Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Canım ultrasonla bakıyorlar ya yumurtalıklara falan, bunu içten daha detaylı yapıyorlar, içine bir alet yerleştiriliyor, bu esnada hep yumurtalık ve rahme bakılıyor, bir yandan da test cubuklarıyla ornek akıntı alınıyor. Bırını smear ıcın bırını kultur ıcın labaratuara verıyorlar. Smear Allah korusun rahım agzı kanseri vs hastalıkların tanısı ıcın, kultur ıse akıntında mıkrop enfeksyon uruyor mu buna baktıkları bır test. Benım mantar uredı mesela. Ve tedavı ıcın o mıkroplara uygun fıtıl verıldı.

Benimde adetime yakın yeşilimsi akıntım oluyor. Vajıyı daha yeni yendim öle alttan bişey yaptırmaya çoook korkuyorum ben ya :KK43:(

:KK43: rabbim hepimize sonrada bana göstersin o mücizeyi inşallah sende ne vardı canım benim miyom vardı 13 ocakta ameliyat oldum 5 aydan sonra soğan kürüne başladım bu ay bakalım hayırlısı inşallah :KK43:

Bende hic bisey yok canim yaa yani galiba yok ben gecen ay denemeye basladim ikince cocugu 14.gunu dra gittim yumurtama bakmak icin 9mm dr ya buyumemis yada dun catlamista olabilir bedi bende bu ayki adetimde klomen aldim kafama gore dr a gittim negerek vardi dedi:) ama bende bekleme problemi var iste 12. Gunumde 18 mm 3 yumurtan var dedi bu ay yapma bence 3uz riski cok riskli dedi ama ben bos gecirirmiyim hic ya tutmazsa !!! Denedik bu hafta iste... onumuzdeki hafta erken gebelik testi almayi dusunuyorum

Benimde adetime yakın yeşilimsi akıntım oluyor. Vajıyı daha yeni yendim öle alttan bişey yaptırmaya çoook korkuyorum ben ya :KK43:(

Canım sağlık ıcın yaptırıcaksın bence hıc bekleme, zaten o bolgenın esnemesı adına da ıyı bırsey bu. Korkma doktoruna soyle nazık yaklaşır hıssetmezsın bıle. Zaten pek hıssetmıyosun bıle:)

bende hic bisey yok canim yaa yani galiba yok ben gecen ay denemeye basladim ikince cocugu 14.gunu dra gittim yumurtama bakmak icin 9mm dr ya buyumemis yada dun catlamista olabilir bedi bende bu ayki adetimde klomen aldim kafama gore dr a gittim negerek vardi dedi:) ama bende bekleme problemi var iste 12. Gunumde 18 mm 3 yumurtan var dedi bu ay yapma bence 3uz riski cok riskli dedi ama ben bos gecirirmiyim hic ya tutmazsa !!! Denedik bu hafta iste... Onumuzdeki hafta erken gebelik testi almayi dusunuyorum

canım erken gebelik testi nasıl oluyor ben onu bilmiyorum kaçıncı gün alınıyor belli oluyor ki nezaman almalıyız?

X