Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

cnm şubatta benim 16 günlük gecikmem oldu ve 10. gün doktor söktürücü verdi kullanmadım 6 gün sonra kendiliğimden adet oldum ama bir topikte okumuştum söktürücünün varsa bebeğe zararı olmazmış yinede ben tırsmıştım yani sen bilirsin ........

ay bnde kararsızım sence ne yapsam beklesemmi :KK43: doktorada dedim kullanmasam olmammı kndimden fln dye oda zaten 15 gün olmuş bir an önce olda düzene grsin dedi ama bilmiyorum kullanmıcam ya :KK43:

ay bnde kararsızım sence ne yapsam beklesemmi :KK43: doktorada dedim kullanmasam olmammı kndimden fln dye oda zaten 15 gün olmuş bir an önce olda düzene grsin dedi ama bilmiyorum kullanmıcam ya :KK43:
aslında senin bileceğin bişey ama hani psikolojik olarak beklentin kalmadıysa stres yapmıyosa beklemek ,kendiliğinden olmayı bekle derim ama dedimya yinede senin bileceğin bişey:)

cnm akıntıntın devamlı geldiyese adettir bence ama yerleşme kanamasının çok yoğun olmadığını biliyorum bence idrar testi yap......

işte yogun olsa takmıcam zaten biir gün içerisinde her tuvalete gidişimde beyaz akıntıyla birlite gelmesi beni tedirgin etti yani iç çamaşırıma bile bulaşmadı hiç

Alti gün var test yapim dedim tek çizgiyi yedim nasil ama hic ihtimalim yok mudur sizce

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X