Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

İnşallah cnm ilişki zamanlari guzel inşallah olmustur. Agrin felan varmi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gözünaydin canım Allah sağlıklı kucağına almayı nasip etsin darısı başımiza inşallah

Black napıyosun bacım. ..ağrılarin devam ediyo mu bizim bata da az kaldıııı :))) test yapmamak için direniyorum çatlıyorum meraktan ama negatif görcem diye ödüm kopuyo...ama hayırlısı olsun

Meraba cnm gorumcem çaya cagirdi ona indim geldim. Ne yapim arada devam ediyor gorumcenin oglanla benimki kurdurdu onlara kostururken Yoruldum uzandim.şimdi.ole. dinleniyorum . canim bence ADR günü yap ben erken yumurtladim çünkü iki gün. Adet günü ilk idrarla cikar canim inşallah güzel haberler ver bize.

Canim kan tahlili yaptirsan geç döllenme va sa idrarda geç cikar.

en son ilişki 20 sinde oldu eğer onda olsa çıkardı şimdiye ondan sonra battan 1 gün önce 30 mayısta oldu eger onda bişi olduysa daha 5-6 gün olmuş oluyo çıkmaz

Son akintin ne zmndi cnm yumurta aki

ya benm bu ay akıntı çok oldu yumurtlamam 17sine dek gelmesi gerekiyodu 16 17 18 19 20 test yaptım tek çizgiydi hep erken yumurtladığımı düşündüm çünkü öncesinde uzayan akıntı oldu o zamandan hamile kalsam şimdiye çoktan çıkardı ama adete bi gün kala yine akıntı oldu şaşırdım hatta yine birliktelik oldu işte

Tatlimmmmm cok sevindim hayırlı olsun :)))

anaaaaaaaaaaaaaaammmm kız sen hamileymişiiiiiiinn geçmişe yeni bakıyom yaaaaa oleeeeeeeeeeeyyyyyy Rabbim lutfetti çok şükür hayırlı olsun canımcım
ayyyy ben de erken yumurtladıgımı düşünüyom 12. ya da 13. gün ama muhtemelen 13 çünkü o gün acayip kasık ağrım olmuştu ısı takibi yapıyorum ben bua y yapmadım psikolojimi etkilemesin diye ama bal tarçın çörek otu yedim bu ay..onu ne zaman yesem erken yumurtluyorum hamile aldığım ayda yemiştim yine erken yumurtlamıştım ayyyy çok heyecanlandm yaaaa az önce kanepeden aniden kalktım ve sağ tarafıma öyle bi ağrı saplandı kii

İmşallah o zaman tutunmuştur meleğin cnm belirtilerin hamilesin gibi demek ki geç döllenme olmuştur bekle bakalım cnm bizi de haberdar et 10 gun gecınce kanda gorunur.

Gel bebeğim göbüşüne gel :)

İnşallah cnm ilişki zamanlari guzel inşallah olmustur. Agrin felan varmi

Sadece goguslerim agriyo tatlim oda işte yumurtlama gününden beri agriyo başkada bişey yok arada midem bulaniyo gibi geliyo oda psikolojiktir diye takilmiyorum :)

Cnm valla bende çörekotuyla kaldım erken yumurtladım testte de erken çıktı yarın sabah erken gebelık testı yap hatta normal bıle olur cıkar cnm varsa ınsallah hamılesındır hadı bakalım ayyy heyecan oldum bende herkesı hamile görmek istiyoru. Bu ay inşallahhh.. Guzel dılakların ocınde tesekkurler cnm darısı ınsallah basına olsun ınsallahh..

Eşim bugun aradı buyuk bır ıhale almışlar cok mutluydu 2. Kuzumun şansına inşallah bende bugun bu haberı vermeye karar verdım bu şekilde sana bı hediyem var desem hemde erken bbalar gunu hediyen desem ne dersiniz yoksa bekliyim mi bilemedim?

amin ablam allah razi olsun hepimz sagsalim alalim bebislerimizi kucaklarimza insss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…