Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

erken cnm bencede .....eğer böyle düzensizlikler yaşıyosan bilemem ama ben senin yerinde olsam bir test daha yapardım.......

Ay cok heyecan bastı beni. Yapiym bari o zaman. Bu aralar gecikiyo biraz ama bakalım. Inşallah hamileyimdir

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Insallah canm esim sakiz acti falda ne cikti bakin
Bir varmis bir yokmus
iki gonul bir olmus
Birde cocuk olunca
Masal mutlu son bulmus :-)

oyy çok güzel çıkmış inşallah inşallah canım güzel haberler vereceksin bize inanıyorum.

Kizlar öyle bi durumdayimki çocuklara derste uyuma saati mi yaptirsam gibi paranoyalara basladim bozumu acamiyorum uykudan bi de çok usuyorum burda arkadaşa sordum ondada hic klasik AĞRIDI yokmuş sadece uyuyormus

slm kızlar

ben dün 3. aşılamamı oldum şimdi 2 hafta eklemek kaldı diğerlerinde 13. gün adet oldum bakalım herşeyin hayırlısı inşallah gelir bebişimmm:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Kizlar öyle bi durumdayimki çocuklara derste uyuma saati mi yaptirsam gibi paranoyalara basladim bozumu acamiyorum uykudan bi de çok usuyorum burda arkadaşa sordum ondada hic klasik AĞRIDI yokmuş sadece uyuyormus

cnm iyi fikiir çocuklarla uyurmuşsunuz valla güzel belirtiler bunlar hadi baklım...........

slm kızlar

ben dün 3. aşılamamı oldum şimdi 2 hafta eklemek kaldı diğerlerinde 13. gün adet oldum bakalım herşeyin hayırlısı inşallah gelir bebişimmm:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
cnm inşallah bu sefer yüzün güler hayırlı haberlerle bizde mutlu oluruz:)

X