilkide bu gece oldu:KK43: bu 2. oldu yaaa.. artık üzülüyorum anne olmak istiyorummm yaşımda 28 küçük değilimki yaaa:KK43::KK43::KK43:[/QUOTE]

biraz daha buyumesini beklemistir canimm 18 mm olunca catlatma ignesini vuruyorlar..allahin isi artik canimmm allah hayirlisiyla bebisini gonderiri sendee annelik duygusunu yasarsin...boyle kendini uzme lutfennn rahat ol..sen elinden geleni yaptin artik allaha birak..o gonderecegi gunu bilir...insallah suan karninda bir bebisin vardir...bende bu ay klomen kullandim 18 20 16 mm 3 yumurtam olustu bakalim artik bende yumurtalam tembelligi var hem pko da var umitsizlige kapilma yaradana sigin dua et buna inaniyorum...en ihtiyac duydugum anda bebisimi yolladi...annemi kaybettim 7 ay sonar az da olsa acimi dindirecek bir melek yolladi bana cok sukur...sana her sekilde destek olurum sadece rahatla biraz tatlim olur mu..:KK16::KK16::KK16:

muhtemelen benimkide negatif olacak gerci bata dort gun var ama umutsuzum bugun:KK43:
sıbell kan testı verdınmı ne cıktı hayırr ya umutsuzluk yokk bu ay umutluyuzz hepımızz ıyı dusunelım ıyıyı cagıralım canımm ıns hamıssındır . benımde bugun ovu koyu cıktı calısma yapıcaz bakalım ıns tutarr

klomen 1 haziranda bitince doktor 4 hazireanda gel bakalım dedi gittiğimde 3 yumurta vardı 16-17 mm boylarında ve kendisi 6 haziran gunu gel iğne yapsınlar ben poliklinikte olamıycam dedi.. dolayısyla kaç mm iken iğne vuruldu bilmiyorum ama vuruldugu gunun öğğleden sonrası çok yoğun yumurta akı kıvamında akıntı oldu.. ama 36n saat sonra dedği için i,şilkide bu gece oldu:KK43: bu 2. oldu yaaa.. artık üzülüyorum anne olmak istiyorummm yaşımda 28 küçük değilimki yaaa:KK43::KK43::KK43:

biraz daha buyumesini beklemistir canimm 18 mm olunca catlatma ignesini vuruyorlar..allahin isi artik canimmm allah hayirlisiyla bebisini gonderiri sendee annelik duygusunu yasarsin...boyle kendini uzme lutfennn rahat ol..sen elinden geleni yaptin artik allaha birak..o gonderecegi gunu bilir...insallah suan karninda bir bebisin vardir...bende bu ay klomen kullandim 18 20 16 mm 3 yumurtam olustu bakalim artik bende yumurtalam tembelligi var hem pko da var umitsizlige kapilma yaradana sigin dua et buna inaniyorum...en ihtiyac duydugum anda bebisimi yolladi...annemi kaybettim 7 ay sonar az da olsa acimi dindirecek bir melek yolladi bana cok sukur...sana her sekilde destek olurum sadece rahatla biraz tatlim olur mu..:KK16::KK16::KK16:[/QUOTE]

çok teşekkür ederim yaa ne kadar nazik ve iyisiniz..:KK17: gerçekten.. Anneniz içinde Başın sağolsun Allahım onu rahmetiyle sınasın inşallahhh mekanı cennet olsun... inşallah seninde bebişin sennledir canımm.. allahım gönlüne göre versin canım yaaa.. ilgin içinde sonsuz teşekkürler..:KK31: sende ne zaman sıkılırsa canın seve seve dinlerim.. dedğin gibi yapıcam kafama takmamaya çalşcam.. Allah çok büyük.. ol derse olur... olmamışsada zamanı değilmiş derim artık:KK50:

sıbell kan testı verdınmı ne cıktı hayırr ya umutsuzluk yokk bu ay umutluyuzz hepımızz ıyı dusunelım ıyıyı cagıralım canımm ıns hamıssındır . benımde bugun ovu koyu cıktı calısma yapıcaz bakalım ıns tutarr

yok canim kan vermedm daha bat gecerse veririm ancak hayirlisi artik sizde iyi calisin bugun guzel haberlerini alalim artik:KK70::KK70:

biraz daha buyumesini beklemistir canimm 18 mm olunca catlatma ignesini vuruyorlar..allahin isi artik canimmm allah hayirlisiyla bebisini gonderiri sendee annelik duygusunu yasarsin...boyle kendini uzme lutfennn rahat ol..sen elinden geleni yaptin artik allaha birak..o gonderecegi gunu bilir...insallah suan karninda bir bebisin vardir...bende bu ay klomen kullandim 18 20 16 mm 3 yumurtam olustu bakalim artik bende yumurtalam tembelligi var hem pko da var umitsizlige kapilma yaradana sigin dua et buna inaniyorum...en ihtiyac duydugum anda bebisimi yolladi...annemi kaybettim 7 ay sonar az da olsa acimi dindirecek bir melek yolladi bana cok sukur...sana her sekilde destek olurum sadece rahatla biraz tatlim olur mu..:KK16::KK16::KK16:

çok teşekkür ederim yaa ne kadar nazik ve iyisiniz..:KK17: gerçekten.. Anneniz içinde Başın sağolsun Allahım onu rahmetiyle sınasın inşallahhh mekanı cennet olsun... inşallah seninde bebişin sennledir canımm.. allahım gönlüne göre versin canım yaaa.. ilgin içinde sonsuz teşekkürler..:KK31: sende ne zaman sıkılırsa canın seve seve dinlerim.. dedğin gibi yapıcam kafama takmamaya çalşcam.. Allah çok büyük.. ol derse olur... olmamışsada zamanı değilmiş derim artık:KK50:[/QUOTE]

ne demek canimmm yaratilisimizdan oturu icimizde anne olma hevesimiz var allah kismet ederse zamani gelince oluruz...icine attikcaa dusundukce olmayacagini biliyorsun o zaman rahat ol ve zamanin tadini cikar...kismet hersey..benim babam evlendi ve suan karisi hamile 44 yasinda senin yasin ne ki 28 2 yas buyuuksun sadece allaha kalmis canimm...annem icinde tsk ederim..allah tum anneleri evlatlarinin basindan ayirmasin cok zor bir durum inanki..kiizima annemin ismini verdim...insallah en kisa zamanda sanada meleklerin gelir...olursa zaten sevincten yerinde duramazsin..olmasada zamana birak tatile cik esinle kafa dagit kac senelik evlisin:26::26::26:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
sen koyu çizgi gördün burda işin ne bacım hadi koş koşş çalışmaya unutma

AYAKLAR FORAAAAA

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X