Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

kızlar o değilde çok ilginç hala kasığım da pıt pıt atmalar devam ediyo doktor birine söylemişti okumuştum yumurtalığın sağlıklı çalıştığını söylemiş ama adet günüde mi çalışıyo bu yumurta:)

pit pit atmalar arada bendede oluyodu sebebinide ogrenmis oldum saol tatlim

Yaa cnm ınan benı de benımde kasıkta batma arada adet olcakmış gıbı agrı oluyo. Sabahları demır tadı oluyo agzımda. Yıne de umudu kaybetmemek lazım. Gelecek bebısler

Gel bebeğim göbüşüne gel :)

Selam
Seninde yarın randevun var dimi? Allah hakkımızda ne hayırlıya onu versin.. İnşallah müjdeli haber alırsın.

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Selam
Seninde yarın randevun var dimi? Allah hakkımızda ne hayırlıya onu versin.. İnşallah müjdeli haber alırsın.

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım ben iptal ettim ya adet olmadım hala bekleme modundayım arada adet ağrılarım oluyor. Bir arkadaş temmuz tpopiğinde söyledi adet olunca 3. güne al zaten hemen hsg içinde randevu veriyorlar kalaba olmuyor dedi. bende öyle yapıcam canım ya beklemedeyim şimdilik bakalım.

İnşallah sen güzel haberler getirirsin tatlım. Bizi haberdar etmeyi unutma :):KK9:

Insallah canm ya ne guzel olur esim hala sen hamilesin sikma canini icime.doguyor diyo birde benm vajinama arada ince ince kranp gibi bisi oluyo

sanki ayaklarını üşütmüşün gibi mi böyle bıçak saplanır gibi oluyo benimde aniden sonra geçiyor.
Canım eşlerin içine doğarmış zaten ben oğluma hamileyken eşim dedi bana sen hamilesin diye tipim değişmiş. nasıl işse. İnşallah senden ümitliyim listemize kocaman yazacağız inşallah bi hamile haberi daha.

sanki ayaklarını üşütmüşün gibi mi böyle bıçak saplanır gibi oluyo benimde aniden sonra geçiyor.
Canım eşlerin içine doğarmış zaten ben oğluma hamileyken eşim dedi bana sen hamilesin diye tipim değişmiş. nasıl işse. İnşallah senden ümitliyim listemize kocaman yazacağız inşallah bi hamile haberi daha.

Aaynneen canm acidigini hissediyorum hemen geciyor esim ta gece uykudan uyandirdi afedersiniz göğsümu elledi sen hamilesin dedi yattiiiiii geri uyudu :-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aaynneen canm acidigini hissediyorum hemen geciyor esim ta gece uykudan uyandirdi afedersiniz göğsümu elledi sen hamilesin dedi yattiiiiii geri uyudu :-)

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

oy çok iyiymiş ya yani iyi olan elledi hamilesin dedi ve geri uyudu. Allah seni canım ya güldürdün beni Rabbim de seni güldürsün inşallah. Yarın kaçta test yaptırcan canım?

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

oy çok iyiymiş ya yani iyi olan elledi hamilesin dedi ve geri uyudu. Allah seni canım ya güldürdün beni Rabbim de seni güldürsün inşallah. Yarın kaçta test yaptırcan canım?

Canm daha neler neler beni uykudan uyandiriyo karninin ustune yatma don diye :-) cesaretim yok canm kana ya o kadar cokkorkuyorum ki

bugün evi temizlerken ne yoruldum ne yoruldum gözlerim karardı,başım döndü,eğilip doğrulurken midem bulandı Allahım bunlar psikolojik mi:KK37:

Canm daha neler neler beni uykudan uyandiriyo karninin ustune yatma don diye :-) cesaretim yok canm kana ya o kadar cokkorkuyorum ki

hadi benim bata 2 gün var erken yumurtladım biliyorum. senin geçti be canım çıkar zatn korkma bence ve belirtilerin zaten hamile olduğunu gösteriyor. İnşallah korkmadan Rabbime dua et ve yaptır en azından ona göre davranırsın eşinin dediği gibi.

ben de iyiyim canım evi topla yemek yap çay derken ancak oturdum kızım ve eşim itina ile evi batırıyorlar:))

bugün evi temizlerken ne yoruldum ne yoruldum gözlerim karardı,başım döndü,eğilip doğrulurken midem bulandı Allahım bunlar psikolojik mi:KK37:

Aynı dert bizde de var cnm bizde eşim dağıtmaz aksine toplar da oğlan pek bilincinde değil yeni yeni oyuncak toplamaya başladı.
İnşallah belirtiler psikolojik değildir tatlım inşallah bebiş gelmiştir de anne yorulma dinlen belirtisidir canım.:KK48:

X