Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Ablacım seyahatte olduğum için 3doktor gezdim resmen şans işte tam adet günümde olunca düşük uaptığımo anlamadım bile doktorun biri kimyasal dedi iştee dierleri geçmişi bilinmeyen gebelik dedi sonrada n gittiğim için anlatmama rağmen... ama betam en yüksek97oldu kanamamdan bir hafta sonra ilk değerimdi...kadına o kadar dedim 2ay dedi aklımada soktu korkuorum yine öle olurrr dieee bu arada çoklk tatlı bi bayansın ablacım yardımların için çok teşekkür ederim çok

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım 97 ise en yüksek kimyasaldır. Bence gerek yok ama vaktim var dersen de biraz dinlensin derim ben rahim. sen çok dr a gittiğin için kafan karşmış biraz. bir ay ara vermek yeterli bence. çoğu dr en fazla 1 ay veriyor. yine de dediğim gibi sen bilirsin bitanem. bir ay daha korunayım dersen korunun canım. için nasıl rahat edecekse. İnşallah hakkında hayırlısı olsun. :KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:

kızlarrrrr selamlarrrrrrr :KK33: ben heycandan ölecem :KK52: 5 haziranda gel test yapalım dedi dr. hala adet olmadım arada karnım bi sancılanıo. adet olacağım zaman benim göğüsler şişer ağrır tık yok. uykum var rengim sararmış diyorlar. çok tatlı ister canım adet yaklaştığında bugünlerde istemio. ben sanki kendimi bebiş var gibi hissediom psikolojk mi ki :KK43:( en son 5 mayısta adet oldum.

meyra çok üzüldüm canım umarım şuan her şey yolundadır.

Cookk kotuyumm ya niye negatif cikiyo 4 gun gecti hayatim da ilk defa lutfen dua din bana esim sbaha kadar uykuda karnimla oynnuyo hatta dun gece bence bebegimiz burda dedi ama negatif cikti :-( oda cok uzuluyo bi yandan beni teselli etmeye calisiyo ne zormus ya rabbim aratmasin isteyen herkesin yavrusu olsun insallah :'(

kızlarrrrr selamlarrrrrrr :KK33: ben heycandan ölecem :KK52: 5 haziranda gel test yapalım dedi dr. hala adet olmadım arada karnım bi sancılanıo. adet olacağım zaman benim göğüsler şişer ağrır tık yok. uykum var rengim sararmış diyorlar. çok tatlı ister canım adet yaklaştığında bugünlerde istemio. ben sanki kendimi bebiş var gibi hissediom psikolojk mi ki :KK43:( en son 5 mayısta adet oldum.

meyra çok üzüldüm canım umarım şuan her şey yolundadır.

Bende cok heyecanliyim ya wc ye gitmeye odum kopuyo. Sabaha kadar olmassam bi test yapicam

Cookk kotuyumm ya niye negatif cikiyo 4 gun gecti hayatim da ilk defa lutfen dua din bana esim sbaha kadar uykuda karnimla oynnuyo hatta dun gece bence bebegimiz burda dedi ama negatif cikti :-( oda cok uzuluyo bi yandan beni teselli etmeye calisiyo ne zormus ya rabbim aratmasin isteyen herkesin yavrusu olsun insallah :'(

Kan testi yapmadin dimi. Idrarsa cok takma gec cikiyormus

saol bitanem bakan gözün güzelliği o :KK19:

Ay inşallah canım Ne güzel söyledin bi kızım olsa...Oy annesi neler yapar ona neler... Tabi hayırlı ve sağlıklı olsun öncesi. Rabbim hepimize tez vakit versin bebişleri inşallahhh:KK48:

Rabbim cümlemizin gönlünce versin eşi sırada senin gönlüne göre versin kuzum amin cnm oğlun gibi sarı sapsarı saçları olan bi kızın olur inşallah bende gelir saçlarını yaparım

canım saol bilgiler için. İnşallah arkadaşında tez vakitte bebeğine kavuşur tatlım. Rahim tersliği bebeğe engel değil sadece bel ağrısı oluyo ve adet dönemi sancılı geçiyor. Bi de genelde ilişkide acır bazı pozisyonlar rahat pozisyonlardır bizde :) ama alıştık bize her yer TRABZON :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

Aminnnn cnm aminnn 4 yıldır uğraşıyor inşallah olur

Güzelim kaç defa cevap yazdık leyla neler yazdı görmüyormusun allahallah yaa...:KK53:

sabahtan beri kac defa selam verdim kimse almadi :-(
cnm kaç kez yazdım sana mesajı alıntılayıp ama sen mesaj yazmıyon peteğim mesaj kutunu boşalt geri mesajları oku görürsün bende diyom niye cvp yazmıyo bize valla şaşılacak şey ha.......

ayy kizlar hiziniza yetisemiyorum valla ogleden bu yana ne cok yazmissiniz :-):-) kizlar size.cok acayip bisey yazcam gulmek serbest :beer: az once dus aldim kendimi bi guzl boy aynasinda inceledim ayy benim goguslerim iyicene sismis ve sanki kahverengi yer koyulasmis kenarindada sivilce gibi kabarciklr artmis onlar vardi ama dahada artmis sanki goguslerim cok sicak sol gogsumde yesil damarlar bile cikmis..karnimda sis gibi sanki bi basinc var.. ayyy allahim ya nolur nolur nolur bu ay bebisim benimle olsun bebislerimiz bizinle olsun..batim yarin heyecanliyim cok ama en az cumaya kadar beklicm tabi yarin regl olmazsa..bide benim hic akintim yok kizlar neredeyse bes gundur falan bunlar normalmi gebelik belirtisi diye okudum bu blirtileri sizce de oylemi¿¿¿
inşallah öyledir cnm hayırlısıyla ...bazen birbirine benziyo adetle ama senden güzel haber alırız inşallah....

X