Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

INSALLAH bebegim bu ay bebisin gelir :) :) :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bat ı bugün olanlar naptı acaba...benim bugün çok şükür gelen giden yok inş olumlu bir sonuç çıkar ...bugün test yapan oldu mu 1 günlük gecikmeyle çıkmaz diye yapmadım

muhtemelen benimkide negatif olacak gerci bata dort gun var ama umutsuzum bugun

bir iki arkadaşıma bebek istediğimizden bahsetmiştim eşim birilerine söylediğimi duyunca çok kızdı neden özelimi paylaştın diye kadınlar arasında konuşulur böyle şeyler dedim ama çok kızgın birde negatif ( çok mutsuzum ya

erkekler bu tur seylerin baskalarina bahsedilmesnden hoslanmiyorlar dillendirilmesini sevmiyolar ama birileriylede paylasmak gerekiyo rahatlamak destek gormek icin mesela benim cok paylasicak arkadasim olmadigi icin burdaym zaten iyikide uye olmusum benim esimde burda bu konularda yazistigmi duysa sacma bulur eminim moralini bozma o yuzdn hic bisey senin sevkini kirmasin

Kuşlar misafirim var evde 1hafta ve çok yoruluyorum kasiklarim çok feci agriyor sanki bebek dusuyo var ya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bugun batim degldi ama sabah yaptim test cok silik ince bir cizgi cikti ama cok guvenmiyorm sonuca

İnş doğrudur..Allah bekletmesin.ama silik çıkması genelde olumlu oluyo.kan testi versen için rahat eder.ben adetin onuncu günü hsg çektirdim yumurta boyutuna da baktı 10 mm dedi küçük olduğundan geç çatlamıştıa sanırım ö yüzden beklemek daha ii sanırım

Aynı sey gecen ay bana da oldu, önce silik çıktı sonra 6 gün gecikmeyle adet oldum hiç gecikmezdi. Ben de kimyasal mıydı acaba diyorum. Neyse öyleyse de yapacak bir şey yok 😞

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

1.ve 2.günü bir cay kasığı dolusu yedim de dr bgn klomen verdi ikisi bi arada olur mu ki klomeni 9-13 hazirn arası kullancm klomen kullanmadığım zmnlar bal çörekotu yiyim diyorm

Bence klomenle kullanma canımcım, etkileri benzer zaten fazlası olumsuz etki yapmasın

Canm aklnda olsn sogani cok sogutma mide bulaandirir.hafif sicak olsn yakmayacak sekilde eger cok ilirsa felaket bisi oluo.bende 3 aydr folikasit kullaniorm .inciride denerm artk herzaman soyluirm hayirlisi olsun hakkimizda cnm
Kizlad sogan suyunu sogutmayin zehir etkisi yapiyor. Kimyasi bozuluyormus dikkat edin...
Dün itibariyle kırmızı kartı yemiş bulunuyorum. parçalı bulutluyum ama hala umutluyum. zaten biliyodum:-D bat:30 haziran gibi gibi;-)
Hosgeldin bitli bizde yedik kirmizi karti artik topigi seyircisi olduk. Yedek kulubesindeyiz

Gobek kasinmasi olayini bende mrk ediyorum cunlu benimde cok kasindi ama adet oldum . . Ama hamislik belirtisi diyenlerde var

insallah dedign gibi olur canim aksam tkrar test yapicam idrarimi tutuyorum elimde iki tane test varya gozume batiyo birinide yarn yaparim evde test olmamali en mantiklisi bu

Kizlar bisi sorucam ben klomen kullaniyorum iki aydir. Ben almanya da yasiyorum. Yeni geldigim icin esim hep konusuyor dooktorla ben anlamiyorum esime her ay olmazsa dozunu yukselticem demis gecen ay 1 bu ay 1.5 tane kullandim. Birinci sorum doktor hic catlatma ignesinden bahsetmedi orada kacinci ay vuruyorlar. Ikinci sorumda klomen kullananlarda ne gibi yan etki yapti. Doktor son gittigimde bi etki yaptimi dedi 3 4 gune kadar hic bisi yoktu adetime 3 gun var ve 3 gun once agrilarim basladi dizlerim belim goguslerim adetimin ilk gunuymus gibi agriyor 3 gundur anlamadim. Sizdede oldumu hic

Samsung Note 3

Yaaa kzlar ben bu çörek otunu yaptımda ama yiyilcek gibi değil simsiyah tadıda berbat midemi kötü yapmaz dimi işede gidiyorum yolda falan bişey olmaz demi nasıl yicem ya:26:

Canım tadı kötü ama işte 5 er dakikadan günde 2 kez katlanıyorum ben. Zaten 12 gün. Benim midem çok hassas ama bana dokunmadı. Çörekotunu iyice çiğne eğer öğütülmemişse, yoksa etkisi olmuyomuş.
Bunu yaptığı ay hamile kalan baya okudum. İnşallah ben de ilk defa bu ay deniyorum.

Canım sen ikisini beraber mi kullandın yoksa sadece çörekotu mu böyle yaptı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…