Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Evt cnm nerelerdesın sen bakım cezalısın olanı bıtenı anlat hemen nasılsın? Hıc cvp vermedım özel msj atamadık kutun dolu.

Gel bebeğim göbüşüne gel :)

bi kac defa burdan slm verdim kimse almadi demekki mesaj kutum doluymus bu.yuzden cvplari goremedim.daha iyiyim canim.esim geldi ozur diledi ucurumun kenarindan donduk anlayacagin.adetimin 3 . gunu bilyosun kirmizilar geldi.bugun dogum gunum esim hediyesini aldi geldi ve cok ozur diledi ve bende biraz naz ettim.cunku cok kirgindim ama gecti kriz simdilik.herzamankinden daha cok bebek istedigini soyleyip duruyo.bundada vardir bi hayir

ay canım mutlu yıllar

Rabbim bu yaşında meleğini sana kavuştursun inşallah. Yeni yaşın sağlıklı mutlu huzurlu geçsin bitanem. Seni çok seviyoruz biz sen hep mutlu ol ve bizi yalnız bırakma emi...
Bu arada barışmanıza çok sevindim canım hangimiz dönmedik kaç kere döndük o uçurumlardan. Sabır en büyük nimetimiz biz kadınların. Tevekkül et tatlım boşver.
İzlemişsindir cem yılmaz güzel anlatıyor erkekleri.
Öküz modu ve normal mod. Ben bazen eşime derim kapat tuşunu gene öküz moduna geçtin diye :) seninki de o moda geçmiş sonra off etmiş modunu.

Evt cnm nerelerdesın sen bakım cezalısın olanı bıtenı anlat hemen nasılsın? Hıc cvp vermedım özel msj atamadık kutun dolu.

Gel bebeğim göbüşüne gel :)

yaaa cok sevindim hamileligin hayirli olsun.cok ama coooooooooooooook mutlu oldum.Allah sagsalim kucsgina almayi nasip etsin.nasil olsu ya ne zaman ogrendin.anlat hadi cok heycsnliyim senin adina.esinin haberi vsrmi ne tepki verdi. butun sorularimi cabuk cvpla olcem meraktn.canim arkadasimmmmmm

yaaaa blackberyy gercekten hamılemısın yupppıııııı super haber yaaaaa ayyy bu ay 1 gun arayla calısıyoruz bızde ıns tutarr bu ay okadar cok ıstıyorumkı ılk defaaa bukadar ıcımdeee ıstegıı ıns nasıp olur allahım bızlerede yasatırr bu guzel duyguyu. onu ıcınde hıssetmekk nasıl bır duygukı:):)

ayy cok sevindim arkadasim bidaha yasamazsin inş boyle birseyy oleyyy mutlu olunn sıkıca sarilin birbirinize hic birakmasi bebeginiz de sizi bekletmeden gelsinn :)

Sabah test yaptim aman olsa da cikmaz dedim biraktim 10 dk sonra gittim böyleydi eşime sürprizi birazdan yapcam henüz bilmiyor. Tepkisini yazarim zaten bugün büyük ihale kazandılar agzi kulaklarında meleğim kismetiule geldi şükürler olsun. İnşallah sizlerinde hamis gorcem dua ediyorum hepinize bitanem

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1401911793860.jpg
    9,8 KB · Görüntüleme: 40

mutlu yıllar

çok heycanlı çokkkkkkkk özel bir şey tasarladın mı nasıl söyleyecen :)

Bu ay bende çok istekli ve umutluydum sonlara doğru rahatlik geldi. İnşallah sende bu ay hamid olursun gönlü güzelim. Rabbim hepinize yasatsin bu güzelliği. Onu içinde hissetmek muhteşem. Tez tez zamanda hamis olacaksiniz inşallah.hepiniz dualarimdasiniz.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canımm çok sevindim ağzınızın tadı hiç bozulmasın inşallah. Vee yeni yaşın sana sağlıklı hayırlı bir bebiş getirsin :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu akşamda ovülasyon testin koyuydu bu sol kasığımda da ağrı vardı gerekeni yaptık Allah nasip etsin inşallah :)) ya bebek nasıl oluyor video izledik eşimle nasıl mucizevi birşey. Allah'ın lütfu kesinlikle

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ayyyyyyy supersin yaaa .tekrar hayirli olsun tatlimmmmm

cooooooooookk tesekkur ederim tatliskom.cok iyisin Rabbim hepimize saglik mtlulyk huzur ve bebekler versin ins.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…