Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Cnm bu kadar vesvese yapma kotu kötüyü cagirir adet gününü 5 gün falan geçmemiş ki kopkoyu ciksin ortada bisey yokken koyverdin kendini yaaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya kizlar bende gece yatarken hep karnimda baski hissediyorum ama sabah hicbirseyim yok yorgunluk tan mi oluyor acaba

Kızlar 29 da sogan kürüne başladım fakat belim felaket ağrıyor duramıyorum kopcak gibi kasıkalrımda da ağrım var ne yapmalıyım neden oluyor benim durumumda olan varmı :KK43:

Gunaydinnn kizlarrr boncuk sakin ol canim iyi dusun iyi olsun sonucuda bize yamayi unutma

Olur tatlım önümüzdeki ay olur allah sagliklisini hayırlısıni versin inşallah tatlim gec olsun güç olmasin

Gunaydinnn:) Kizlar aranizda catlatma ignesi yapan var mi acaba ?:) bu igneyi yaptigimiz gunden mi yoksa bir sonraki gunden mi saymamiz lazim kac gun gectigini?:)

Gunaydinnn:) Kizlar aranizda catlatma ignesi yapan var mi acaba ?:) bu igneyi yaptigimiz gunden mi yoksa bir sonraki gunden mi saymamiz lazim kac gun gectigini?:)

Ben ovulasyon testi kullandim canm catlatma iğnesi ni bilmiyorum

Olur tatlım önümüzdeki ay olur allah sagliklisini hayırlısıni versin inşallah tatlim gec olsun güç olmasin

amin canım inşallah. 3 kez aşılama yapmıştık olmamıştı bu ay doktor dinlenin demişti bizde sğan kürü denedik ama nafile dr bu kez rahim filmi istedi, bunu aşılamadan önce stmesi gerekmezmiydi sizce

kan verdim simdi iki saate cikar dediler baklim artik..bat dundu benim olmadim hala daha yok..insan cok isteyince havalara ucuyor tabi ama rabbimin bilecegi bi is verp sevindirende alip uzecek olanda
Ben de dun yaptim boyle silik cikti canim belki daha da silik olabilir ama adete 3 gun varken batim yarin ama ogretmenim 4 de cikiyorum nasil kan verebilirim bilmem sen nerde verdin o kadar erken satte?

amin canım inşallah. 3 kez aşılama yapmıştık olmamıştı bu ay doktor dinlenin demişti bizde sğan kürü denedik ama nafile dr bu kez rahim filmi istedi, bunu aşılamadan önce stmesi gerekmezmiydi sizce

Bnmde mesela simdi olmazsa rahim filmi istedi ondan sonra aşılama yapcak senin öncesinde istemesi lazımdı ozeldemi yaptrdn aşılamayi

Hamilelikte o agizda hissedilen metal tadi olmali mi bende hic yokk ama ben bu psikolojiye yarim saate hissetmeye baslarim:)

Ben ovulasyon testi kullandim canm catlatma iğnesi ni bilmiyorum

Anladim canim benim tesekkur ederim ,bende heyecanla bekliyorum INSALLAH bu ay tutmustur benimde :) :) :)

Anladim canim benim tesekkur ederim ,bende heyecanla bekliyorum INSALLAH bu ay tutmustur benimde :) :) :)

Inşallah tatlimm bat kaç senin benim 8 haziran :)

X