Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Arkadaşlar çok fena başım dönüyor kızımı almaya kreşe gittim dönüşte markete uğradım başım döndü dünya ayaklarımın altından kaydı sanki eve zo r attım
kendimi.Kızımın karnı açtı zar zor köfte yaptım ayağa kalkınca eğilip doğrulunca çok dönüyor

Rabbım elbet bugunlerınızın karsılıgını verecek sızıde mukafatlandıracaktır canım inan, sımdı onumuzdekı 3 aya odaklan ılacını aksatmadan gunu gunune saatı saatıne iç hıc bısecıgın kalmayacak hayırlısı ıle ve bebısın gelecekkk barada mıgrenın yok degıl mı?

Ya oglanda gene böbrek tasi cikti son bir saat benim sonuclatin cikmasina.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

off bende sureklı cıkar taş genetik (( ama senın oglusun kucucuk nasıl oluyor onda Allah ım sıfa versın yavrucuk nasıl dayanırkı o agrıya =(((

Aynı şeyi yaşıyorum şuan sanki beynimi biri döndürüyor gibi yemek yapamıyorum yattım kaldım 😞

migren yokta mıgren kadar berbat bi sinuzitım var....tuttumu fenaa oluommm

Böbrek taşı çok zor bende düşürdüm geçmiş olsun. Taşı düşürünce analiz yaptırın ne taşı olduğunu buluyorlar. Ona göre tedavi ediyorlar. Bende kan verdim 1 saat snra çıkacak sonuç.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

test yapsana o zaman canım kaç gün geçti

Bugün 3.gün canım testi dün yaptım ama negatif çıktı bi hemşire arkadaşım var ona sordum geç döllenme olabilir dedi kan testi yaptırmamı tavsiye etti ama yarın mı yaptırsam p.tesi mi bilemiyorum

nerelerdesin kuzum yaaa sesin çıkmıyor

Napim kuzum birsey dusunemiyomki . Yazamiyomda. Bende kur mu yapim diyom klomen mi kullansam diyom esimle tekrar doktora mi gitsek diyom sonra aklima herifin yumyum gunumde olmayacagi geliyo. Oturup kendi kendime yumurtlarim artik

kızlar yardımmm yaa adetim 5 gün geçti bir gün kala ve iki gün önce test yaptım negatif çıktı acaba hamilemiyim testi negatif çıkıp hamile olan varmı?

Bugün 3.gün canım testi dün yaptım ama negatif çıktı bi hemşire arkadaşım var ona sordum geç döllenme olabilir dedi kan testi yaptırmamı tavsiye etti ama yarın mı yaptırsam p.tesi mi bilemiyorum

cnm bende aynı burumdayım 5 gün oldu batım geçeli test negatif bilemiorum hayırlısı olsun hakkımızda

kızlar yardımmm yaa adetim 5 gün geçti bir gün kala ve iki gün önce test yaptım negatif çıktı acaba hamilemiyim testi negatif çıkıp hamile olan varmı?

Canim gec dollenme ola bilir .Gec dollenmede kolay kolay belli olmuyor bazen 10gun gecikince bazrn 20gun 1ay sonra cikiyor kanda INSALLAH bebisin gelmistir

Sonucum çıktı kızlar 1.20 gene yok bebiş.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hayirlisi olsun kuzim INSALLAH temmuzda bebisin gelir stres yapmamaya calis bu ay bebis dusunmeden gecrmeye calis ne ladar cok dusunup istersek gelmiyor.Stres ilk dusmanimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…