Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Bugün fazla heyecan oldu uykum gelmiyor yaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ayyyy canım bayadir girmiodum artik her gun buralarda takilip bir sürü sey okuyup sonrada hamile kalamamda uzulurum diye bakmadim kc gundur bklm hamisler varmi die girdim cok sevindim yaaaa allah kucaginada almayi nasip etsin canim bnm bnde senin yazdigiklarini takip ediodum bi kac belrti tutuodu senle ama kndimi umutlandiriomuyum die yok ya diodum ins yine bi umut oldu icimdeeee

Bu arada adetin gecmeden ogrenmissin sanırım dimi? Bn de diger hamileligimde bi gun onceden ogrenmistim bu sefer esim uzulmiyim diye bekle gününü diyo bnde dayanamıyorum ya haftaya bnm bat ne bilim o zamn yaprim diorum ama belki gizli yaprim nolcak erkn ogrenmis olurum eger hamileysem ona gore dikkatli olurum cunku digeri dusukle sonuclandi rabbim isteyn herkese saglikli bebisler versin inss

Mrb cnm tesekkurler guzel dıleklerın ıcın darısı hepinizin basına ınsallah. Belırtılerden bende psıkolojıktır dıyodum ama çok şükür inşallah sende hamıssındır tatlım.

Gel bebeğim göbüşüne gel :)

Cnm adete 1-2 gun kala sabah ıdrarıyla yap cnm ınsallah guzel haberler ver sende bızlere.

Gel bebeğim göbüşüne gel :)

gunaydin.. az once bi test daha yaptim yine aksamki gibi aradaslar hatta biraz daha silik sanki kimyasl gebelik olma riski varmi?

alttaki aksam ustteki sabah yapiln fikir verin lutfen aksi bi durum gibi gorunmuyo dimi bazi.yerlerde okudum silik olmasi kimyasal olabilir diye..

Son düzenleme:
Boyle olunca genelde hamileyim diye havaya ucuyorlar cnm inş hamilesindir kan testi yaptir bence oradaki değere gore karar veriyorlar hayirli olsun adetin gecmismiydi

Canim bence bi kan testi yaptr sanki aksamki daha koyu gibi geldi senin bat nezamandi

kan verdim simdi iki saate cikar dediler baklim artik..bat dundu benim olmadim hala daha yok..insan cok isteyince havalara ucuyor tabi ama rabbimin bilecegi bi is verp sevindirende alip uzecek olanda

kan verdim simdi iki saate cikar dediler baklim artik..bat dundu benim olmadim hala daha yok..insan cok isteyince havalara ucuyor tabi ama rabbimin bilecegi bi is verp sevindirende alip uzecek olanda

Moral bozma canım dur bakalım değerin kac cikacak allah hayırlısıni sagliklisini versin öğrenince yaz olur mu

İçini ferah tut canim

ins degerim iyi cikar cok korkuyorm kimyasal olacak diye:---(

Bence değil canım kimyasal gebelikte cok cok daha silik çıkıyo benim kimyasal gebelik oldu 5 gün geçince düştü ama adetten 2 gün önce ogrenmistim ve adet gectikten 5 gün sonra düştü ama 2.testi yaptigimda gorunmeyecek kadar azdı 2.cizgi senin gayet belli

ins degerim iyi cikar cok korkuyorm kimyasal olacak diye:---(

Bide suanki değerine göre bilemezler tatlm 2 gün sonra tekraadiklarinda anlarlar benim 49cikmsiti adetten 2 gün önce sonra kanamam baslayinca yaptilar 1.22 çıktı sonrada 0 olmasıni bekledikler 2gunede sıfirlandı

ikinci cizgi simdilik belli ama dahada siliklesirse..ki oylr gorunuyor :---( allahim ya okulda olmasam oturup aglicam resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…