Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

hosgeldn canim senle ayni dusuncedyiz bende ikinci bebis istiyorm ve arada cok yas farki olsun istemiyorum oglum suan iki yasinda hakkimizda hayirlisi olsun

amin canimmmm benimde bir kizim varrr...4 aydir korunmuyorummm...ama yine tik yokkk...allah kimsenin kucagini bos birakmasinn..

hg meyraaaaaaa..

kizlar sizlerde ne gibi belirtiler varr daha adetime var kasiklarim cok agiriyor vedun Karin agirisindan kalkamadim...oksurdugumde bile kasiklarim agiriyor...goguslerimde benmde damarlar gozukuyor...sk idrara cikiyorumm...goguslerde hassasiyet var bakalim ins bu belirtiler hamileliktendir

hb tatlim.aramiza hosgeldin tatlim.bak oncelikle kendini dinleme yoksa psikolojim bozulur.akisina.birak.

Off ya ne bileyim bi umutsuzum bu aralar insallah olmustur bu ay yaa

♥♥♥♥♥
İnşallah olur cnm ferah tut icini
hosgeldin tatlim ozlettin kendini
Hosbulduk cnm nedir son durum
Testim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim geç yumurtlamak olabilirsiniz. Hayirlisi olsun inşallah hamilesindir çizgi var ve bu testler pek yanilmaz. Sabah kan ver bence cnm.

bendede bu tarz belirtiler var ama gebeligede yoramiyorum hemen adet olunca yasanan hayal kirikligi berbat oluyor gogsumde buyuk yesil bir damar olusmus bugun gordum onuda insallah bebistir

Valla bata 8 gün kaldı ve ben ev toplama taşıma işleriyle uğraşmaktan hiç düşünmüyorum bile bu ay hiç stres yapmadım:) adetin 7. Gününden itibaren günaşırı çalıştım bakalım sonuç ne olucak :)

selam kizlar nasilsinizzzz bu topige ilk geliosim insallah banada ugur getirir..biz ikinci bebisi istiyoruz biraz erken ama zor oluyor ve aralarinda yas pek olsun istemiyoruzz allah isteyen herkeseeee versinn...
İnşallah tatlim hoşgeldin. Birinci kaç yasinda benimde 4 yasinda oğlum var ve ikinci yolda inşallah. Rabbim herkese nasip etsin.
Kizlar ayaklarim bacaklarim kollarim kisacasi bütün vücudundaki damarları görebiliyorum yeşil yeşil sizce gebelik belirtisi olabilir mii

İlk defa duydunm cnm her bünye bir değil tabi
Canim kacinci gunden wcye gitmeye basladin hatirliyormusun? :) :)

Cnm adete 3-4 gün kala sanirim.

canim sabhki testte cok silik ince bir cizgi cikti ama bata dort gun oldugu icin cok guvenemiyorum

sagolun kizlarrrr ben takilmiyorummmm belirtilere husran oluyor canim skiliyorr..kizim 11 aylik...1 yasina az kaldi...ama yinede yorgunluga alismisken istiyorummm birtane dahaa cocuklari seviyorummmmmm insallah en kisazamanda gelirrr
\

\bu arada hamile olan arkadaslara da hayirlisiyla kucaklarina almayi nasip etsinnn...bat tarihime 1 hafta var insallah olur

Ya insan ne zmn as etmeye baslar. Dikkat ettimde ben tatli hastasi oldum ya. Doğum gününde pasta yedim sadece iki dolma yedim hoslanmadim simdi de eşime tatli sipariş ettim üstüne de cikolatali çubuk yiyiyorum simdi Dank etti

Son düzenleyen: Moderatör:

Insallah canim

♥♥♥♥♥

blacberry34 hayirlisiyla kucagina almani nasip etsin allahim...bu arada bir arkadas iliskiye giriyormusun demisti..sakin girmee 3 ay boyunca...dollenen yumurtanin bozulmasina neden olur...bir yerde okumustum...ve ne kadar dogru oldugunu doktorun daha iyi bilir...yinede dikkatli olmk lazim...ilk bebegin mi tedaviylemi oldu

afiyet olsunnnn canimmmmm....cektirrr esineee 9 ay boyuncaa burnundan getirrr

sibelllll insalah vardirrr pozitif dusun iyi olsun....kac gun var adetinee idrarda bakacaginaa Sabah kan ver istersen daha kesin sonuc veriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…