Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Canim benim 3gun var test yaptm negatif çıktı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Daha 3gun var sakinn moralini bozmak yok bebegim.Benim burda arkadasim var gec dollenme olmus 10ggun gecince ogrenmis hele bir baska kiz vardi tam 1ay gecince kaninda cikmis ve ultrasyonda gozukmus asla umiysizlige kapilmak yok tamammi bebegim.daha 3gun var bitanem INSALLAH adetin gecsin bur daha yaparsin guzel haberlerini alalim INSALLAHH :) :) :)

aminnn inş canım :) sen hamile kaldığında çok erken söleme canım bi kaç aylık olsun öle söle kızına daha iyi ben artık öle yapıcam ne yapayım

merhaba kızlar ben de geldim. geçen haftadan beri kafam çok karışık doktora gittim smear testi yaptı ultrasonla baktı. ilaç yazmam gerek ama hamile olabilirsin bebeğe zarar vermesin ilaç dedi. eğer adet olursan 3. gün gel kan ver ilacını da o zaman yazarım dedi hamile olabilirsin diyince benim kafa gitti ne ilacı ne hamişliği diye soramadım da. elimde ultrason fotoğrafıyla çıktım odadan hiç bir şey de belli olmuyor kapkaranlık bişey. test almaya da korkuyorum geçen ay hamileyim diye gezdim ortada testte negatifti aynı şeyi yaşamak istemiyorum. düzenli adet olmadığım için günümü de kestiremiyorum :26: kimseye de bişey söyleyemedim ümitlenmesinler diye ama içim içimi yiyor. saçmaladıysam kusura bakmayın kızlar

Inşallah canimya ama morali bozuluyor insanın 24u ovulasyon tarihim

yok cnm biz alışığız senin saçmalık dediğin gelgitlere öncelikle bence bir kan testi yaptırmalısın cnm sonra direktifleri veririz:)))

Bizimde 5 ay oldu denemeler olmadı bu ayda gelmedi bebişim gerçi daha iki gün var ama kan testim negatif çıktı düne kadar hüngür hüngür aglıyodum ama burdaki arkadasların hamilelik haberleri bana yeni yeni umutlar getrdi. Bu yüzden artk takmycam kürlere devam moraller tavan

Inşallah canimya ama morali bozuluyor insanın 24u ovulasyon tarihim

Ben ovulasyon bakmadim hic canim biraz rahat birak kebdini kuzum.aslinda var ya bu yumurtlama gunleri ates olcmeler bunlar insani daha cok strese sokuyir.Benim doktorda bana dediki cik streslisin boyleyken catlatmayi birak tup bebeginde tutmaz.Rahat ol daha koskoca 3gunnn :) :) 3gunde beler olur neler KURBAN OLDUGUM RABBIM aratmasin INSALLAH :) :) :) kafabi baska seylere ver film izle biseyler yap disari cik birazcik dolas mutlu etmeye calis kebdini canim benim:)

ye cnm ye besle yiğenimi yarasın et olsun kalsiyum olsun bal olsun:)

ooyyyy kuzuum benimmm aplammm saol

kızz manyakkk sen hiç doymazmısın laaaa kızımdan beter ettin eve ilk geldiğinde anne ne yaptın açımmm abowww allah kocana yardım etsin :))))

kızım açlıktan öleyim mi onu mu istiyosun.... açım... bebişimde aç belki canıyemek istiyor alla alla

kızlar bişe sorucam.şimdi bu geç döllenme var ya o nası bişi bilgisi olan var mı ? bu adetim diğerlerine göre farklı geldi.ilk gün çok az ikinci gün biraz daha fazla 3.gün leke şeklinde geldi ve 7 gün oldu bugün artık kesildi hep leke şeklinde geldi.son günler 1-2 damla kahverengi şeklinde ..idrar testi yapıyorum negatif çıkıyor.üstüne görme yaşayan duydunuz mu böyle? acaba öyle mi? çünkü karnım çok ağrıyo sanki adetim yeni başlıyo gibi ağrıyor ve göğüslerime arada sancı giriyor..hiç yaşamadığım bir durum da sorayım dedim..

Son düzenleme:
ooyyyy kuzuum benimmm aplammm saol

kızım açlıktan öleyim mi onu mu istiyosun.... açım... bebişimde aç belki canıyemek istiyor alla alla

kız sen hamişmisin :))) yok hatırladım daha p tesi günüydü dimi git o zaman bebeği doyur gel çabukkk hamişim diyorsan vardır bişeyler inşşş hamişsindir :)

teşekkür ederim canım. cesaretimi toplayabilirsem yarın yaptırırım. umarım doktor boşa heveslendirmemiştir beni :26:
en azından bir problem gözükmüyo yani gebe kalabiliyorsun doktorun da beklentisi ve bildikleri olduğuna göre yarın kan testini hemen yaptır sonrasında değerlerle ilgili konuşuruz ok bu arada adet tarihin tahmini hangi gün?

kızlar dr a gidiyoruz oğlan da karnım ağrıyor diyor arada hep diyor onu bi dr a götürim hemde kendim de görüneyim bakalaım gelince yazarım canlar allaha emanet olun.

kız sen hamişmisin :))) yok hatırladım daha p tesi günüydü dimi git o zaman bebeği doyur gel çabukkk hamişim diyorsan vardır bişeyler inşşş hamişsindir :)

olabülü de olmayabülü de kuzum.... hayırlısı

kızlar dr a gidiyoruz oğlan da karnım ağrıyor diyor arada hep diyor onu bi dr a götürim hemde kendim de görüneyim bakalaım gelince yazarım canlar allaha emanet olun.

canım hadi bakalım git gel anlat bize de oğluşuna da geçmiş olsun.. benim oğlanda hasta okula göndermedim bugün midem bulanıyo dedi gece karnım ağrıyo dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…