Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

blacberry canımm eşine müjdeyi mi verdin gittin bir süre

Verdım cnm adama ınme ıncektı yaa :) heyecandan konuşamadı ınanamadı. Şimdi daha iyi çok mutlu oldu,agladı. Oğlumun kardeşı gelıyor dıye barındımtabı oğlan uyuyo dıye susturdum. Yuzundekı ıfadeyı gordum gulesım geldı yahuu adamların bıseye bu kadar sasırması komık oluyo. Hemen dr a gıdelım dedı ama ben bıraz daha beklemek ıstıyorum. Yarına bakalım kendı dr uma randevu alabılırsem gıdıcem.

Gel bebeğim göbüşüne gel :)

cnm bu arada bişey yapacanmı bu ay ben doktora gidecem cuma eğer kist yoksa yine ç.otu bal tarçın yapıcam eşimede yedirecem birde keçiboynuzu içirecem kocişime.....

esim spermiyogram testi yaptircak bakalim bi son durum ne ! sonuca gore tekrar pekmeze devam etcek.bendebi sorun yok simdilik.ayyy bizne zamsn hamile kalcaz y.cok istiyoruz

cnm ya Allah daim etsin sevinçlerinizi:)

esim spermiyogram testi yaptircak bakalim bi son durum ne ! sonuca gore tekrar pekmeze devam etcek.bendebi sorun yok simdilik.ayyy bizne zamsn hamile kalcaz y.cok istiyoruz
bak cnm kırmızılar gelsede haziran bizi bırakmadı inşallah eşindede hayırlısıyla bişey yoktur .....bu ay cümleten hamiş kalırız:)

cok heycanlandim ya.guzel bi andi desene.dua et bizlere hamile kadinin duasi kabul olurmus

ne güzel canım çok güzel bir an yaşamışsın.Çocuk gibi sevinmiş kucağına gelince havalara uçar artık.Bence de yarın git dr a canım daha çok yeni ama yine git kan tahlili falan yaptırır kesin sonucu görmüş olursun

Evt cnm gıdıcem bakalım.

Gel bebeğim göbüşüne gel :)

ne guzel mative editosun leylam ya.gonlu guzel arkadasim benim.selam ve dua ile ins.
yaaaaaa peteğim iyiki Allah beni böyle yaratmış çok sevinirim herkesin mutluluğuna, üzüntüsünede üzülürüm böyleyim işte çok şükür.......bu arada dualarım hepimize haziranı hamiş olarak bitirecez:)))

cooooooooookk tesekkur ederim tatliskom.cok iyisin Rabbim hepimize saglik mtlulyk huzur ve bebekler versin ins.

Meyracimmm canım çok sevindim barışmaniza inşallah bi daha yaşamazsınz...kimsenin yuvası bozulmazsın mutluluk olsun hep :))) ) inşallah bu ay hamiş kalırsın da mutluluğunuz kat kat katlanır :)))

bu kadarıda psikolojik olmaz resmen sağ kasığımda bişi çekiliyo ya delirdim sanırım

Cnm sen geç yumurtladin bence birkaç gün sonra kan testi yaptir cnm.

canımm çok sevindim gözün aydın İnşallah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip eder Allah dediğin gibi haziran bizden yana oldu kaç haftalıkmış canım gittinmi doktora :))

Tesekkur eseri cnm farisi basiniza olsun. Henüz gitmefim ama 3+6 da su anda yrn gidicem.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

O sevincini nedeni hic kaybetme inşallah bitanem gece kuşu olduk herkes uykuya geçti sanirim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hayırlı olsun meslektasım çok sevindim Rabbim sağlıklı ve hayırlı bi sekilde kucağına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…