Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kızlar dun akşam test yaptım pozitif çıktı inanamadım kan tahlili yaptırdım 790 çıktı hala inanamıyorum isteyen herkese nasip etsin Allahım tedaviye ara verdim 2 ay hiç ilaç doktor yüzü görmedim strese altındaymışım yani iki defa klonen ve çatlatma iğnesi kullandım tutmayınca çok üzülüyordum psikolojimi bile etkilemişti ama ara verince rahatlamışım demek ki tuttu hiç beklemiyordum dun elimi de doğum günüydü. Suprız oldu tavsiyem sakın strese yapmayın adetine 3 gün var idrarda çıktı koyu çizgi olarak

Canımmmm çok sevindimmmm tebrik ederim allahımm bizlerede tez zamnda nasip eder inş :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Kızlar dun akşam test yaptım pozitif çıktı inanamadım kan tahlili yaptırdım 790 çıktı hala inanamıyorum isteyen herkese nasip etsin Allahım tedaviye ara verdim 2 ay hiç ilaç doktor yüzü görmedim strese altındaymışım yani iki defa klonen ve çatlatma iğnesi kullandım tutmayınca çok üzülüyordum psikolojimi bile etkilemişti ama ara verince rahatlamışım demek ki tuttu hiç beklemiyordum dun elimi de doğum günüydü. Suprız oldu tavsiyem sakın strese yapmayın adetine 3 gün var idrarda çıktı koyu çizgi olarak

sağlıkla gelsin bebişlerin canımmm :)) bebiş diyorum çünkü değerin yüksek ikiz olabilir :)))

kızlar günaydınnn :KK43: ben 2 gündür çok rahatsızım boğazlarım fln iltihap olmuş dün serum fln yedim doktor 10 gün iğne verdi tabı biliyosunuz adet olmadım 13 gün geçti ilişkinin üzerindende hep umudum vardı hamileyim diye bekliyodum geç yumurtlamadır fln diye avutuyodum. çnkü hiç adetim gecikmedi bu yasıma kadar dün tekrar kanda baktılar negatif iğne fln yicem şimdi dahada olmaz herhlde dimi olsaydı çıkardı şimdiye kadar? :KK43: :KK43:
ya birtanem kan yaptırdınmı yakın zamanda ben seni umutlandırmak ya da üzmek istemem ama şubatta 16 gün gecikme yaşadım bende bir umut hamileyim diye kan testi 3 kez yaptırdım sonra kendiliğimden oldu ama araştırmıştım çok geç çıkanlarıda duymuştum yani artık üzülme çok geçmiş olsun galiba psikolojik ama umut yitirmek te yok.....

cnm benim kucağına sağlıkla al inşallah çok sevindim. haklısın bizim düşmanımız stres.....

ya birtanem kan yaptırdınmı yakın zamanda ben seni umutlandırmak ya da üzmek istemem ama şubatta 16 gün gecikme yaşadım bende bir umut hamileyim diye kan testi 3 kez yaptırdım sonra kendiliğimden oldu ama araştırmıştım çok geç çıkanlarıda duymuştum yani artık üzülme çok geçmiş olsun galiba psikolojik ama umut yitirmek te yok.....

allahım nezamn yazdırsa ozamn olur bebeım ama korkum şu kan testinde çıkmadıya geç döllenme olupta sonradan çıkmaz dimi çnkü ağır iğneler kullanıcam :KK43: tabı olsaydı çıkardı zaten ama kafama takılan bu .bide neden adet olmadımkı 2 hafta oldu halada olmadım nezamn olucam ya :KK43:

Hicbir belirtim yok leylosum yaa. Beni tek sasirtan sey adet oncesi kocaman olan goguslerim kucucukler. Onun haricinde hersey adet belirtisi
ya cnm belli olmuyo işte ya çok bilinçsizdim yada ben doğru hatırlıyorum ama 6 haftalıktı oğlumun belirtileri başladığında yani hiç belli olmaz hayırlısı olsun inşallah sinir varmı bende adet öncesi olur çünkü hemen anlarım adet olacağımı......

allahım nezamn yazdırsa ozamn olur bebeım ama korkum şu kan testinde çıkmadıya geç döllenme olupta sonradan çıkmaz dimi çnkü ağır iğneler kullanıcam :KK43: tabı olsaydı çıkardı zaten ama kafama takılan bu .bide neden adet olmadımkı 2 hafta oldu halada olmadım nezamn olucam ya :KK43:
cnm bu gecikmeler için rahim gebeliğe hazırlanıyomuş derler üzülme herşeyde bir hayır var eğer seninleyse rabbim 40 gün korurmuş inşallah gönlüne göre olur......

ya cnm belli olmuyo işte ya çok bilinçsizdim yada ben doğru hatırlıyorum ama 6 haftalıktı oğlumun belirtileri başladığında yani hiç belli olmaz hayırlısı olsun inşallah sinir varmı bende adet öncesi olur çünkü hemen anlarım adet olacağımı......

Aynen bende aha derim bu kadar sinirle catlamasam iyidir. Ama bu ay sinirlide olmadim. En iyisi bekliyim hayatimda hic gecikmedi bugunde olmazzam yarin yapim .

Ayy gozun aydınn sevındım sabah sabah Allah ım saglıkla kucagına almak nasıp etsınn:)

Günaydın cicikkolarrrr :)
kahve lekelenmelerden sonra dün kırmızı kart yedim uleyyyyyynnnnnn çok agrasifim deliyimmm :))))
bir daha ki batım 29 hazirana denk geliyor oooolmadı işte ne yapalım gelmedi bebiş:)))
belki bu sefer gelir inş :) çalışmala devammm
cnm birdahaki batımız aynı bende 2 sinde yedim kırmızı kartı beraber mutlu haberler veririz inşallah......

cnm birdahaki batımız aynı bende 2 sinde yedim kırmızı kartı beraber mutlu haberler veririz inşallah......

inş leyloş inşşşş benim ilk adetim doğumdan sonraki inş şaşmazda artıkın zamanında gelir çok sinir oluyorum adet düzensizliğine kimseye söleme sıkı çalışalım tamam :)))

Ay negüzel hala regl olmadın sen.. Bence sende var bişeyler.. İnşallahhhh hamilesindir canm yaa. Bana büdua etmeyi unutma lütfen.. Bakalım Dr ne dicek. :KK43: ben çok ama çok ümitsizim :KK43:

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gunaydin cnm inşallah Rabbim büyük benim.umudum yok ole bekliyoruz bakalim. İnşallah sen hamilesindir tatlim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

inş leyloş inşşşş benim ilk adetim doğumdan sonraki inş şaşmazda artıkın zamanında gelir çok sinir oluyorum adet düzensizliğine kimseye söleme sıkı çalışalım tamam :)))
tmm çalışalımda valla sıtkım sıyrıldı şeytan diiyo at kafandan birdaha da bebe lafı etme valla yoruldum kızacan ama biliyom :KK25::KK25:

kızlar rahim filmi çektiren varmı ben çektirdiğimden beri sağ tarafımda inceden bir ağrı var. solumda yumurtalık zaten yok. ama sağımda neden sürekli bir ağrı var hani bu iyi birşeymi kötümü anlayamadım :KK14:

Gunaydin cnm bende bu ay çektirmek istiyorum ama bi hafta agri olurmuş endiselenme nor.al cnm.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X