Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kizlad sogan suyunu sogutmayin zehir etkisi yapiyor. Kimyasi bozuluyormus dikkat edin...

Hosgeldin bitli bizde yedik kirmizi karti artik topigi seyircisi olduk. Yedek kulubesindeyiz

Gobek kasinmasi olayini bende mrk ediyorum cunlu benimde cok kasindi ama adet oldum . . Ama hamislik belirtisi diyenlerde var

Saol cnmverdigin bilgi icin ben bilmiyordm zararrli oldgunu.ii oldu soyledgin cnm

Saol cnmverdigin bilgi icin ben bilmiyordm zararrli oldgunu.ii oldu soyledgin cnm

Saracoglu soylemisti yapilan sebze suyu kurlerinin cogu sogumadan henuz yudumyudum icilecek sicaklikta olmaliymis ozellikle sogan ve lahana suyunu sogutmamak gerekiyor demisti. Sogudumu etkisini yitirmekle kalmiyor zararli asite donusuyormus.

Selamlaaarr ben gedimmm. Doğumgününü yaptik. Misafir gibi gittim geldim valla. Esim bile artik kendi sülalesinden çok haz etmez olmusm herkes herşeye bi laf. Büyük halasi pek imali gebeymisin her hayirli olsun dedi dalga geçer gibi saol dedim çevirdim kafami. Hiic haz etmem kendilerinden esimde beni çok sokmaz içlerine hep dedikodu kazan kaynar hepp cekemezler. Aman yazip bile canimi sikmiycam. Sizde ne var ne yok. Ortmenim bata kaç kaldi tatlim hamilesin gibi geliyor bana...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kozlar elimde gebelik testi var çok isteyen varsa gonderebilirim çok güvenilir ve hassas ben adete 2 gün kala öğrendim ve kaç tane yaptim hep ayniydi

Selamlaaarr ben gedimmm. Doğumgününü yaptik. Misafir gibi gittim geldim valla. Esim bile artik kendi sülalesinden çok haz etmez olmusm herkes herşeye bi laf. Büyük halasi pek imali gebeymisin her hayirli olsun dedi dalga geçer gibi saol dedim çevirdim kafami. Hiic haz etmem kendilerinden esimde beni çok sokmaz içlerine hep dedikodu kazan kaynar hepp cekemezler. Aman yazip bile canimi sikmiycam. Sizde ne var ne yok. Ortmenim bata kaç kaldi tatlim hamilesin gibi geliyor bana...

Hosgeldin canim ya benim bata 5 gun kaldi gogusler şişti ve kasik agrilarim başladı ayni adet belirtilerim :KK43: seninde adet belirtilerin olmusmuydu bu ay

♥♥♥♥♥

Hosgeldin canim ya benim bata 5 gun kaldi gogusler şişti ve kasik agrilarim başladı ayni adet belirtilerim :KK43: seninde adet belirtilerin olmusmuydu bu ay

♥♥♥♥♥
Valla adet sancisina gece firlamistim yataktan aha adet olcam dediğim gün hamile olduğumu öğrendim. Adetle ayni belirtiler habire WC te gidiyorsun.

markası ne canım

Bio mic cnm.

Valla adet sancisina gece firlamistim yataktan aha adet olcam dediğim gün hamile olduğumu öğrendim. Adetle ayni belirtiler habire WC te gidiyorsun.

Bio mic cnm.

Off ya ne bileyim bi umutsuzum bu aralar insallah olmustur bu ay yaa

♥♥♥♥♥

Canlar bu sabah test yaptim Bata 1 gün kala preduktor early ile bu sekilde cikti. 2 gundur gebelik belirtisi hissediyorum oncesinde asla belirtim olmadi hatta 1 hafta once kanda negatif cikti. Gogislerim sismedi. Ancak iki gundur idrarim koyu sari kopuklu bira gibi.Midem bulaniyor.Koku hassasiyetim var.uyukluyorum.

Testim

Eklentiler

• $1402166467684.jpg
    $1402166467684.jpg
    13,1 KB · Görüntüleme: 53

Bio mic cnm.

Canim kacinci gunden wcye gitmeye basladin hatirliyormusun? :) :)

Kizlar ayaklarim bacaklarim kollarim kisacasi bütün vücudundaki damarları görebiliyorum yeşil yeşil sizce gebelik belirtisi olabilir mii

selam kizlar nasilsinizzzz bu topige ilk geliosim insallah banada ugur getirir..biz ikinci bebisi istiyoruz biraz erken ama zor oluyor ve aralarinda yas pek olsun istemiyoruzz allah isteyen herkeseeee versinn...:KK16:

selam kizlar nasilsinizzzz bu topige ilk geliosim insallah banada ugur getirir..biz ikinci bebisi istiyoruz biraz erken ama zor oluyor ve aralarinda yas pek olsun istemiyoruzz allah isteyen herkeseeee versinn...:KK16:

hosgeldn canim senle ayni dusuncedyiz bende ikinci bebis istiyorm ve arada cok yas farki olsun istemiyorum oglum suan iki yasinda hakkimizda hayirlisi olsun

Kizlar ayaklarim bacaklarim kollarim kisacasi bütün vücudundaki damarları görebiliyorum yeşil yeşil sizce gebelik belirtisi olabilir mii

bende bugun gogsumde alt tarafta yemyesil kalin bir damar olustugunu gordum ama bilmiyorum gebeliktenmidir

X