Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Günaydınlar herkeseee! 😊

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Günaydın canlar.. bir işgünü daha... yollardayim... servis bekliyorum... işyerine varır varmaz görüşürüz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gunaydin hayirli isler hepinize.

Shimmy cnm evet tadi kotu oluyor ya bende zor içtim bi hafta.

Kizlar catlatma ignesinden 8gun sonra kasik agrilari gogus agrisi usume normalmidir?Bilgisi olan var mi?Cok fena sis larnim agrilarim cok fazla

Günaydın arkadaşlar. Ben daha kırmızı kart yemedim. Belirti olarak da bu sabah idrar da bulaniklik farkettim 2 gündür de göğüs uçlarım kaşınıyor.

Kızlar dun akşam test yaptım pozitif çıktı inanamadım kan tahlili yaptırdım 790 çıktı hala inanamıyorum isteyen herkese nasip etsin Allahım tedaviye ara verdim 2 ay hiç ilaç doktor yüzü görmedim strese altındaymışım yani iki defa klonen ve çatlatma iğnesi kullandım tutmayınca çok üzülüyordum psikolojimi bile etkilemişti ama ara verince rahatlamışım demek ki tuttu hiç beklemiyordum dun elimi de doğum günüydü. Suprız oldu tavsiyem sakın strese yapmayın adetine 3 gün var idrarda çıktı koyu çizgi olarak

Canımmm hayırlı olsun sağ salim al kucağına demek ki stres herşeyin düşmanı...stresten uzak duruyoruz olmicak gibi karamsar olmıyoruZz rabbim gönlüne göre versin maşallah

cnm 2 gün geçmiş test yapmadınmı hiç?

Yapmadim canım bi hafta önce acile gittigim de kan tahlilleri yapildiginda onada bakildi 0.1 çıktı pek umutlu degildim ama dün bi arkadaş bi hafya önce cikmaz deyince umut geldi

Yapmadim canım bi hafta önce acile gittigim de kan tahlilleri yapildiginda onada bakildi 0.1 çıktı pek umutlu degildim ama dün bi arkadaş bi hafya önce cikmaz deyince umut geldi

erken cnm bencede .....eğer böyle düzensizlikler yaşıyosan bilemem ama ben senin yerinde olsam bir test daha yapardım.......

bişi olmaz kııııı çıkar silik milik bişeyler yarın tekrarlarsın yine ama yinede sen bilinnn çıkmzsa bana saydırırsın şincik inşşş çıkar bebeim :))))

Insallah tatliskom yaa hepimiz hamis olalim. Tamam seysim gelsin yapim cikmassa senden bilirim burda sana sararim artik:::)))

cnm daha erken değilmi bu belirtiler regly de olabilir hamilelik belirtiside bat nezamandı?

Canim regl icinde cok erken hamilelik icinde cik erken.28mayista catlatma ignemi oldum .igneden sonra agrim olmadi.Dunden beri basladi boyle olmaya .17haziran regl olmam lazim.Iste 1hafta sonra testte cikma ihtimali var eger birsey varsa onu bekliyorum.yani adet olmasi mumkun degil hamilelikte ayni sekilde aslinda inanmiyorum niyeyse catlatmamin bu ay tutmasina ama acaba tutmusta bebekmi tutunuyor diye aklima geldi bilemiyorum :KK43:

Canim regl icinde cok erken hamilelik icinde cik erken.28mayista catlatma ignemi oldum .igneden sonra agrim olmadi.Dunden beri basladi boyle olmaya .17haziran regl olmam lazim.Iste 1hafta sonra testte cikma ihtimali var eger birsey varsa onu bekliyorum.yani adet olmasi mumkun degil hamilelikte ayni sekilde aslinda inanmiyorum niyeyse catlatmamin bu ay tutmasina ama acaba tutmusta bebekmi tutunuyor diye aklima geldi bilemiyorum :KK43:

cnm inşallah bebişin geldiğinin habercisidir bence fazla kendini dinleme ben bu ay nerdeyse kasık batmalarını saydım o derce fikslenmişiz inan bu da bizi strese koyuyor bence dinlen fazla iş yapma gerisi rabbimin takdiri inşallah güzel haberlerini alırız.......

Gunaydinlar bisürü hamis habrri aliriz insallah :)benimde cok sancılı geldi bu kırmızılar bu ay :KK43: BlackBerry canım benim bat i 29 haziran olarak revize eder misin ?

X