Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

ne güzel ya hamişler çoğalmışş cok sevındım Rabbim herseyin hayırlısı nasip etsin hepimize inşallah bizde mutlu oluruz bu ay

Ya oglanda gene böbrek tasi cikti son bir saat benim sonuclatin cikmasina.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

nasılsın cnm bebiş nasılsın

cnm bunların arasında yani incir ve havuç haşlayıp içeceksen tm ovulasyona denk getir tam iki kürün arasında yani:)

çörek otu kalmamıs evde ya tuh bugunde 3.günüm :/ en ıyısı ıncır varken evde ona başlayayım, adet görmezsem eğer sat geldiğinde zaten gerek kalmaz macuna ama baktık daha vaktı var gelmıs kırmızılar macunu yaparım ınsallah gerek kalmaz çok tşkler canım

Mrb arkadaslar bayadir girmiodum mayis ayi hamis olmak isteyenler arasindaydm fakat olmadi 😔😔 simdi bu ay icin umutla bekliorm bata 9 gun kaldi....

💕✨

Mrb arkadaslar bayadir girmiodum mayis ayi hamis olmak isteyenler arasindaydm fakat olmadi 😔😔 simdi bu ay icin umutla bekliorm bata 9 gun kaldi....

💕✨

Hosgeldin canim bu ay olur ins. Benimde 7 gunum kaldi ama kasik agrilarim ve gogus agrilarim yavastan basliyor adet olcam galiba yaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:

amin in cnm ..bu sefer kı kıstlerımı nasıl soylerım dıye dusunuyodumm..anıden rahatsızlanınca acılde ögrendiii..ben rahtasızlanınca hıcbısey demedı uzuldu ama bellı etmemeye calısıo..napıyım bn ondan fazla uzuluom.her ay olmayıca hem bebıs olmdı dıye uzuluom hemde onu bır aydaha bole olmadıgı ıcın uzulurken gorecegım dıye uzuluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…