Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

cooook sevindmm tatlim allah saglikli olark kucagna almayi nasip etsin insallah darisi hepimzin basina ayyy valla cok sevindm

Saol bıtanem allah razı olsun. Rabbim tez vakitte sizlere de nasip etsin. Hepinizi hamiş yapıcam inşallahhhhh

Gel bebeğim göbüşüne gel :)

erken gebelik testi yok canım normal var ilk gebeliğimi battan bir gün önce erken gebelik testiyle öğrenmiştim yapayım yarın inşallah çoookkk heyecanlıyımmmm

Süper olur hemde :-D

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

erken gebelik testi yok canım normal var ilk gebeliğimi battan bir gün önce erken gebelik testiyle öğrenmiştim yapayım yarın inşallah çoookkk heyecanlıyımmmm

Yap tatlım ınsallah guzel haber ver bıze de bu arada sabah su ıcmeden ılk ıdrarını bıraz tut daha cok hcg hormonu karısın cnm hadı hayırlı haberlerın olsun.

Gel bebeğim göbüşüne gel :)

Canım bat geçmiş miydii ve belirtilerin nelerdi ?

batim bugundu canim..bende mide bulantisi var bir haftadir asiri derecede usume vardi sol kasigimda ara ara agri goguslerim sisti ve dokununca aciyodu yesil damarlar cikti bide bende yumurtlamadan sonra hic akinti olmadi kupkuruydum bugun sari akintim basladi hatta regl oluyorum sandim ama iste bebismis

harika bi hediye... Içinde test olduğu aklına gelmez bence eşinin :)))) kız kopya çekeyim senden ben de mi öyle yapsam

Sen devam et belirtilere takilma hic belirti olmayabilir de tatlim ama klasik batmasi son zamanlarda oluyor genelde. İnşallah hamilesindir cnm.

haklsın canım calısmalara devam. Arada kasıgm agrıyor ama degıldr dıyorm. Sıvılcede cıkıyor. İnş canımya

Black cim inan tam benim düşündüğümu yapmışsın Rabbim nasip ederse bende böyle yapicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…