Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Canım 97 ise en yüksek kimyasaldır. Bence gerek yok ama vaktim var dersen de biraz dinlensin derim ben rahim. sen çok dr a gittiğin için kafan karşmış biraz. bir ay ara vermek yeterli bence. çoğu dr en fazla 1 ay veriyor. yine de dediğim gibi sen bilirsin bitanem. bir ay daha korunayım dersen korunun canım. için nasıl rahat edecekse. İnşallah hakkında hayırlısı olsun.

kızlarrrrr selamlarrrrrrr ben heycandan ölecem 5 haziranda gel test yapalım dedi dr. hala adet olmadım arada karnım bi sancılanıo. adet olacağım zaman benim göğüsler şişer ağrır tık yok. uykum var rengim sararmış diyorlar. çok tatlı ister canım adet yaklaştığında bugünlerde istemio. ben sanki kendimi bebiş var gibi hissediom psikolojk mi ki ( en son 5 mayısta adet oldum.

meyra çok üzüldüm canım umarım şuan her şey yolundadır.

Cookk kotuyumm ya niye negatif cikiyo 4 gun gecti hayatim da ilk defa lutfen dua din bana esim sbaha kadar uykuda karnimla oynnuyo hatta dun gece bence bebegimiz burda dedi ama negatif cikti :-( oda cok uzuluyo bi yandan beni teselli etmeye calisiyo ne zormus ya rabbim aratmasin isteyen herkesin yavrusu olsun insallah :'(

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende cok heyecanliyim ya wc ye gitmeye odum kopuyo. Sabaha kadar olmassam bi test yapicam

Kan testi yapmadin dimi. Idrarsa cok takma gec cikiyormus

Rabbim cümlemizin gönlünce versin eşi sırada senin gönlüne göre versin kuzum amin cnm oğlun gibi sarı sapsarı saçları olan bi kızın olur inşallah bende gelir saçlarını yaparım

Aminnnn cnm aminnn 4 yıldır uğraşıyor inşallah olur

Güzelim kaç defa cevap yazdık leyla neler yazdı görmüyormusun allahallah yaa...

sabahtan beri kac defa selam verdim kimse almadi :-(
cnm kaç kez yazdım sana mesajı alıntılayıp ama sen mesaj yazmıyon peteğim mesaj kutunu boşalt geri mesajları oku görürsün bende diyom niye cvp yazmıyo bize valla şaşılacak şey ha.......

inşallah öyledir cnm hayırlısıyla ...bazen birbirine benziyo adetle ama senden güzel haber alırız inşallah....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…