Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

kan testimi verdin cnm?

canım bence yarın sabahta ilk idrarla tekrarla testi geç yumurtlamış olabilirsin adetin ondan geç gelecek olabilir takip yapıyormuydun yumurtlama için ?

Canım ben guzel haber aldıgım herkesten sunu öğrendım. Bunların hepsi bır yana vakti saatı gelmemiştir, rabbım nasip ederse her turlu eder. Bunun sonrasında ise, yumurtlama donemının takıbı, ılışkı sonrası duruş ve pozisyon çok önemli.

Tabı öncesınde hıcbır engel olmadıgını kontrol ettırmek te lazım. Doktora gıtmısmıydın canım sen? Doktor strese girmeden 3 4 denemeden sonra yumurta sperm kontrollerıne geçiriyorum demıstı bıze mesela.[/QUOTE]

gittim cnm gittim ilk 2 gidişinde yumurta gelişimi güzel demişti dr bu ay pek gelişmemiş sans az demişti zaten ama umut yine de eşimin değeri de 25 mlyn ilk dr aşılama diyodu 2.dr iyi dedi. şimdi 3.günü gitcm sanırım klomen filan verck cmts yazarm dr ne diyecek

Owu testi ise bikere yaptim bitince.. gebelik dersen regl olmadan yapmistim negatifti simdi hic yaptim regl oldum diye :) ama agrim gecmedi girio sabahlari

samsung Galaxy s3mini

evet canım malesef düştü 1 ay bekledik bu ay tekrar başladık benim eşimle işe giriş çıkış saatlerimiz aynı sürekli yanyanayız o yüzden görüyor hissediyor...bazen kızıyor çok takıyorsun diye benim ki de çok istiyor bebek ama adam rahat dün diyorum evde test bitti netten sipariş vereyim ultra erken gebelik testi imiş diyor şimdi birde ultra erkeni çıktı al all onuda al diyor

canım benimdedüsensizdi tarlusal içipde sökmediyse hamile olabilirsin benimde akıntım var canım sen bi kan testi daha yaptır derim ben

cnm bal tarcin çörek otu diyolar ya onu yapıyım diyorm eşim zaten 4 aydır kuruyemiş muz keçiboynuzu pekmezi kremesı yiyip duruyı dr a gitcm adet olursn gel ilaç verelm demişti
Evt cnm mutlaka yap o kürü bak black de o kürü yapmıştı bende yaptım ama benim yumurtlama erken başlayıp geç bitti faydası çok belli....

canım benimdedüsensizdi tarlusal içipde sökmediyse hamile olabilirsin benimde akıntım var canım sen bi kan testi daha yaptır derim ben

Valla yaptırmıcaktım cumartesiye kadar dayanamıcam heralde kaç gün oldu canm ya bide biley sorucam yürüdükçe sanki içinde bi boşluk gibi bi his var mı senin belli nasılsa hamilesin iki gündür dikkatimi çekti yürüdükçe sanki içimde bi boşluk var bi acaip valla kafayı yiyom galiba ben :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım bence yarın sabahta ilk idrarla tekrarla testi geç yumurtlamış olabilirsin adetin ondan geç gelecek olabilir takip yapıyormuydun yumurtlama için ?

Yok artık testlerde uğraşmak istemiyorum acaba yanlış mı diye düşünüp kafamı karıştırmak istemiyorum bugün de olmazsam yarın gidip bi kan testi yaptırırım diye düşünüyorum.. Yumurtlama takibi hiç yapmadım anlamıyorumda zaten 😊

Kızlar ovulasyon testi alacak olanlar n11 sitesine baksınlar, ben 50'li testi 36,90 a aldım, inşallah memnun kalırım. Adet bitimimden baslıycam, inşallah yardımcı olur allah nasip eder.

Canım inşallah bende de yoktur ya 6-7 ay önce mantar değil de rahim ağzı yarasından dolayı iltihap vardı :/
İnşallah Allah tez zamanda gönlüne göre verir canım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım öy lebi böşluk yok ama kişiden kişiye belirtiler değişir benim kasıgım ağrıyo sen te yaptır canım bakalım hayırlısı olsu haberdar et bizleri

Vermedim canım biraz daha mı beklesem diyorum bilmiyorumki yada yarın gidip versem mi.. Ya hiç şaşmazdı insan vallahi ümitleniyor ya
ttatlım bazı gebelikler kandada idrardada geç çıkabiliyor yarın bence gidip kan testi ver bu arada hiç belirti varmı sık idrar gibi göğüslerde hassasiyet ya ada uyku.....gerçi bu belirtiler oğlumda 6 haftalıkken başladı yani rabbim büyük:)

İnşallah canım ıltıhap tedavı edıldı mı, doktor tedavı bıttı dedıyse ıcın rahat etsin, ben sımı rgl sonrası 2 fıtıl daha kullanıcam sonra doktora gıdıcem sonuc ıcın. Tamamen temızlenmeden ıcım rahat etmıycek. Hepımıze saglıkla nasip eder ınsallah tez zamanda. Allah buyuk.

hahaha belirti yok ki yumurta çatladığına dair belirti olmazsa test zamanı da kasmaya gerek yok sen nasılsın kuzucum gözükmüyorsun :)

olur kızzz allahın izniyle olur canım beni biliyosun ilk adetim bu doğumdan sonra yani ne diyim çoook yoğun sabahtan beri 6 7 ped değiştirdim bende anlamıyorum bugünde hormon testi için kan verdim belki pazartesi dr a giderim genel muayene sanırım kanamam normal 4 ay oldu dile kolay birikmiş hepsi :))) klomen kullandın dimi kuzu?

Allah sana da bir cimcime nasip etsin.aminnn aminn

haa haa eşin de bir alem ultra erken gebelik testi al :)))benim de ilk bebeğim 4.ayına girdiği gün karnımda öldü çok alışmıtım ona kürtaj edeceklerken bile almayın bebeğimi dedim anestezi uzmanı ağlama daha 21 yaşındasın yine olur bebeğin demişti sonrasını hatırlamıyorum ameliyat masasında gözlerimi açmıştım eşimle çok ağladık zaten üniversite 1.sınıftaydım 2 yıl düşünmedik bebek.4. sınıfta kızıma hamile kaldım ilk ay mezun oldum 3 hafta sonra kızımı kollarıma aldım.Allah hepimize sağlıklı evlatlar versin.

ya ama ben iltihap olanlara bişey önerdim kimse okumamaış eğer yapmak isterseniz yinelicem........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…