Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

ne güzel ya hamişler çoğalmışş cok sevındım :nazar: Rabbim herseyin hayırlısı nasip etsin hepimize inşallah bizde mutlu oluruz bu ay

Ya oglanda gene böbrek tasi cikti son bir saat benim sonuclatin cikmasina.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hakkimizda hayirlisi cnm lusteye ekledim insallah ugurlu gelir bu ay bize. Benden de hsg istedi ama firsatim olmadi bu ay da deniyim bakalim. Sogan kuru cok iyiymis ama acaba tsh ye yan etki yapar mi diye endiseliyim acikcasi biraz. Masallah oglun kocaman olmus ne guzel. Rabbim uzun omur versin insallah. Kardes istiyor mu? Benim oglum hala bebek gelmedi diyor bana. Bir de calisiyordum simdi evdeyim olsun o da buyusun diyorum ama rabbim ol diyecek ki vardir bir bildigi diyirum hayirlisi.

nasılsın cnm bebiş nasılsın

cnm bunların arasında yani incir ve havuç haşlayıp içeceksen tm ovulasyona denk getir tam iki kürün arasında yani:)

çörek otu kalmamıs evde ya tuh bugunde 3.günüm :/ en ıyısı ıncır varken evde ona başlayayım, adet görmezsem eğer sat geldiğinde zaten gerek kalmaz macuna ama baktık daha vaktı var gelmıs kırmızılar macunu yaparım ınsallah gerek kalmaz çok tşkler canım:KK16:

Mrb arkadaslar bayadir girmiodum mayis ayi hamis olmak isteyenler arasindaydm fakat olmadi 😔😔 simdi bu ay icin umutla bekliorm bata 9 gun kaldi....

💕✨

Mrb arkadaslar bayadir girmiodum mayis ayi hamis olmak isteyenler arasindaydm fakat olmadi 😔😔 simdi bu ay icin umutla bekliorm bata 9 gun kaldi....

💕✨

Hosgeldin canim bu ay olur ins. Benimde 7 gunum kaldi ama kasik agrilarim ve gogus agrilarim yavastan basliyor adet olcam galiba yaa :KK43:

Son düzenleme:
hıc uzulme arkadsım hıc ume kendını 3 ay cabucak gelır gecer,dogum kontrol hapları gecırıyor gercektende bır cok kısı var tanıdıgım bu sekılde kıstı yok olan bu konuda dogum kontrol hapı ıyı bıse aslında ve 3 ay kısa bı sure kullanacagın ıcın korkma hıcbıseycık olmaz , once senın saglıgın onemlı once bu kıst olayını hallet bebegın gelecektır canım :KK66:

amin in cnm ..bu sefer kı kıstlerımı nasıl soylerım dıye dusunuyodumm..anıden rahatsızlanınca acılde ögrendiii..ben rahtasızlanınca hıcbısey demedı uzuldu ama bellı etmemeye calısıo..napıyım bn ondan fazla uzuluom.her ay olmayıca hem bebıs olmdı dıye uzuluom hemde onu bır aydaha bole olmadıgı ıcın uzulurken gorecegım dıye uzuluyorum

X