Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kizlar benim gogusumden.sut geliyor prl baktik ama regli doneminde diildi 1yili gecti belkide bu olabilirmi

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

aynen güzel düşünelim güzel olsun:) ben beklemedeyim bat 13 haziran ilk denememiz bakalım bekliyorum heyecanla

abla hala ekelememısın benı lısteye buaradtopık actım beklerım bırde adetıme 1 hafta var bel ve kasık agrısından ölüyorum nedendır

Hosgeldin canim bu ay olur ins. Benimde 7 gunum kaldi ama kasik agrilarim ve gogus agrilarim yavastan basliyor adet olcam galiba yaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canm tesekkur ederm hosbuldmm..insaallah olmazsn adet.oyle dusunme belli olmaz biliosn gebelik belirtileri benzermis adet belirtilerine

💕✨

hiç doktora gittinmi bu konu ile ilgili kontrole felan ?
ben bu ay olmazsa hem iyi bir ovulasyon takibi yapıcam hemde doktora görünücem artık bir yol göstersin zaman kaybetmek istemiyorum yaş artık 30

gittim canım yumurtalıklarım kist varmış tembellik yapıyormuş bencede git bende bu ay olmazsa tekrar gidicem

canım ya çok saol terapi gibi geldi valla belki de sabırsız davrandım bi kaç gün bekleyip test yapsaydım bu can sıkıntısına gerek kalmayacaktı. durun komik bi şey de anlatayım eşim hemşire benim, onun çalıştığı hastane en yakın bize. ondan gizli gittim dedim koca hastanede nerden görecek beni hem acilde ne işi var canım dedim. damar ylu açıldı acilde kan alındı. 1 saat sonra çıkar dediler. bahçeye bile çıkmadım ki benimki sigara içmeye falan gider de karşılarız diye. acilden çıkmadım kitap götürdüm onu okudum. bi saat sonra gittim sonuç yok laboratuara sorun dediler. ora da makinada hata vardı tekrar yolluyorum 10 dak sonra alın danışmadan dedi. 10 dak sonra gittim aldım dra gösterdim. damar yolunu çıkartmaya giderken bi baktım benimki karşıda gülmeye başladı bana. :)) yani ne sürpriz yapma fırsatım kaldı ne de gizli iş çevirebildim artık pzt test tekrarlanınca sürpriz yapabilirim umarım şu değer yükselir de

Hyrlsi olsun cok sevndmmmm ya alllah nasipyle sagligyla dgurmani nasp eylesn ins

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba kizlar sibos geldi blackim degerin guzel cikmis cok sevindm tekrar hayirli ugurlu olsun darisi hepimzin basina insallh

Ne demek canım benim kadın kadının halinden anlar burda eslerimizin bile bizi anlamadığı durumları anlatip destek aliyoruz birbirimize destek oluyoruz
Eşinle durumun komik olmuş ama seni orsa görmesi bile süpriz olmuş bence :))))

Selam kızlar,
Tekrar Dr a gittim, bana metformin yazdı. 3-6 bu ilacı kullan dedi. Bununla ilgili bi bilgisi olan varmı?

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Çok sevindim canm..Allah sağlıklı bi şekilde kucağına versin..ve geçmiş olsun canm ..

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

zaten şaşırmıştı epey bakalım bi de sevinebilsek doğru düzgün iyi olurdu o da pzt ye

Canım çok sevindim Allah hayirli ve sağlıklı evlat eylesin:))))) oğluşuna da Rabbim şifalar versin minik kuzum yaa Kıyamam

kızlar bırsey sorucam acayıp takmıs durumdayım bu konuya sımdı 1 gun arayla calısma yapıyoruz. dıyelımkı 3 hazıran ılıskı oldu 4 hazıran bos gun 5 hazıran yanı bugun calısma yapıcaz pekı gece saat 2 de olması sorun olurmu yanı 6 hazırana gecmıs oluyoruz. pufff yada sacma bır dusuncemı kendı kendıme gunu gecırıyorum dıye yıyıp bıtırıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…