Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Göğüslerimde hiç bir belirti yok.. Ama sık idrara çıkıyorum ve uykuya doyamıyorum belkide gece uyuyamadığımdandır bilemiyorum 😊 Rabbim büyük tabi isteyen bütün kullarına nasip etsin inşallah 😊

hımm hadi hayırlısı kuzum dediğin gibi gelmediği günlerin acısını çıkarıyordur :) neyse bitsinde rahatla bakalım :) doktorada git tabiki en azındna bilgi sahibi olursun önüne bakarsın ben kullandım kuzum bu ay klomen dünde yumurtalarım 17 18 arası olmuş çatlatma iğnesini vuruldum

anladım, o zaman inşallah hayırlı haberi alırsın yarın

testin ismi nedir acebaaa :)

Laboquick Ovulasyon Testi canım, 50 adet kit. Guzel yorumlar okudum. İnşallah vesile olur allah nasip eder de.

ya ama ben iltihap olanlara bişey önerdim kimse okumamaış eğer yapmak isterseniz yinelicem........

Canım ıltıhap mantarla alakası olmayan bır rahatsızlık mı? Benım vajınal mantarım var, elma sırkesını duydum, baska onerın varsa seve seve dınlerım

benim koca rahat tuhaf adam ayyy kuzum çok üzüldüm ama bak sonunda sevinçli haber almışın kızın sana diploma hediyesi gibi gelmiş ne mutlu...bununda arkası gelir elbet....sadece zaman sanırım bizim tek ilacımız ben üzülüyorum nedense galiba çok takıyorum ondan sen ne güzel hem evlenmişin hem okumuşun benimde senin kızın gibi tatlı cimcime bir kızım olur inşallah gerçi sağlıklı olsunda cinsiyet önemli değil :)

bir tane mi yumurtan vardı iki tane olaydı iyiydi çifter gelirdi kuzular hadi bakalım rastgelsinn inşşş :)

kızlar elmaçayı yağı(adaçayıyağı)adetten sonra 3 damla tampon yada yüz temizleme pedlerine döküp vajina ağzına yerleştiriyoruz 6 saat kaldıktan sonra çıkarıyoruz ve 1 hafta böyle tekrarlıyoz sonuç: rahim yumurtalık ve tüpler temizleniyor bu arada ilk kullandığınızda hafif yanma yapar dikkate almayın sonrasında hemen geçer.........

canım öy lebi böşluk yok ama kişiden kişiye belirtiler değişir benim kasıgım ağrıyo sen te yaptır canım bakalım hayırlısı olsu haberdar et bizleri

Etmem mi cnm inş ya dua edermisşn cnm bnm için hamilelerin duaları kabul olur derler :) seninde adetlerin düzensiz di demek ne zamandır istiyodun ilk bebiş mi :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

iyimiş laaaa emmeee ben bu seferde alırsam herif beni boşar ayy parasında değilde çok taktığım için boş ilerle uğraşoysun diyor neyse ben gizli alimm bari

bir tane mi yumurtan vardı iki tane olaydı iyiydi çifter gelirdi kuzular hadi bakalım rastgelsinn inşşş :)
tek yumurta bebeğim ya doktora diyorum ki benim yumurtalar geçmi büyüyr diyor ne alaka bugün 13.gün 17 18 mm olmuş pis pis güldü deli adam ahhh kuzuumm keşke ikiz olaydılar ne sevinirdim dünyalar beim olurdu eşime diyorum ki dün tek yumurtam varmışşş ikiz olma ihtimali yok diyor sen 1 tanesine zor bakarsın önce 1 tane doğur dedim zaten allahın izni ile olsun bir tane korunmucam direk yapcam 2.sini;ben millete çok güldüm diyor hemen arkasından çocuüu olanlara sende ne varsa güldüğüm başıma getiriyorsun benim koca kız arkadaşım gibi oldu valla ne var ne yok ona anlatıyorum

:))))evet canım bizim ilacımız zaman ve sabır.Evladın önce sağlıklısı tabii kız çocuğu da çok bıcır bıcır oluyor dışarı çıkacağımız zaman yanıma gelir anne rimel sürelim anne kız süslü süslü gidelim diyor:)kek yapacağım zaman mikserin sesini duyunca koşarak geliyor hemen sandalye kapıp annne ben de yapacam.Sürekli gelir öper anne seni çok seviyorum derr.:))Uyuyunca seyrederim onu masumluğunu özlerim hatta:))Ben de Rabbime şükrederim Allahım bu duyguyu isteyen herkese yaşat diye.

Kizlr gnaydn hala adet olmadm . P.tsi pembr kanamam oldu iki damla. Hala gelen giden yok. Adetmi 3gn gecti. Klomende kullanmstm acaba yerlesmemydi??. Zaten adet olacaksam gelrdi kanamam lekenemeden snra dmi .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

iyimiş laaaa emmeee ben bu seferde alırsam herif beni boşar ayy parasında değilde çok taktığım için boş ilerle uğraşoysun diyor neyse ben gizli alimm bari

canım ben ılk defa alıcam, zaten 50 adet ınsallah bır daha ıhtıyac duymam. Eğer duzenlı dongun yoksa ya da yumurtlama zamanını tam bılmıyosan ya yenı denemelere baslıyosan bence ıse yarar bısey, eskiden yokmus böyle şeyler, şimdi varken neden kullanmayalım dı mı ama :)

Canım ellerıne saglık, bu arada elmaçayı yağı nereden bulunur? Benım vajınal mantarım var, bu sadece ıltıhap ıcın mı? Sen ne ıcın kullanmıstın bu yontemı?

bunu aktarlarda bulabilirsin illtihap için kullanmıştım mantar içinde iyi diyorlardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…