Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

hah hele şükür hoşgeldin konuları oku sonra senden çözüm bekliyom bak tamammmı....haklı artık hazal mı benmi sen karar ver?

kiz leyla hazal senin anladigin tarzda bi ilsctan bahsetmemis ki deli :-) sadece oylesine bizlere zarari olmays. bi ilac olsada bekleme sureclerimizde kafaya takmasak herseyi demis. senin icin fesat giiiiii:-)

kiz leyla hazal senin anladigin tarzda bi ilsctan bahsetmemis ki deli :-) sadece oylesine bizlere zarari olmays. bi ilac olsada bekleme sureclerimizde kafaya takmasak herseyi demis. senin icin fesat giiiiii:-)

Allahımmmm MEyraaaa nerelerdeydin sen kuzum yaaaaaaa........ gel seni bi öpeyimmmm :KK54::KK54::KK54::KK54: hay ağzına sağlık bir de bana diyo dimi

gebelik oluncamı onda çift çizgi çıkıyor ben bunu bilmiyordum alayım bari benim bugün yumurtalam günüm bitti mesela 14 de alsam belli olur yani değilmi yanlış anlamadım.

Dogrulugunu tam bilmiyorum ama kutunun uzerinde erken gebelik testi iliskiden 7 8 gun sonra yaziyor normal testlerden daha hassas herhalde .. burdaki forumlarda bazilari cikiyo diyo bazilari cikmiyo diyo ama sen yine bi kk icinde arat istersen erken gebelik testi yazip fiyati 20 tl

Allahımmmm MEyraaaa nerelerdeydin sen kuzum yaaaaaaa........ gel seni bi öpeyimmmm :KK54::KK54::KK54::KK54: hay ağzına sağlık bir de bana diyo dimi

koalisyonunuz hayırlı olsun üçüzünüz olsun inşallah:KK30:

merhabalar ben 31 haftalık gebeyim dun dr gittim bebeğimde bi bacağı diğer bacağına gore 1 santım kısalığı var dedi 2 3 lu teslerim hepsi normel cıktı organ testimde temizdi utrosyon yada goz yanılması olabilir dedi bebekden de kaynaklana bilir dedi ama moralım cok bozuk bu konuda bana yardımcı olacak bi arkadas varmı şimdiden teşekür ederim ...

X