Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Sabah test yaptim aman olsa da cikmaz dedim biraktim 10 dk sonra gittim böyleydi eşime sürprizi birazdan yapcam henüz bilmiyor. Tepkisini yazarim zaten bugün büyük ihale kazandılar agzi kulaklarında meleğim kismetiule geldi şükürler olsun. İnşallah sizlerinde hamis gorcem dua ediyorum hepinize bitanem

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eşin havalara uçar canım ihale kazanmış meleği geleceği haberini almışş ooo maşalllah
Blacberryim canım ben de bugün test yapmıştım ya testi yaptım 10 dakka sonra aşağıya komşuma indim sonra eve geldim aman dedim zaten test 10 tane bir tane daha yapayım dedim diğer testte baktım seninkinden az daha silik bir çizgi çıktı resmi ekleyemedim telefonla çektim hata verdi sürekli diğer yaptığım test negatif çıktı sevinsem mi bilemedim :KK50:

Saol bitanem hepinizin basina da gelsin insallaahh tez vakitte.

İnşallah sizlere de nasip olsun tatlim.

Superrr dusunmussun canimya :* sen buay ovulasyon testi yapmistn demi canımmmmmmmm

Saol bitanem hepinizin basina da gelsin insallaahh tez vakitte.

İnşallah sizlere de nasip olsun tatlim.

saol canımmm teşekkürler gaza geldim ben de yapacam yarın test :) 17 mayısta 16 mm idi yumoşum belki benimki de çıkar varsa testte

Eşin havalara uçar canım ihale kazanmış meleği geleceği haberini almışş ooo maşalllah
Blacberryim canım ben de bugün test yapmıştım ya testi yaptım 10 dakka sonra aşağıya komşuma indim sonra eve geldim aman dedim zaten test 10 tane bir tane daha yapayım dedim diğer testte baktım seninkinden az daha silik bir çizgi çıktı resmi ekleyemedim telefonla çektim hata verdi sürekli diğer yaptığım test negatif çıktı sevinsem mi bilemedim :KK50:

Cnm BN normal idrarla çok silik cikti sabah tekrarla tatlim inşallah hadi bakalim ayyy heyecanlandim yaaa

Cnm inşavllah hamilesindir sevindim senın adına valla olmayınca o kdr bekletsen cıkmazdı testın markası ne cnm?

Gel bebeğim göbüşüne gel :)

Canim albi diye bir test artik test almaya utaniyorum da baska bir mahallede bir eczane buldum o da bu test varmis sadece

Cnm BN normal idrarla çok silik cikti sabah tekrarla tatlim inşallah hadi bakalim ayyy heyecanlandim yaaa

ayy ben de ben de ama çok kaptırmak istemiyorum hatırlarsan mart ayında çitf çizgi görmüştük ikimiz bizi kandırmıştı sonra regl olmuştuk

Evt bitanem. Sabah test yaptım çıktı cumartesi dr gidicem. Darısı sizlerinde başına inşallahhh

Gel bebeğim göbüşüne gel :)

CANIMMM YA Bİ KAÇ GÜNDÜR GİREMİYORDUM ŞİMDİ GÖRDÜM ÇOK MUTLU OLDUM YAAAA YAAA BEN SANA DEMİŞTİM İYİ DÜŞÜN BEBİŞ VARDIR BELKİ DİYE:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: HOŞGELDİNNN KÜÇÜK MELEK BLACKCİĞİM GÖBİŞİNE:KK49::KK49::KK49::KK49:

Sana Geldim

Yağmurlar içinden ıslandım geldim
Bir kuru değneye yaslandım geldim
Sıcacık çorbana muhtacım inan
Ölümlerden geçtim uslandım geldim

Üşüdü ellerim üşüdü kalbim
Yaban ellerinde taşlandım geldim
Sanki cehennemdi sensizlik bana

Irmaklar içinden sislendim geldim
Tren yollarında islendim geldim
Kalmadı hevesim kalmadı inan
Yıkandım arındım süslendim geldim

Sana geldim sana kucaklarmısın
Bilmemki yeniden bağışlarmısın

Ayy Cansin can bitanem çok tesekkur ederim. Rabbim tez vakitte sizlerede nasip etsin inşallah hepinize dua ediyorum.

cooooooooookk tesekkur ederim tatliskom.cok iyisin Rabbim hepimize saglik mtlulyk huzur ve bebekler versin ins.
mutlu yıllar cnm duydum güzel haberlerle dönmüşsün çok sevindim bir sürü mesaj attım görmüşsündür seni çooook ösledim yeni yaşınla meleğin de sana merhaba desin bu sene inşallah:)

mutlu yıllar cnm duydum güzel haberlerle dönmüşsün çok sevindim bir sürü mesaj attım görmüşsündür seni çooook ösledim yeni yaşınla meleğin de sana merhaba desin bu sene inşallah:)

cok sagol canim.ayyy valla bende sizleri coooom ozledim.duydunmu blsck berry hsmileymis cok mutlu oldum ya.kiz insallah bizde oluruz .

X