Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

ammaa adam doğru diyo beee sen bakma biz ikiz diyoz ama çok zor yaaa hiiii benim kız gibi ikiz olsa yeminle kafayı sıyırırım herhalde işte buna rağmen istiyoruz herşeyin hayırlısı sağlıklı olsunda tek olsun ne olcek bende istiyorum ikiz ama bazende hiiiiii çok zor olur diyorum :))))) inş senin ki tutar bu ay benimde 28 29 una denk geliyor belki benim kide gelir tabi adetim yine şaşmazsa :)
defne kız sen dr a ne dedinde klomen kullandın çünkü sen zaten hamiş oluyosun yaa ondan merak ettim şimdi bende dr gidicem yaa aklımda olsun :))))

Benimde 3 günüm kaldı kızlar. Ama ben bugün kan testine gidicem. Çünkü bu ay yeni bişeyler denediğimiz için çok umutluydum. Eğer test yaptırmazsam ve günüm geçerse daha da umutlanıyorum. Sonrası daha büyük hüsran olsun istemiyorum. Resmen beynim bana oyun oynuyor😔

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ahhhh bunları rabbim bana da yaşatsın inşallah ne güzel ne mutlu sana maşallah rabbim isteyen herkese versin inşallah

walla ben hiçbirşey demedim kuzum doktoru değiştirdim dedim nisanda ameliyat düşük oldu hormonlara baktı temiz ne zamandır olmuyor dedi 1.5 sene dedim ama eşimde varikosel vardı dedim...sonra adet olduğunda klomene başlayalım dedi gönderdi ama sanırım çatlatma iğnesi bana yaramadı baksana hiç akıntım yok

çok komiğiz valla şuan halimize resmen gülüyorum

valla bende gülmekten ölüyorum alıyorum kartını gizlice o yattıktan sonra işimi hallediyorum telefonuna mesaj geliyo yaaa olmuyor gizli sonra hesaba bakınca sen yine test almışsın diyor :)))) sonra bir iki yağ yakıyom manyak karıııı diyorrr geçiyor :))))

napsınlar deli ile deli mi olsunlar

Maşallah maşallah hamişlerimiz artmış
Benim bat yarın ama bende sadece uyku hali var. Ama iş yerindeki hemen hemen bütün kızlarda var bu hal o yüzden ümitlenmiyorum
Ya da hepimiz birden hamileyiz

öylede bebişnazz bu işlere 30 larla başladım şimdi 50 lerle devam edeceğim allah sonumuzu hayr etsin

bunu aktarlarda bulabilirsin illtihap için kullanmıştım mantar içinde iyi diyorlardı

Çok sağol canım mantarım ıyılesmemısse deneyecegım mutlaka allah razı olsun

Canım bende bu ay ıcgudusel hıslerdeydım ama tutmadı 3 temmuz bat ı bekleyecegım ama cok kafayı takmak ıstemıyorum. Sürpriz olsun rabbım buyuk :)

hihihi canım duzensız mı senın ondan mı cok fazla test alıyosun?:)

ahhhh bunları rabbim bana da yaşatsın inşallah ne güzel ne mutlu sana maşallah rabbim isteyen herkese versin inşallah
aminn canım aminn evlat hasrettiyle yanan herkese Rabbim yaşatsın bu duyguyu:))

çok komiksiniz yaaaben de geçen gün 10 lu test sipariş ettim netten eşimin kartıyla.Telefonuna mesaj gitmiş tablet aldınız 15 liraya diye :)))Akşam eve gelince tablet almışsın 15 tl ye dedi he hımmm dedim çayı demlemedim deyip mutfağa geçtim :)))

çok komiksiniz yaaaben de geçen gün 10 lu test sipariş ettim netten eşimin kartıyla.Telefonuna mesaj gitmiş tablet aldınız 15 liraya diye :)))Akşam eve gelince tablet almışsın 15 tl ye dedi he hımmm dedim çayı demlemedim deyip mutfağa geçtim :)))[/QUOTE]
bende hem kendi kartımla alıyorum hem bilgi veriyorum hem de onun iş adresini yazıyorum kendi işyerime gelmesin diye ama dün yazma benim adresi dedi ha bire medikalden ne geldi diye soruyorlar diyor

anladım canım dur kızz ban bi dr yumurtanın 20 ila 22 mm olması gerkiyomuş bebiş için eminim seninde büyüyordur çatlar stres olma canım inş bu sefer tutunacak bebişin ve sağlıkla kucağında olcak inş

Ili aydır ovulasyon testi kullandım. Ovulasyon zamanımı tuturdum ama gene olmadı. Bu ay preseed diye bir jel denedim. Ve olacağına çok inanmıştım. Kırmızılar gelecekmiş gibi ağrılar var ama stres beni yiyip bitiriyor. Uyku hali, sabah bulantıları....

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım şöle ben geçen seneden bebek için başladım test almaya hamilede kaldım fakat 5 aylıken ölü doğum oldu şimdi 4 ay oldu bebeğimi kaybedeli ondan düzensiz ama inş artık düzenli gelicek allahın izniylede bebişilerimizde olcak hepimizin inş

Gunaydin leylosum gecmisi okuyodum ama okudumdan da bisey anlamadim. Cok moralim bozuk. Belki hic anne olamicam eltim benden sonra evlendi hamileymis(((( hemen bana cevrildi gozler

aa canım öyle düşünme lüften hepimiz zaman zaman imtihan oluruz sabır ve tevekkül ile bu imtihandan geçersek Rabbimin mükafatı büyük olur..

ayyy hepimiz aynıyız işte :)))) ne yapalım bizde onlarla rahatlıyoruz stresimizi atıyoruz ayy evde testim bittiği zaman zankim krizlere giriyorum sigaradan beter bu meret :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…