Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kızlarrrrrr lütfennnnn cevap atınnnn kimyasal gebelik sonrası ilk adetimi oldum normal bi kanamaydı her zamanki gibiydi....doktor iki ay dedi en som sorduğumda deneyebilirsiniz ama 2.adetini de görsen dha iyi dedi şimdi ben napimmmmmm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba kızlar ancak eve geldik. Çok şükür 122 çıktı hcg. 4. haftada dedi ve iki gün sonra tekrarlayacağız. tsh de 5 e düşmüş 15 gün sonra hapım bitiyo o zaman yine test yapacağız. ona göre dahiliyeye gideceğiz. oğlanda böbrekte 3 mm taş vardı 6 ay önce de olmuştu bünye yapıyor bende 6 ayda bir kum dökerim bunyem bapıyor.. buna da şukur Rabbim dermansız dert vermesin inşallah. Çok yorgunum biraz uzanıcam akşam uğrarım. Hepinizi öpüyorumm

merhaba kızlar ancak eve geldik. Çok şükür 122 çıktı hcg. 4. haftada dedi ve iki gün sonra tekrarlayacağız. tsh de 5 e düşmüş 15 gün sonra hapım bitiyo o zaman yine test yapacağız. ona göre dahiliyeye gideceğiz. oğlanda böbrekte 3 mm taş vardı 6 ay önce de olmuştu bünye yapıyor bende 6 ayda bir kum dökerim bunyem bapıyor.. buna da şukur Rabbim dermansız dert vermesin inşallah. Çok yorgunum biraz uzanıcam akşam uğrarım. Hepinizi öpüyorumm

tekrar gözün aydınnn canım darısı başımıza inşallah :nazar:

Hayirli olsun canm rabbim hayirlisi ile kucagina almayi nasip etsin :-) dua et bana canmm :-)

Canım kese göründü mü yoksa kan testine göre mi dedi bunu hayırlı uğurlu olsun canımmm :) :-*

Kızlar mayis 6 da regli olmuştum 26 yada 28 bazende 30 gunde olurum haziran 4 te kan verdim sonuc negatif ama hala regli olmadım sizce hamilelik varmıdır yoksa tamamen ümidimi bu ay için keseyimmi???

Kızlar yaa bata bir hafta kaldı sağ kasığım çok ağrıyor neden olur :eek:

Kızlar mayis 6 da regli olmuştum 26 yada 28 bazende 30 gunde olurum haziran 4 te kan verdim sonuc negatif ama hala regli olmadım sizce hamilelik varmıdır yoksa tamamen ümidimi bu ay için keseyimmi???

adet belirtilerin var mı canım?

Canim önce oğlusun için geçmiş olsun.senin içinde tekrar gözün aydin diyorum.kan değerin de çok guzel

adet belirtilerin var mı canım?

Belim aksamlari daha cok olmak üzere şiddetli ağrıyor bugunde kasiklarim agriyordu ara ara ayaklarim buz gibi oluyo ter bosaliyor oldum diyorum her seferinde gelen giden yok belkide ileri atacak.kanda negatifse yoktur demi bacim?

Belim aksamlari daha cok olmak üzere şiddetli ağrıyor bugunde kasiklarim agriyordu ara ara ayaklarim buz gibi oluyo ter bosaliyor oldum diyorum her seferinde gelen giden yok belkide ileri atacak.kanda negatifse yoktur demi bacim?

kanda negatifse yoktur ama hadi geç döllenme olduysa? Dr o ihtimale karşı 4-5 gün sonra tekrar kan testine gel diyo cnm.

Hımmm o zaman bekleyeceğiz Allah kerim :)

hatta okulda arkadaşlar bugün anlattı burada bi bayana dr hamile deilsin deyip adet söktürücü vermiş içmemiş o da güvenememiş. 10 gün sonra gitse ki 4 haftalık bebişi var:KK49:
Bekle derim:)

Blacberry canım kandaki değer de çok güzel çok sevindim senin adına:KK49::KK16:.Oğluşuna Allah şifa versin.

Canim adet gunun gecikmis halimi bu deger ama sen uzme kendini bak benim adet doneminden 2 gun once 30 cikmisti sonra 2 gunluk peryotlarla olcturdum sen uzme sikma kendini rahat ol bol bol dua et canim kotu dusunme tamam mi kuzum

HTC ChaCha A810e cihazımdan gönderildi

Kuzum sen c.tesi tekrar olctur tamam mi sonra sali yine yaptir yukselir insallah acildekilere guvenme derim yarin jinekologa git

HTC ChaCha A810e cihazımdan gönderildi

aaa bi hamişimiz daha var ne bereketli topik maşallahh ya :) canım benm sıkma canını dua et yükselir o inş sen merak etme sen yorma kendini dinlen bol bol değerlerinde inşşş yükselir benm 5 bile çıksa havalara uçarım sen doktora bakma tadını çıkar maşalahhh maşallahhhh:KK70:

cnm hayırlı olsun korkma bencede 2 güne bir yaptır acilde Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin daha minnacık annesi:):emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

cnm hayırlısı inş. değildirde eğer dediğim gibi kimyasalsa kahverengi lekelenmeler gelmeye başlar ordan anlarsın zaten 1 hafta içinde leke falan gelmezse korkma dahada bişey olmaz

benimde kaç gündür adet sancılarım vardı bat bugün ama hiç ağrı kalmadı. iyi bişeymi acaba

Ya oglanda gene böbrek tasi cikti son bir saat benim sonuclatin cikmasina.

Canım bat ne zamandı?? Benim arkadaşımın batı bir gün geçince 5 çıktı şu an 17 haftalık hamis :)))))

kızlar teşekkür ederim ilginize. bakalım pzt ye kadar dinlenp yormayacam kendmi, pzt de tekrarlarım artık testi. bi de o sinir ve üzüntüyle adamın dediğini yanlış yazmışım dr bu değer düşebilir testin tekrarlanması lazım bir kaç gün sonra dedi, direk düşer demedi. hilal kesin bi şey diyemiyorum çünkü benimki de kesin değil daha. kendimi rahatlatmaya çalşııyorum en son 5 mayısta olmuştum. batı 5 haziran diye hesaplıyordum benim detler hep gecikir ve düzensizdir. bilemiyorum ki onu bile doğru mu hesaplıyorum :KK43: kardelen arkadaşın umut oldu valla bana umarım şu değer yükselir pzt ye

black geçmiş olsun ve tebrik ederim :))

Bugün 3.gün canım testi dün yaptım ama negatif çıktı bi hemşire arkadaşım var ona sordum geç döllenme olabilir dedi kan testi yaptırmamı tavsiye etti ama yarın mı yaptırsam p.tesi mi bilemiyorum

canım bazen çıkmayabiliyor testlerde kuzenime oldu mesela adeti 1 gün geçti idrarda negatif çıktı 4.gün kan testi vermeye dönüşte idrar testi alıp yapmış silik çıkmış ikinci çizgi şimdi 4 aylık hamile kızı olacak

hatta okulda arkadaşlar bugün anlattı burada bi bayana dr hamile deilsin deyip adet söktürücü vermiş içmemiş o da güvenememiş. 10 gün sonra gitse ki 4 haftalık bebişi var:KK49:
Bekle derim:)

Hayy ağzın bal yesin Rabbim sanada güzel habeler versin demekki ümidimi bitirmeyeim gelmedik adetten ümit kesilmez demi? Sen ne durumdasin canim seni sormadim ben kusura bakma

kızlar teşekkür ederim ilginize. bakalım pzt ye kadar dinlenp yormayacam kendmi, pzt de tekrarlarım artık testi. bi de o sinir ve üzüntüyle adamın dediğini yanlış yazmışım dr bu değer düşebilir testin tekrarlanması lazım bir kaç gün sonra dedi, direk düşer demedi. hilal kesin bi şey diyemiyorum çünkü benimki de kesin değil daha. kendimi rahatlatmaya çalşııyorum en son 5 mayısta olmuştum. batı 5 haziran diye hesaplıyordum benim detler hep gecikir ve düzensizdir. bilemiyorum ki onu bile doğru mu hesaplıyorum :KK43: kardelen arkadaşın umut oldu valla bana umarım şu değer yükselir pzt ye

black geçmiş olsun ve tebrik ederim :))

Canım sen duyma dr un dediğini ilk haftalarda hep olumsuz konusurlar benim ilk gebeligimde adetim dört gün geçince 620 çıktı acilde yaptırmıştım testi..dr demesin mi gebelik var da diyemem yok da diyemem diye eşim donakaldı Allah tan ben bu kk da dr larin ilk haftalarda olumsuz konuştuğunu öğrendim de hiç umursamadim eşimi de konuşarak rahatlatmistim
Ben de çok arkadas var canım burda tanıştığım iki arkadaşi örnek vereyim adeti beş gün gecen bi arkadaşin değeri 29 du maşallah şimdi çok sağlıklı bi hamilelik geçiriyor diğer arkadasin da 5 gün gecikmeyle 45 çıktı onun da sağlıklı bi gebeligi var :))) sen sıkma o güzel canını. .Geç döllenme olmuştur bebişini üzme balım

Son düzenleme:
X