Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

canım şöle ben geçen seneden bebek için başladım test almaya hamilede kaldım fakat 5 aylıken ölü doğum oldu :KK43: şimdi 4 ay oldu bebeğimi kaybedeli ondan düzensiz ama inş artık düzenli gelicek allahın izniylede bebişilerimizde olcak hepimizin inş

Allah sabır versin canım çok zor bebeğini kaybetmek ben de yaşadığım için biliyorum.Sağlıklı kardeşi gelecek inşaallah.

Gunaydin leylosum gecmisi okuyodum ama okudumdan da bisey anlamadim. Cok moralim bozuk. Belki hic anne olamicam eltim benden sonra evlendi hamileymis:KK43:(((( hemen bana cevrildi gozler:KK43:

canım hiç üzülme..benimde eltim benden önce hamile kaldı.o 22 yaşında ben 29..çok istedim büyük gelin olarak ilk heyecanı ben yaşatayım eşimin ailesine..ilk torunu ben vereyim diye ama olmadı.o kadar üzüldüm ki..şimdi görümcem kayınpeder kayınvalide hepsi ayrı ayrı eltimle çok ilgililer.benle o kadr samimi değiller çünkü çok konuşacak konum yok.eltim doğum yaptı ben bi köşeye itilmiş hisettim kendimi.tamam çok hissettirmediler ama canım çok yandı..varsa yoksa şimdi torunları..ben kendimi çok kötü hissediyorum.belli etmiyolar ama kayınvalidem laf sokuşturup duruyo..halimi bilse...

canım şöle ben geçen seneden bebek için başladım test almaya hamilede kaldım fakat 5 aylıken ölü doğum oldu :KK43: şimdi 4 ay oldu bebeğimi kaybedeli ondan düzensiz ama inş artık düzenli gelicek allahın izniylede bebişilerimizde olcak hepimizin inş

Canım benım rabbım sabır versın, rabbım sımdı saglıkla melegını yollasın sana, nasip etsin tez zamanda.:nazar:

ayyy hepimiz aynıyız işte :)))) ne yapalım bizde onlarla rahatlıyoruz stresimizi atıyoruz ayy evde testim bittiği zaman zankim krizlere giriyorum sigaradan beter bu meret :))))

aynen aynıyızz:)))bağımlılık yapıyor ben test oluca dayanamıyorum illa kullancam onu.Senin durumun testle saplantılı bir aşka dönüşmüş 30 lu dan başlayıp 50li almışsın :KK9::KK9::KK52::KK52:

Allah sabır versin canım çok zor bebeğini kaybetmek ben de yaşadığım için biliyorum.Sağlıklı kardeşi gelecek inşaallah.

allah sanada sabır verisn canımm hemde ne zor benim 6 yaşında bi kızım var tatlım sanırım seninde var allah bağışlasın onları inşş 5 yaşındayken aklımda hiç çocuk düşüncesi yokken başladı kardeşte kardeş bizde yaptık fakat olmadı canım nasip diyoruz onada zar zor kabullendirdik niye gelmedi dünyaya vs sonra işte biz babasıyla şey dedik orayı daha çok sevmiş belki sonra fikrini değiştirir ölye kabullendi inş allah onlara sağlıklı sıhhatli kerdeşler gönderecek inşşş önceden resimlerinde ben babası ve kendi vardı şimdi hep kardeşte çiziyor ama erkek çizmiyor hep kız çiziyor ben bi kere sordum neden erkek bebek çizmiyosun diye oda çünkü erkek kardeşim gelmek istemedi belki kız olursa gelir ne kadar etkilenmiş :KK43:(((

Gunaydin leylosum gecmisi okuyodum ama okudumdan da bisey anlamadim. Cok moralim bozuk. Belki hic anne olamicam eltim benden sonra evlendi hamileymis:KK43:(((( hemen bana cevrildi gozler:KK43:
peteğim ne alaka niye hamile kalamayasın bak bir daha duymayayım( meyraaaaa nerdesin bu ayarı bozmuş )böyle düşünceleri kafandan çıkar ne var benim eltimde 3 tane doğurdu takdir Allahtan napalım elimizdede bizmi istemiyoz rabbim büyük gözlere aldırma sen konsantre ol bu ay iyi hazırlık görecez eşlere de kürler sonra gelsin bebeler:)

Ben 28mayis catlatma ignemi oldum bugun 9.gun .13-14gun sonra kanda cikiyor diyorlar beklemedeyim .:) :) Normalde 17haziran regl gunum.Ayy senin cokkk azacik kalmiss INSALLAH bebiss gelir INSALLAH :) :) :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim benim 3gun var test yaptm negatif çıktı :KK43:

allah sanada sabır verisn canımm hemde ne zor benim 6 yaşında bi kızım var tatlım sanırım seninde var allah bağışlasın onları inşş 5 yaşındayken aklımda hiç çocuk düşüncesi yokken başladı kardeşte kardeş bizde yaptık fakat olmadı canım nasip diyoruz onada zar zor kabullendirdik niye gelmedi dünyaya vs sonra işte biz babasıyla şey dedik orayı daha çok sevmiş belki sonra fikrini değiştirir ölye kabullendi inş allah onlara sağlıklı sıhhatli kerdeşler gönderecek inşşş önceden resimlerinde ben babası ve kendi vardı şimdi hep kardeşte çiziyor ama erkek çizmiyor hep kız çiziyor ben bi kere sordum neden erkek bebek çizmiyosun diye oda çünkü erkek kardeşim gelmek istemedi belki kız olursa gelir ne kadar etkilenmiş :KK43:(((

sağol tatlım evet benim de 5 yaşında bir kızım var.Canım kızına kıyamam ben kız bebek çiziyor demek Allah sağlıklı kardeşini göndersin inşaallah.
Benim kızım da resimlerde 3müzü çiziyor karnıma bebek yapıyor.Ben kardeşime bakacağım ona süt vercem oyuncaklarımı vercem diyor insanın içi cızz ediyor Allahım görüyor hayırlısıyla hayırlı zamanla kızlarımıza kardeşlerini göndersin inşaallah.

Kozlar ya adet olacakmisim gibi ama daha derin bi agri var tahmin agriyo resmen sol bacagima vurdu agrisi sari akinti gelmiş lavaboda farkettim adetine bir hafta var

Kızlar dun doktora gittim nöbetçi doktordu ultrason da baktı göremedi ne zaman görünür kan değerim 790 çıkmıştı
Öncelikle Allah hayırlı uğurlu etsin sağlıkla kucağına alırsın inşallah ......aşkım 1000 i geçmesi lazım bakabilmeleri için ama sen sanki korkuyomusun?korkuları bir kenara at rızkı varsa gelecek annesi hiç unutma bunu veee biraz daha bekle göreceksin bebişini lütfen kötümser olma......

X