Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Yooo bi o bi de paytipo kusum ben

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kız toppitop muydun paytipomuydun neydin gel kız düzelt aramızı nereye kayboldun hemen:KK53::KK53:

ben bişey yapmadımki hep paytiponun yüzünden bak hemen kaçtı:)

Yaaaa aplalariiiiiiiiimmmmm yaaaaa. Ben size ne diyom : siz ayni bedende can gibisiniz cana can katan kan gibisiniz yanipta bitmez koz gibisiniz siz ayrilamassiniz:))))

kızlar rahim filmi çektiren varmı ben çektirdiğimden beri sağ tarafımda inceden bir ağrı var. solumda yumurtalık zaten yok. ama sağımda neden sürekli bir ağrı var hani bu iyi birşeymi kötümü anlayamadım :KK14:
cnm nasıl bir ağrın var bende çektirdim şubatta benimde sol yumurtalığımdı ama ağrı sonra 1 gün oldu biraz ince bir sızı sonra geçti cnm

günaydıııın en güzel anne adayları :KK16::KK16::KK16: ya her sabah bilgisyarı açar açmaz ilk işim bu topiğe girip hamiş varmı diye bakmak ama batı geçenlerden hiç haber yok ne oluyo böyle ya:44::44::44:

kızlar günaydınnn :KK43: ben 2 gündür çok rahatsızım boğazlarım fln iltihap olmuş dün serum fln yedim doktor 10 gün iğne verdi tabı biliyosunuz adet olmadım 13 gün geçti ilişkinin üzerindende hep umudum vardı hamileyim diye bekliyodum geç yumurtlamadır fln diye avutuyodum. çnkü hiç adetim gecikmedi bu yasıma kadar dün tekrar kanda baktılar negatif iğne fln yicem şimdi dahada olmaz herhlde dimi olsaydı çıkardı şimdiye kadar? :KK43: :KK43:

Kızlar dun akşam test yaptım pozitif çıktı inanamadım kan tahlili yaptırdım 790 çıktı hala inanamıyorum isteyen herkese nasip etsin Allahım tedaviye ara verdim 2 ay hiç ilaç doktor yüzü görmedim strese altındaymışım yani iki defa klonen ve çatlatma iğnesi kullandım tutmayınca çok üzülüyordum psikolojimi bile etkilemişti ama ara verince rahatlamışım demek ki tuttu hiç beklemiyordum dun elimi de doğum günüydü. Suprız oldu tavsiyem sakın strese yapmayın adetine 3 gün var idrarda çıktı koyu çizgi olarak

Kızlar dun akşam test yaptım pozitif çıktı inanamadım kan tahlili yaptırdım 790 çıktı hala inanamıyorum isteyen herkese nasip etsin Allahım tedaviye ara verdim 2 ay hiç ilaç doktor yüzü görmedim strese altındaymışım yani iki defa klonen ve çatlatma iğnesi kullandım tutmayınca çok üzülüyordum psikolojimi bile etkilemişti ama ara verince rahatlamışım demek ki tuttu hiç beklemiyordum dun elimi de doğum günüydü. Suprız oldu tavsiyem sakın strese yapmayın adetine 3 gün var idrarda çıktı koyu çizgi olarak

Ayyy hayirli olsun darisi basimiza

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Günaydın cicikkolarrrr :)
kahve lekelenmelerden sonra dün kırmızı kart yedim uleyyyyyynnnnnn çok agrasifim deliyimmm :))))
bir daha ki batım 29 hazirana denk geliyor oooolmadı işte ne yapalım gelmedi bebiş:)))
belki bu sefer gelir inş :) çalışmala devammm

X