Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

hadi benim bata 2 gün var erken yumurtladım biliyorum. senin geçti be canım çıkar zatn korkma bence ve belirtilerin zaten hamile olduğunu gösteriyor. İnşallah korkmadan Rabbime dua et ve yaptır en azından ona göre davranırsın eşinin dediği gibi.

Canm bata 3 kala <0.1000 cikmisti

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

4 gün yarın 5 gn olacak bence çıkar cnm ne zaman yumurtladın biliyo musun

Canm 5 tane ovulasyon testim vardi yeter diye almadim cunku yumurtlamam hep ayni oluyodu incir benim duzeni sarsti yumurtlamam gereken zamnda yakaliyamadim cift cizgiyi erken yumurtladim diye dusundum akintim erken oldu erken yuurtlasam simdiye cikardi belki de 2 defa yumurtladim bilmiyorum acikcasi adetten 1 gun oncede ayni akinti oldu yumurtluyorum galiba dedim birliktelik oldu benm tahmini yumurtlama zamnim 20sine kadar 2gunebir bazen hergun iliski oldu nasip bakalim
Uzin oldubkusura bakama

Canm 5 tane ovulasyon testim vardi yeter diye almadim cunku yumurtlamam hep ayni oluyodu incir benim duzeni sarsti yumurtlamam gereken zamnda yakaliyamadim cift cizgiyi erken yumurtladim diye dusundum akintim erken oldu erken yuurtlasam simdiye cikardi belki de 2 defa yumurtladim bilmiyorum acikcasi adetten 1 gun oncede ayni akinti oldu yumurtluyorum galiba dedim birliktelik oldu benm tahmini yumurtlama zamnim 20sine kadar 2gunebir bazen hergun iliski oldu nasip bakalim
Uzin oldubkusura bakama

ah o kürler benimde dengemi bozdu bu ay ama inşallah faydası olmuştur tatlım. İnşallah bebiş gelmiştir.

eşim geldi canlar ben kaçar. cümleten hayırlı geceler. Yumurtlama zamanında olan arkadaşlara da hayırlı işler bol güneşler

Aynı dert bizde de var cnm bizde eşim dağıtmaz aksine toplar da oğlan pek bilincinde değil yeni yeni oyuncak toplamaya başladı.
İnşallah belirtiler psikolojik değildir tatlım inşallah bebiş gelmiştir de anne yorulma dinlen belirtisidir canım.:KK48:

dağıtmayan eş ne güzel canım.kızım çok dağıtır arada odasını toplar sürpriz yapar bana.
ahh canım inşaallah bebişim gelmiştir senin de benim de

ah o kürler benimde dengemi bozdu bu ay ama inşallah faydası olmuştur tatlım. İnşallah bebiş gelmiştir.

Insallah canm esim sakiz acti falda ne cikti bakin
Bir varmis bir yokmus
iki gonul bir olmus
Birde cocuk olunca
Masal mutlu son bulmus :-)

canım ben iptal ettim ya adet olmadım hala bekleme modundayım arada adet ağrılarım oluyor. Bir arkadaş temmuz tpopiğinde söyledi adet olunca 3. güne al zaten hemen hsg içinde randevu veriyorlar kalaba olmuyor dedi. bende öyle yapıcam canım ya beklemedeyim şimdilik bakalım.

İnşallah sen güzel haberler getirirsin tatlım. Bizi haberdar etmeyi unutma :):KK9:

Ay negüzel hala regl olmadın sen.. Bence sende var bişeyler.. İnşallahhhh hamilesindir canm yaa. Bana büdua etmeyi unutma lütfen.. Bakalım Dr ne dicek. :KK43: ben çok ama çok ümitsizim :KK43:

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ya millet benim şimdi 7 gün Reglm geçti sonra kahverengi akıntım başladıya, sizce yinede hamile olma ihtimalim varmı? Ya resmen kafayı bozdum. :KK43:

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar rahim filmi çektiren varmı ben çektirdiğimden beri sağ tarafımda inceden bir ağrı var. solumda yumurtalık zaten yok. ama sağımda neden sürekli bir ağrı var hani bu iyi birşeymi kötümü anlayamadım :KK14:

kızlar rahim filmi çektiren varmı ben çektirdiğimden beri sağ tarafımda inceden bir ağrı var. solumda yumurtalık zaten yok. ama sağımda neden sürekli bir ağrı var hani bu iyi birşeymi kötümü anlayamadım :KK14:

Gunaydin ben 19 mayista cektrdim bir hafta hafif sizi oldu karnimda ara ara. Ama suan bisey yok canim

Kizlar ya gece kasigimin acisindan sağa sola donemedim sabah 5 gibi dusa kalktim bi de baktik kasigim sis gibi egilemiyorum simdi iyiyim ama gecti

Günaydın canlar.. bir işgünü daha... yollardayim... servis bekliyorum... işyerine varır varmaz görüşürüz

X