Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kızlar benden beyas akıntı geldi bugün 30 Mayısta adet oldum bugün yumurtlama çok erken deyilmi bide klomen kullanıyorum omu erken yaptı acaba bilen varmı

ayy işlerine geliyor boşversene daha iyi yani ben öyle yaptım eşinin spermlerinde sıkıntı yoksa daha iyi tatlım.umarım işe yarar bu ay gelir bebişimiz hadi bakalım..

amınnnnn blackbery duların kabul olur hamıssınn canım ne olur dua ett ıns tutarr. valla 3 gun ust uste yapıcazz ıns nasıp eder allahım

hiç gülceem yoktu çok hoşsunuz yaaaaaa mesajlarınız için hepinize sonsuz teşekkürlerr.. ben artık çıkayımm :26: çok öptüm hepinizi berenay sanada kolay gelsin şekerimmmm

iyi uykular canimmmm amac stress atmakkkkk gul eglen tatlimmm..opuyorum seniii

arkadasa dedim zatennn tatlimmm sen akiilli dur adam zaten mac yapiyorr simdi seninle de yapacak dermani yokturrr

aaa isteseler derman bulurlar da yok ben tatlı itedim onu bekliyorum valla. hoş bu hamileliğimde uykusuz oldum çıktım oğlumda yastığa kafamı koyar uyuurdum bu sefer hiç uyku yok yahuu...

konuya abone oldum zatennn mutlaka ugrarımmm... allah sizede rahatlık versinnn bebişine ve kendine iyi bakkk

Saol bitanem. sende kendine güzel bak ki yineler çoğalsın inşallah...

Kızlar benden beyas akıntı geldi bugün 30 Mayısta adet oldum bugün yumurtlama çok erken deyilmi bide klomen kullanıyorum omu erken yaptı acaba bilen varmı

ovvv canım erken yumurtluyor olabilirsin. değerlendim yapış adama haydeee

amınnnnn blackbery duların kabul olur hamıssınn canım ne olur dua ett ıns tutarr. valla 3 gun ust uste yapıcazz ıns nasıp eder allahım
Etmez miyim tatlım bütün topikteki arkidişlere diyorum valla. inşallah bussuru hamişimiz olsun bolll yiğenimiz olsun inşallahhh

blacberryy gel ben yapmisim hazirr revani ayyyyy kiyamam ara su erkekini sana getirisin tatliniiiiiiii surdan uzatabilsem veriririm kuzucugun yesin

benim koca geliiii
bende kaçar kızlar kendinize iyi bakın. Allah rahatlık versin canlar. öpüyorum ve seizi çoookk seviyorum canlarımmmm...

muahhh

İnşallah cnm benim yapıştım zaten şimdi ayaklar yukarda yazıyorum cnm sen naptın yiyenimiz nasıl göre bildinmi ulrasyonda ay ne heyecanlı olur ya allah nazardan korusun kuzum

İnşallah cnm benim yapıştım zaten şimdi ayaklar yukarda yazıyorum cnm sen naptın yiyenimiz nasıl göre bildinmi ulrasyonda ay ne heyecanlı olur ya allah nazardan korusun kuzum

Saol bitanem Allah razi olsun tez tez vakitte hepinize nazil etsin. Cumartesi haftaya cnm. Bu hafta gorurduk ama Esim birlikte gidelim dedi mecbur cumartesiye aldim randevuyu. Hadi inşallah bi şampiyon ulasir :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…