Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kizlar bende bu ay klomen kullandim 3 yumurtam oldu 18mmlik catlatma ignesi vermedi ama kendi catlar diye bu hafta hep calismayla gecti 21 haziran bat.. gunler gecmiyo yaa test yapmak icin deliriyorum.. dr um iliskiden 12gun sonra belli olur anca dedi ... erken gebelik teatlerinin dogrulugu varmi acaba yaa iliskiden 7 gun sonra yapilanlar dogru cikarmi sizce
cnm Maşallah bak ne güzel yumoşların büyümüş Allah nasip ederse olur inşallah bu kadar erkenden yapma ozamanda kan değeri yükseldimi kese görünecekmi stres bitmiyo bence bekle gününü ve stres yapma bebeler stresi sevmiyo annesi:)

Kizlar bende bu ay klomen kullandim 3 yumurtam oldu 18mmlik catlatma ignesi vermedi ama kendi catlar diye bu hafta hep calismayla gecti 21 haziran bat.. gunler gecmiyo yaa test yapmak icin deliriyorum.. dr um iliskiden 12gun sonra belli olur anca dedi ... erken gebelik teatlerinin dogrulugu varmi acaba yaa iliskiden 7 gun sonra yapilanlar dogru cikarmi sizce

bende ilk defa klomen kullandım canım... iğne falan bana da vermedi doktor... ilişki günleri verdi bizde uyduk ona bakalım benim bat pzt dün test yaptım ama tek çizgiydi umarım rabbim senin göbüşüne bebiş düşürmüştür

Hımm ben yumurtlama donemım dısında hep tek cızgı olur dıgerı hıc olmaz sanıyodum, acaba cok erken yumurtluyorum belırmeye ve donem yaklaşmaya mı başladı dedım. O zaman dıkkate almıyım sımdı dımı?

evet canım pozitif olması için ikinci çizginin birinci kadar koyu olması lazım atma bunları her gün yap aradaki farkı göreceksin

Herkese gunaydinn... Bende adet olunca sivilce cikmaz. Ama simdi kocaa bi sivilcem var ve aciyo. Sivilce hormonlar değiştiği için cikar benim bata 3-4 gun kala cikti.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Geçen ay hamile kaldığımda bende de çıkmıştı canım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

çatlattık valla rabbim sonumu hayır getirsin sende toz pembe deyince Allah korusun be ...........muhabbete bak nereye geldi kızım insan arkadaşına böyle mi yol gösterir pembe membe ne o öle:KK50::KK50:

aaaaa ben gayet normal bişi söyledim sen konuyu teeeee nereye getirdin suçlusu ben mi oldum :KK14::KK14:

Benim aslinda bi sorunum yok 4.5 yasinda bi kizimda var cok sukur ama sorunum sabirsizlik iste :) klomenide kafama gore aldim kullandim dr um kizdi hattaa ufff onun keyfinimi beklicem 6 ay bekle 1 sene beklee hic bisey yapmadan duramiyorum beklemek bana cok zor geliyo .. simdide catladimi tuttumu stresi var veeee tabiii ya 3 ude tutarsa stresi:))))

Kızlar ben bu ayın 29 da soğan kürüne başladım bende acayip bel ağrısı ve kasıklarda ağrı oldu bugün de midemde ekşime var neden acaba bilen varmı veya benim durumumda olan çok merak ediyorum 20 haziranda hastalanmam lazım suan yumurtlama dönemindeyim benim durumumda olan varmı ?

Kızlar ben bu ayın 29 da soğan kürüne başladım bende acayip bel ağrısı ve kasıklarda ağrı oldu bugün de midemde ekşime var neden acaba bilen varmı veya benim durumumda olan çok merak ediyorum 20 haziranda hastalanmam lazım suan yumurtlama dönemindeyim benim durumumda olan varmı ?

Bnmde21 haziran youtube dan 50 tane vidyo izledim yumurtayla spermin bulusmasi adi altinda ... cocugumuzun olmasi mucize gibi geliyo yaa ne zorlu yollardan geciyo insallah tutarlarr :s

bnmde21 haziran youtube dan 50 tane vidyo izledim yumurtayla spermin bulusmasi adi altinda ... Cocugumuzun olmasi mucize gibi geliyo yaa ne zorlu yollardan geciyo insallah tutarlarr :s

:KK43: rabbim hepimize sonrada bana göstersin o mücizeyi inşallah sende ne vardı canım benim miyom vardı 13 ocakta ameliyat oldum 5 aydan sonra soğan kürüne başladım bu ay bakalım hayırlısı inşallah :KK43:

X