Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

yok be kuzum pazartesiyi bekliyorum dün testte yaptım çıkmadı ya gaaayyeett rahatım nasıl olsa olmadı diyorum sitires yok yani :KK52::KK52:
bir tatile çıksak şöyle mis gibi kafa dağıtsak ne iyi gelir.... inan artık düşünmekten yoruldum bende .....şu kürden korkuttular beni bir doktora gidecem bende pazartesi bakalım herşey yolundamı?

Canım ben kadın dogum uzmanına su nıyetle gıttım. Akıntım vardı ve bebek ıstıyodum, akıntı bır soruna delaletse onu halledeyım ve hamılelık ıcın benı yonlendırsın.

Doktor smear testi ve kultur yaptı. Smear cok sukur temız cıktı, kulturde mantarım cıktı, fıtıl verdı onu kullandım. Daha ıyıyım ama 2 fıtıl daha kullanıcam sımdı ve sırke ıle temızleme yapıyorum.

Sureç ıle ılgılı folık asıt verdı. Smear testı yapılırken yumurtalıklara da baktı problem yok dedı. Bakalım sımdı ovulasyon takıbı ile inşallah tutturabılırız. Senın durumun ne canım?

Smear testi ve kültür nasıl yapılıyor.

bir tatile çıksak şöyle mis gibi kafa dağıtsak ne iyi gelir.... inan artık düşünmekten yoruldum bende .....şu kürden korkuttular beni bir doktora gidecem bende pazartesi bakalım herşey yolundamı?

git tabi canım ya.... arkadaşımda takma kafandan at diyo o da klomenle 6. ayında hamile kaldı

Smear testi ve kültür nasıl yapılıyor.

Canım ultrasonla bakıyorlar ya yumurtalıklara falan, bunu içten daha detaylı yapıyorlar, içine bir alet yerleştiriliyor, bu esnada hep yumurtalık ve rahme bakılıyor, bir yandan da test cubuklarıyla ornek akıntı alınıyor. Bırını smear ıcın bırını kultur ıcın labaratuara verıyorlar. Smear Allah korusun rahım agzı kanseri vs hastalıkların tanısı ıcın, kultur ıse akıntında mıkrop enfeksyon uruyor mu buna baktıkları bır test. Benım mantar uredı mesela. Ve tedavı ıcın o mıkroplara uygun fıtıl verıldı.

Kızlar smear testini korunmayı bıraktığınız zamandan önce öi yaptırdın ız yani bebek olma olasılığı varken smear testi yapıolar mı bi de sonuç kaç güne çıkıo devlette 1ay kadar die duydummda

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım öyle olmaz başka bi tane daha dene test bozuk olabilir ama inş hailesindir kuzum başka test yap bakalım :)

canım çok teşekkür ederim cevabın için doktora gittim kan testi verdim bakalım ne çıkacak inanamadım ...Kullandığım idrar testi predictor early (erken gebelik belirliyormuş) normalde reglilerim dengesizdir ama geç değil erken olurum ama adet olmadığım ay hiç olmamıştı bende şüphelendim ve bekleyip testi yaptım 5. dakikada belirdi ama tam çizgi değildi 7 .8. dakikada tam renk aldı içime kurt düştü kan verdim bakalım ne çıkacak ...

canım çok teşekkür ederim cevabın için doktora gittim kan testi verdim bakalım ne çıkacak inanamadım ...Kullandığım idrar testi predictor early (erken gebelik belirliyormuş) normalde reglilerim dengesizdir ama geç değil erken olurum ama adet olmadığım ay hiç olmamıştı bende şüphelendim ve bekleyip testi yaptım 5. dakikada belirdi ama tam çizgi değildi 7 .8. dakikada tam renk aldı içime kurt düştü kan verdim bakalım ne çıkacak ...

hamilesin canım hadi hayırlı olsun:KK49:

Kızlar benım regl 3 gun dolu dolu suruyor, 4. gune sarkıyor cok az oluyor tabı o gun.
Bugün 4. günüm deneme amaçlı yapayım dedım, 2.çizgim silik çıktı, normal mı bu, ben bırhafta sonra belırmeye baslar sanıyodum?
Ovulasyon testim aşağıda:

Valla tatıle gıtmek ıstıyorum bende yaaa. Ağustos gelsede gıtsek soyle çıp çıp yuzsek :KK16::KK16:

Kızlar smear testini korunmayı bıraktığınız zamandan önce öi yaptırdın ız yani bebek olma olasılığı varken smear testi yapıolar mı bi de sonuç kaç güne çıkıo devlette 1ay kadar die duydummda

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım smear testi her zaman yapılabılıyor bıldıgım kadarıyla. Ben hamılelık dusundugum zaman gıttım, hem smear onunla bırlıkte mantar var mı dıye kultur de yapıldı. Hamıle kalmak ıstıyorsan oncesınde yaptır oyle basla calısmalara. Beraberınde folık asıt. Ben ozelde kultur ve smear ıcın 195 tl odedım. 4 gun sonra cıkttı sonucum.

Kizlar bende bu ay klomen kullandim 3 yumurtam oldu 18mmlik catlatma ignesi vermedi ama kendi catlar diye bu hafta hep calismayla gecti 21 haziran bat.. gunler gecmiyo yaa test yapmak icin deliriyorum.. dr um iliskiden 12gun sonra belli olur anca dedi ... erken gebelik teatlerinin dogrulugu varmi acaba yaa iliskiden 7 gun sonra yapilanlar dogru cikarmi sizce

Kızlar benım regl 3 gun dolu dolu suruyor, 4. gune sarkıyor cok az oluyor tabı o gun.
Bugün 4. günüm deneme amaçlı yapayım dedım, 2.çizgim silik çıktı, normal mı bu, ben bırhafta sonra belırmeye baslar sanıyodum?
Ovulasyon testim aşağıda:

Valla tatıle gıtmek ıstıyorum bende yaaa. Ağustos gelsede gıtsek soyle çıp çıp yuzsek :KK16::KK16:

Canım smear testi her zaman yapılabılıyor bıldıgım kadarıyla. Ben hamılelık dusundugum zaman gıttım, hem smear onunla bırlıkte mantar var mı dıye kultur de yapıldı. Hamıle kalmak ıstıyorsan oncesınde yaptır oyle basla calısmalara. Beraberınde folık asıt. Ben ozelde kultur ve smear ıcın 195 tl odedım. 4 gun sonra cıkttı sonucum.

normal canım bu çizgi hep var regl olsan bile

hayırlı olsun cnm inşallah sonuç yüzünü güldürür......

X