Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

amınnn cnm nıye helal olsun dedın acaba bu arada kızımın adı dua nur rabbım hıc evladı olmayaynlara nasıp etsın ınsalllah

oy maşallah çok güzel bir adı varmış adıyla yaşasın inşallah sağlıklı uzun ömürleri olsun canım. Benimkinin de demirhan selçuk :) asıl adı demirhan da kayınpederinde adını koydurmuş eşim :)

Tamam canım bekliyorum ben :)i9

Kuzum ona hiçbi sorunun yok dedi rahim ters olması hamile kalaman anlamına gelmiyor dedi sadece biraz geç olur ama kalırsın dedi ama arkadaşım bi sürü tedavi gördüğü için senin vicudun hamileligi kabul etmiyor demekki dedi klomenle birlikte vücuda kabul ettirecek ilaç vercem dedi eyer olmazsa tüp bebek dedi cnm senin için rahat olsun bence senin bi çocuğun var ikinciyide verir rabbim canım içini ferah tut yani senle alakasız sorunu var

bitanem olsada çıkmaz sen şimdi harab etme kendini beni merak ediyordun ya bak uzaktan ama umarım yeterli olur :)

kizlaaarrr naparsinz

canım saol bilgiler için. İnşallah arkadaşında tez vakitte bebeğine kavuşur tatlım. Rahim tersliği bebeğe engel değil sadece bel ağrısı oluyo ve adet dönemi sancılı geçiyor. Bi de genelde ilişkide acır bazı pozisyonlar rahat pozisyonlardır bizde :) ama alıştık bize her yer TRABZON

Canım merakını giderebildiysem ne mutlu. :)Valla burda gece 8 saat yolculuk ustune de askerıyeye gitmek için 3 saat kalabalıkta bi de tansiyonum düştü ayakta durduğum bi an resim çekindim

yorucu bır gun gecırmıssın yanı ama yınede yıkılmadım ayaktayım modundasın tıpkı burda bıze verdıgın destektekı gıbı neyse canım ben cıkıyorum bır umutla yarını ve dıger yarınları bekleyecegım :)) hersey ıcın tesekkurler hakkını helal et ınsallah cuma gunu buraya cıglık cıglıga mutlulukla gelırım ve hepımızzzzzzz:)))

ayy kizlar hiziniza yetisemiyorum valla ogleden bu yana ne cok yazmissiniz kizlar size.cok acayip bisey yazcam gulmek serbest :beer: az once dus aldim kendimi bi guzl boy aynasinda inceledim ayy benim goguslerim iyicene sismis ve sanki kahverengi yer koyulasmis kenarindada sivilce gibi kabarciklr artmis onlar vardi ama dahada artmis sanki goguslerim cok sicak sol gogsumde yesil damarlar bile cikmis..karnimda sis gibi sanki bi basinc var.. ayyy allahim ya nolur nolur nolur bu ay bebisim benimle olsun bebislerimiz bizinle olsun..batim yarin heyecanliyim cok ama en az cumaya kadar beklicm tabi yarin regl olmazsa..bide benim hic akintim yok kizlar neredeyse bes gundur falan bunlar normalmi gebelik belirtisi diye okudum bu blirtileri sizce de oylemi¿¿¿

Gülüm ne güzelmişsin maşallah sen benden daha sarısın :) inşallah seninde tatlı bi kızın olur

saol bitanem bakan gözün güzelliği o

Ay inşallah canım Ne güzel söyledin bi kızım olsa...Oy annesi neler yapar ona neler... Tabi hayırlı ve sağlıklı olsun öncesi. Rabbim hepimize tez vakit versin bebişleri inşallahhh

askimm bi ben goremedm seni cepten resim gorunmuyo

HELAL OLSUN TATLIM.

İnşallah güzel haberler ver canım umudu kaybetmek yok. kafamızı dağıtıyoruz

bata kac gnun vardi tatlimm

Ablacım seyahatte olduğum için 3doktor gezdim resmen şans işte tam adet günümde olunca düşük uaptığımo anlamadım bile doktorun biri kimyasal dedi iştee dierleri geçmişi bilinmeyen gebelik dedi sonrada n gittiğim için anlatmama rağmen... ama betam en yüksek97oldu kanamamdan bir hafta sonra ilk değerimdi...kadına o kadar dedim 2ay dedi aklımada soktu korkuorum yine öle olurrr dieee bu arada çoklk tatlı bi bayansın ablacım yardımların için çok teşekkür ederim çok

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım saol bilgiler için. İnşallah arkadaşında tez vakitte bebeğine kavuşur tatlım. Rahim tersliği bebeğe engel değil sadece bel ağrısı oluyo ve adet dönemi sancılı geçiyor. Bi de genelde ilişkide acır bazı pozisyonlar rahat pozisyonlardır bizde :) ama alıştık bize her yer TRABZON

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…